Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? fórum

Fogyókúrás fórum. Csatlakozol? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1100. Zsókica21 (válaszként erre: 1096. - Guruljka)
2017. szept. 30. 23:02
Köszönöm Guruljka hogy megosztottad!Én teljesen véletlenül szoktam rá a zabkására!A kolléganőm hozott nekem ajándékba hogy kóstoljam meg!Zabpelyhet és korpát ettem azelőtt is!De így ebben a formában nem ismertem!Éjszakás után azt reggelizem mindig a héten fekete áfonyával ettem!Valóban nagyon sokára érzek éhség érzettet!Megvan már a vizsgálat eredménye?
1099. Zsókica21 (válaszként erre: 1096. - Guruljka)
2017. szept. 30. 23:02
Köszönöm Guruljka hogy megosztottad!Én teljesen véletlenül szoktam rá a zabkására!A kolléganőm hozott nekem ajándékba hogy kóstoljam meg!Zabpelyhet és korpát ettem azelőtt is!De így ebben a formában nem ismertem!Éjszakás után azt reggelizem mindig a héten fekete áfonyával ettem!Valóban nagyon sokára érzek éhség érzettet!Megvan már a vizsgálat eredménye?
1098. Guruljka (válaszként erre: 1097. - C111235bfa)
2017. szept. 26. 09:55
Jó bizony. :D
1097. c111235bfa (válaszként erre: 1096. - Guruljka)
2017. szept. 26. 09:29
jo cikk es jo a zab is😊
1096. Guruljka
2017. szept. 25. 22:11

Most kaptam hírlevélben, megosztom Veletek:


[link]

1095. Guruljka
2017. szept. 25. 22:02

Voltam beutalókért, és megkaptam az időpontokat is. Szerdán labor, nagyrutin. Nézni fogják az LDL-koleszterint is.


Meg ortopédia, és remélem, lesz megoldás a járási problémáimra.

1094. c111235bfa (válaszként erre: 1092. - Zsókica21)
2017. szept. 25. 15:57
nos reszemrol a mult het felejtos de ma egy uj nap uj het😊 sikerult elokesziteni a mai napot es igy rendben is megy. a mult heten valoszinuleg ez is gond volt tobbek kozott hogy nem volt elokeszitve a kaja...
1093. Guruljka
2017. szept. 25. 10:42

Nálam elszaladt a ló, kezdődött sok gyümölccsel, utána elkezdtem kívánni a zsírosabb, sós falatokat. Lehet, valami kiegyensúlyozódott, nem tudom. A fiam meg a húst nem kívánta pár napon át, az a pár főzelékes nap jólesett nekem is. (Zabkorpával sűrítek főzelékeket is.)

Voltak nagyobb gyaloglások is. :D A súlyom nem ment lejjebb, de feljebb sem. :D

2017. szept. 25. 08:22
Szép sikerekben gazdag hetet kívánok mindenkinek!Kinek,hogy sikerült az elmúlt hét?
1091. Guruljka (válaszként erre: 1090. - Liluli)
2017. szept. 24. 21:59
Már elég sok rész fent van a youtubon. :D
1090. Liluli (válaszként erre: 1087. - Fitandtech)
2017. szept. 22. 07:39

Szia!


Jó volt látni, őszinte videó volt. Én a magam részéről várom a többi részt! :)

1089. Liluli (válaszként erre: 1086. - Guruljka)
2017. szept. 22. 07:37
Hát az biztos, mondom is neki mindig, hogy mennyire sokat segít nekem ezzel a szuper hozzáállásával... nagyon rossz lehet basszus, ha nem támogatnak otthon, elég nehéz ez a dolog egyébként is - olyan világban élünk, hogy az evés, ivás szinte mindig közösségi élmény, étterem, kávézó, menza stb... nagyon nehéz megállni, hogy ne ugyanazt edd, amit a többiek az asztalnál... mi még az elején leültünk beszélgetni, mikor kitaláltam, hogy na bizony én számolgatni fogok. A párom annyit kérdezett hogy miért (mindig azt mondja hogy szerinte nagyon csinos vagyok), mire mondtam neki, hogy nem érzem jól magam a bőrömben. Erre azt mondta hogy jó, ő annyit tud segíteni, hogy nem rendelünk házhozszállítós kajákat, pizzát, ilyesmit, főzzek egészségeset, ő bármit megeszik amit elé teszek, úgyhogy nem kell, csak egyfélében gondolkodni, illetve igyekszik ő is úgy vásárolni, hogy egészséges legyen, ami hazakerül. Cserébe annyit kér, hogy ne koplaljak, hanem egyek rendesen, csak mást, mint eddig. Így azért sokkal sokkal könnyebb, úgyhogy igen, szerencsés vagyok :)
1088. Guruljka (válaszként erre: 1087. - Fitandtech)
2017. szept. 21. 18:47

Szia, nagyon szimpatikus a megmozdulásod.


(ha nem haragszol, a videó hangján talán lehetne javítani...)


De akármit mondasz, vagyunk jó néhányan, akiknek az edzőterem nem "lemegyek vagy nem megyek" kérdése. Hanem messze van, főleg busszal. És esetleg anyagi tényező is.


Innen szép nyerni, de várnánk tippeket hatékony edzésre.

2017. szept. 21. 15:20

Sziasztok,


gondoltam hátha motiválna valakit a fogyásom története :)


nézzétek meg, remélem tetszeni fog:)


[link]

1086. Guruljka (válaszként erre: 1083. - Liluli)
2017. szept. 21. 14:40

Ami azt illeti, hallod, ilyen párja se mindenkinek van. Nem mindenki kap ilyen hathatós támogatást, és ennyire kedvesen is ráadásul.


Volt Bázislakó, aki már a betegségei miatt is próbált volna fogyni. Nagyon igyekezett, mert egyébként szerette nagyon a fagyit, a lángost, a hasonlókat.


A férje rendre megtorpedózta a dolgot, még képes volt lángossal sietni haza, hogy még meleg legyen. És megsértődött, ha az asszonykája nem ette meg!

1085. c111235bfa (válaszként erre: 1082. - Guruljka)
2017. szept. 21. 14:14
nekem meg mindig egyik nap ilyen a masik meg olyan de most beteg is voltam de nem adom fel a holnapi nap teljesen jonak latszik😉
1084. c111235bfa (válaszként erre: 1083. - Liluli)
2017. szept. 21. 14:11
teljesen ismeros az allapot de ugyes vagy hogy sikerult es plusszkilok nelkul😊
1083. Liluli
2017. szept. 21. 14:04

Hahó mindenki!


Na úgy érzem, mostanra állíthatom teljesen nyugodtan, hogy visszaálltam, diéta és mozgás is mintha mi sem történt volna, de ez a két hét minden evés eléggé megviselt fejben...

Illetve nem is az a két hét, hanem hogy utána próbáltam visszaállni és még majd egy egész hétig szenvedtem vele, egyszerűen már a délutáni snakcemnél elértem azt a kalóriaszámot, ami máskor csak vacsoránál van, vagy még marad is egy 10-20 kalóriám arra a napra, tehát nem megyek túl az 1500-on. Most meg mintha az agyam elfelejtette volna hogy mekkora adag kb mennyi, korábban már az étel kiszedésénél láttam, hogy húha ez sok lesz, most meg csak mikor leültem, megettem (és még ettem volna szívem szerint!), akkor írtam be a programba és bizony értek meglepetések... A vízivásom is teljesen felborult, máskor simán megittam három liter vizet egy nap, most kb ilyen fél litereket alig tudtam letuszkolni, szóval egy szó mint száz, jól meg lettek bolygatva a dolgok...

Ma van a harmadik napja, hogy nem jönnek rám evéshullámok, nem vagyok nyűgös, megvolt a napi sport és már az 1500-on belül tudok maradni.. a vizet is tegnap már 2 literre emeltem, úgyhogy végre kijelenthetem, hogy visszaálltam, de esküszöm, ez az újrakezdés rosszabb volt, mint x hónappal ezelőtt elkezdeni: akkor könnyebben ment, mert volt motivációm, most meg csak nyűgösködtem miatta (volt olyan nap is, hogy úgy keltem fel hogy én ugyan nem számolgatok, aztán a párom mikor behozta az ágyba a reggelimet, mellé tett egy cetlit, hogy ő lemérte nekem a kaját, ne adjam fel...)


Jó hír viszont, hogy ma mérlegre mertem állni és semmi sem jött fel :O ugyanott vagyok, mint a három hetes kilengés alatt, úgyhogy amit eddig hónapokig csináltam, most már bizonyítottan nem diéta... hanem életmódváltás :)

1082. Guruljka (válaszként erre: 1081. - C111235bfa)
2017. szept. 19. 16:24

Hát egyelőre sikerül normálisan ennem, többet tudok edzeni, viszont a mérleg megőrült. :D


Mondjuk tagadhatatlan, hogy lezajlott pár szénhidrát-éhesebb nap.

2017. szept. 19. 16:16
sziasztok hogy megy az oszi dieta?🍂🍏🍎🍐🍁 lassan mar sikerul visszaallnom. ugy emlekszem tavaly osszel konnyebb volt elkezdeni😊 lehet kell vmi motivacios cel vmi jo kis ruha karacsonyra😉
1080. Guruljka (válaszként erre: 1077. - Pufika)
2017. szept. 18. 18:56

Ügyes vagy! De próbáld ki a kölest is. Szárazon hasonló a kalóriatartalma, mint a rizsnek, de mivel több vizet vesz fel fővéskor, kész köretként kalóriában szegényebb, mint a rizs, ugyanakkor nagyon előnyös anyagokat tartalmaz.


Én a hajdinát is szeretem. Naturt veszek, nem a pirítottat, azaz a szürkéset, nem a pirosat. Sós vízzel leforrázom, majd kis idő múlva szűrőben, folyó meleg víz alatt átmosom, a kezemmel kevergetve, mert addig kell mosni, míg a nyálka le nem oldódott róla. De ezután már hamar megfő.


A krumpli a kenyérhez képest még mindig csak fele annyi kalória, időnként jó enni, mert jó a káliumtartalma.


Ha sütsz, vagy akár zöldségeket is párolsz, érdemes a zsiradékot csökkenteni.

1079. c111235bfa (válaszként erre: 1077. - Pufika)
2017. szept. 18. 18:16
ez igy jo ahogy csinalod nekem az adagok merese is sokat segitett anelkul hajlamos voltam tobbet enni es sok kicsi sokra megy.😊 a mozgast kezdheted setaval a lenyeg hogy mindennap legyen egy kicsi
1078. Guruljka (válaszként erre: 1074. - Pufika)
2017. szept. 17. 21:34

Zabpehely, zabkorpa.


Egyik sem szárazon, hanem lehetőleg legalább bőve áztatva, de felforralva gyorsabb.


Én zabkorpával sűrítem az ételeket.

1077. pufika (válaszként erre: 1076. - C111235bfa)
2017. szept. 17. 20:54
Lecsökkentettem a mennyiséget, semmi nagy zabálás. A felesleges szénhidrátokat mellőzöm, pl. fagyizás, sütizés. Húst inkább szárnyast eszem. Kipróbálgattam pár receptet, pl. rakott karfiol, töltött padlizsán. Mostanában kezdem lecserélni a burgonya köretet pl. párolt zöldségre. A gyümölcsös joghurtot lecseréltem natúr kefírre. Már nem vagyok örökké éhes, vagyis a szervezetem megszokta a kevesebb kaját. Kb. 2-3 kilóval vagyok könnyebb. Remélem ez azt jelenti, jó úton haladok.
1076. c111235bfa (válaszként erre: 1074. - Pufika)
2017. szept. 17. 09:47
szioka😊 hat sok rost sok folyadek, mozgas es naponta tobszori de keves etkezes ezek elvileg beinditjak az anyagcseret. mit jelent az hogy odafigyelsz az etkezesre?
1075. c111235bfa (válaszként erre: 1073. - Katus73)
2017. szept. 17. 09:24
jobbulast😊 en sportolgatok de ugy latom az allergiam miatt egy kicsit at kell gondolnom hiaba szeretnek a szabadban most inkabb uszni fogok es oktobertol johet ujra a futas nordic walking🏃
1074. pufika
2017. szept. 17. 08:22
Sziasztok! Nagyjából 1 hónapja figyelek az evésemre. Lassan vánszorognak a kilók. Talán már kiürült a májraktáram is végre. A mozgással sehol sem tartok, de tervezem hogy beépítem. A nagy bajom a lassú anyagcserémmel van. Egyszerűen nem tudom elérni, hogy naponta járjak WC-re. Csak 2-3 naponta kell. Szerintetek mivel lehetne gyorsabbá tenni? Hashajtón kívül természetesen, mert nem szeretném rászoktatni magam.
1073. Katus73 (válaszként erre: 1070. - C111235bfa)
2017. szept. 16. 11:38
Szia! Bocsi, hogy csak most válaszolok, de dolgoztam. :( Mozgás még nincs, mert sikerült elég rendesen megfáznom, úgyhogy örültem, ha levegőt kaptam. Most már jobb. Reményeim szerint a mozgás is belép jövő héten. :)
1072. c111235bfa (válaszként erre: 1071. - Liluli)
2017. szept. 14. 12:19
hat egy nehez idoszak el tudja rendezni a dietat de ha sikerul visszaallni akkor semmi gond😊en zellerkremlevest ettem piritott tokmaggal vacsi knäckebrot lekvarral es turoval nasi zoldsegmix
1071. Liluli
2017. szept. 14. 11:01

Sziasztok lányok!


Látom, van itt egy kis élet, örülök neki nagyon mert ad egy kis motivációt...

A múlt hét egy tiszta káosz volt evés szempontjából, elég nagy balszerencse érte a családot, úgyhogy a kalóriaszámlálás volt a legkisebb problémám, ettem, amit elém tettek. Szerencsére a sportot nem hanyagoltam el, mert jó volt stressz levezetésnek is, de mára kicsit visszaálltak otthon a dolgok, úgyhogy én is visszaállok a régi menetrendre...

Reggelire már ettem is egy adag zabkását banánnal és egy kis étcsokival, utána meg egy hatalmas adag borsmenta teát, még a délelőtti snackemnek most fogok nekiállni, szerintem vágok fel egy kis gyümölcsöt meg mellé valami diófélét, de eddig 300 kalória volt a reggeli, szóval jól indul a nap...

Kinél mi lesz otthon a menü? Én szerintem vacsira tuti hogy egy salátát dobok össze, de az ebéden még gondolkozok (ma későn fogunk enni, úgyhogy még nincs késő kitalálni, hogy mi is főzzek...)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook