Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Fogyókúrás fórum. Csatlakozol?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

964. Eiche2017-06-22 22:23
gratulalok a lanyod eskuvojehez es igy ismeretlenul is sok boldogsagot kivanok nekik😊 nalam is mozog 1-2kg le fel (most eppen felfele) de most sok a gyumolcs es egy par nap mozgas a munka miatt kimaradt de holnap ujra lesz egy kis sport. nekem most fo cel a tartas hogy nehogy el szaladjon a lo itt a sok nyari finomsag es vendegeskedes miatt. neked is kivanok sikeres visszaterest a celjaidhoz😊
(válasz Zsókica21 963. hozzászólására)

963. Zsókica212017-06-22 20:49
Szép és sikeres napokat kedves hölgyeim!Újra itt vagyok!május 27-én elutaztunk a családommal 1 hétre Szlovéniába!Azután megvolt a lányom esküvője június 17-én!Minden nagyon szuper volt!64,5 kg vagyok!Voltam már kevesebb is!Nem értem el a kitűzött 60 kg-ot az esküvőig!Próbálok visszatalálni a kevesebb evésre és a több mozgásra!Tettem fel képet a testvéreimmel az esküvőn.

962. DTJ132017-06-22 20:30
Olyan jók az ilyen hetek, amilyet mondasz :)
Hajráhajrá
Én a Lifetilt fenékformálóval kezdtem és most egy újabb programot csinálok, a Lifetilt Diéta Pro Facebook csoportnak a programját. Ebben van étrend meg edzésterv is. Funkcuonális edzés, és mellette még ami jól esik.
(válasz Liluli 961. hozzászólására)

961. Liluli2017-06-22 09:17
Igen igen, én is úgy vagyok vele hogy de jó, ezekszerint megdolgoztattam az izmokat rendesen :D

Te milyen edzést szoktál csinálni? (ha már írtad ne haragudj, de elfelejtettem)

A héten nagyon jó volt nálam is a kaja, kalóriában is tudtam szuperül tartani, meg a makrók is rendben voltak, ÉS mellette nem is voltam éhes, ez volt az első igazán sikeres és KÖNNYŰ hét már nem is tudom mióta :)
(válasz DTJ13 960. hozzászólására)

960. DTJ132017-06-20 17:00
Jol hangzik :D majd ránézek, nem ismertem eddig. Nekem is brutál izomlázaim vannak az edzésektől. Olyan jó, legalább érzem, hogy van hatása :D
Hu, én nagyon jókat eszem
(válasz Liluli 959. hozzászólására)

959. Liluli2017-06-20 08:57
Húúú hát szerintem most a zumba-nia kombó tett be :D

Általában egyébként úgy szoktam tornázni, hogy hétfőn és szerdán egy óra 15 perc nia, pénteken egy óra zumba. Hétvégente általában elutazunk a párommal, úgyhogy nem tudok menni edzeni, de most itthon maradtunk, úgyhogy emellé a három edzés mellé még szombatra is betettem egy egy óra 15 perces niát.

Nem tudom, ismered-e ezt a sportot, szerintem régebben már leírtam ide, de az a lényege, hogy van 50-60 mozdulat, azt ismétlitek mindig. Vannak benne jóga elemek, thai chi, jazz, mindenféle, táncos, de közben kicsit spirituálisnak is mondanám, na mindegy, az a lényege, hogy mindig máshogy kombinálja ezeket a mozdulatokat, szóval a végére teljesen átmozgatod az egész testet és a mivel nem olyan sokféle mozdulat van benne, van benne sok kitartott mozdulat, illetve sok ismétlés, míg a végén már ég a karod, combod... :D

Aznap már nem is tudom igazán, mit ettünk, talán brokkolit meg csirkét ha jól emlékszek, de összefolynak a napok :D A kérdés inkább hogy ma mi lesz? :D
(válasz DTJ13 958. hozzászólására)

958. DTJ132017-06-19 23:42
Liluli, mitől lett ilyen durva izomlázad?
Mi lett végül a menü? :)
Én reform túrógombócot csiáltam ebédre, nagyon finom lett :)

957. Eiche2017-06-19 20:27
kerekparozas megvolt es a kaja is eleg jol ment😊

956. Eiche2017-06-19 13:49
na csak raalltam a merlegre +70dkg de meg is jott ugy hogy rendben is van ez turheto. jo mulatast majd a hetvegere. 😊 visszaalltam a kis adagokra es a gyumolcsokre🍓🍐🍒🍑🍉
(válasz Katus73 953. hozzászólására)

955. DTJ132017-06-18 10:48
Sokat fogyni már nem szeretnék, az utolsó néhány kilonál járok.
A Lifetilt fenékformáló programot csináltam, szépen fogytam is vele, 2 honap alatt leadtam 6 kilot.
Láttam írod a facebook csoportot, én is találtam egy jót, Lifetilt Diéta Pro a neve. Csak ajánlani tudom a programokat és a csoportot is, nekem nagyon sokat segít.
Ebben a csopiban indul egy következő program, azzal folytatom.
(válasz Liluli 933. hozzászólására)

954. Liluli2017-06-18 09:27
Jó reggelt mindenki! :)

Húúúúúú de fáj. Nagyon fáj. Minden fáj. :D
Najó, nem NAGYON, de folyamatosan :D Olyan izomláz van a hátamban, vállamban, FENEKEMBEN, combomban hogy csak na. Párom itt nevetgélt reggel, mikor kivonszoltam magam a konyhába egy kávéért. Azóta már csináltam egy 10 perces tornát, hogy hátha kicsit a mozgatástól jobb lesz és úgy érzem jobb is lett, de na. Elégedett vagyok, ezekszerint a héten nagyon jó volt az edzés :D

Próbálom ma délelőtt kitalálgatni, hogy mi legyen a héten a menü és rátaláltam egy elég okosnak tűnő fiatal lányra, nem tudom hallottatok-e már róla. Kolly néven fut, facebook, saját blog, minden van neki, tegnap olvasgattam a bejegyzéseit és nagyon jókat ír. Van ingyenesen letölthető 30 napos étrendje is és bár ez a része úgymond nem érdekel, van az étrend mellé magyarázat, hogy milyen kaja mire jó, van mellette egy csomó egészséges köret recept, sok-sok ötlet, szóval érdemes beleolvasgatni, ha valaki kifogyna az inspirációból :)

Szép napot! Mit együnk ma? :D

953. Katus732017-06-18 08:20
Örülök, hogy jól érezted magad! Nekem a jövő hétvége lesz tele kilengésekkel. :) De nem baj, majd ledolgozom. :) (Szent Iván éj itt nagyon nagy ünnep és a barátaimmal töltöm a hétvégét) Gondoltam utána is tartok majd egy gyümölcsnapot. :) A hozzávalók már megvannak, mert kicsit elsokalltam a vásárlást. :) Akkor ananász, alma és körte lesz a menü. :)
(válasz Eiche 952. hozzászólására)

952. Eiche2017-06-18 08:11
huha nagyon jol ment a gyumolcsnap😃 a mozgasnal meg nem baj ha 1-1 nap kimarad mert piheno nap is kell. a tegnapi este nagyon jol sikerult csupa bunos finomsagot ettem es ittam de megerte😁 meg most is tele vagyok. volt tanc is tehat a mozgas letudva. hat nem tudnek mindennap ennyit enni, ma mar jo lesz visszaterni a kisebb adagokhoz es jo lenne elmenni futni is
(válasz Katus73 951. hozzászólására)

951. Katus732017-06-18 07:31
Sziasztok! Eiche tanácsára tartottam egy gyümölcsnapot tegnap. Dinnye, mangó, banán és mozzarella sajt (mert ugye egy kicsi fehérje kell) és ma reggelre 70 dekával mutatott kevesebbet a mérleg. Kiváncsi leszek, hogy holnap mi lesz, mert ugye ma már eszek rendesen. :)

950. kokuszoscsoki2017-06-17 20:31
Köszi a tanácsot! Ki fogom próbálni, de egyelőre még keresgélek, mert lidl, tesco, egyéb boltokban sem találtam. Lehet megnézem majd a piacon.
(válasz Liluli 941. hozzászólására)

949. kokuszoscsoki2017-06-17 20:30
Katus, gratulálok! Én azt várom nagyon, hogy 6-ossal kezdődjön, de egyelőre 72 környékén vagyok beragadva. De próbálom magam mozgás ügyileg is aktivizálni :)

948. Katus732017-06-17 10:09
Szia! Ne keseredj el! Nekem is volt kb. két hete 89,5, aztán visszakúszott 90-91 közé és ott is maradt. Aztán tegnapra megint megindult lefelé. :) Kitartást, fog az menni! :)
(válasz Liluli 946. hozzászólására)

947. Katus732017-06-17 10:07
Igen, nagyon jó érzés volt. :) Most augusztusig a 85 a cél (bár nem bánnám, ha kicsit kevesebbet mutatna, mert ugye utána 4 hét otthoni élet lesz mama kajákkal), aztán utána már csak 10 kiló lesz vissza. :)
Hát, a mozgással vannak kis problémák. Ha mást nem is, de igyekszem sétálni (végre szép idő van itt is) és tornázok itthon. Tegnap ugyan kimaradt, mert nagyon fáradt voltam meló után. :( 4 helyett fél 5-kor jöttem el a munkahelyről. Na de majd ma. :)
Jó bulizást neked! A mérleget meg hagyd a csudába! :) Érezd jól magad!
(válasz Eiche 945. hozzászólására)

946. Liluli2017-06-17 10:06
Jaj de jó, gratulálok! Én kb 3 hete voltam úgy, hogy végre 89-et mutatott, de azóta megint feljebb csúszott a dolog, 91,5 körül vagyok most már kb egy hete. Nem tudom egyébként, hogy mennyire keseredjek el, mert ugye közben tornázom is, hétfő-szerda-péntekenként egy egy órát, de ez a hétvége úgy alakult hogy ma is el tudok menni, szóval csak reménykedni merek benne hogy csalóka az a mérleg egy picit, mert hátha átalakulóban van egy két helyen az a zsír... na majd az idő hosszabb távon megmondja de nem adom fel, most is mindjárt keresem a tornacipőt és indulás! :)

A jövő héten extrán oda akarok figyelni az étkezésre, most nem is a súlyvesztés miatt (nem csak), hanem inkább azért, mert pénteken diplomaosztóra megyek, szeretnék lapos pocakot abban a szép ruhában! :)
(válasz Katus73 944. hozzászólására)

945. Eiche2017-06-17 09:48
gondolom nagyon jo erzes volt amikor 8sal kezdodott a sulyod a kovetkezo a 85 alatti suly lesz es ha mar 7sel kezdoddik akkor mar a vegehez kozeledsz😉 a mozgas is megy? mi ma buliba megyunk ugyhogy a merlegelest holnap mellozom😄
(válasz Katus73 944. hozzászólására)

944. Katus732017-06-16 21:55
Szia! Nem akarom elkiabálni, de ma reggelre kevesebb voltam megint. :) 88,9-et mutatott a mérleg. :)
Lehet azért holnapra beiktatok egy gyümölcsnapot. :)Reggelire van egy mangóm, aztán elmegyek boltba (tejet úgyis kell vennem) és veszek valami gyümölcsöt. :)
A rakott krumpli nálam is kedvenc. :)
(válasz Eiche 942. hozzászólására)

943. Eiche2017-06-16 20:20
ja de azert a rakott krumpli mellet volt 40 perc uszas es tobb mint 1ora kerekparozas igy belefert meg egy mini magnum is😄

942. Eiche2017-06-16 19:18
gondolom mar nagyon varod😊 es a dietat ugy csinalod mint eddig vagy valtoztattal vmit? nekem ha stagnalt a sulyom egy gyumolcsnap mindig jot tett de tobbnyire a turelem hozott eredmenyt😁 ma rakott krumplit ettem azt nagyon szeretem😊
(válasz Katus73 939. hozzászólására)

941. Liluli2017-06-16 13:17
Óh, mi szeretjük nagyon! Túlzottan nem édeskés, szerintem ízben nem nagyon különbözik a "nagy testvérétől", viszont mivel bébi méret, így nagyon jó szendvicsekbe, nem kell vagdosni, ilyesmi, meg nagyon szép esztétikailag is (nálam komolyan mondom nem gondoltam, de nagyon fontos az is). Ja és mivel zsenge, így én úgy tudom hogy csak nyersen szokták enni, főzni nem jó. Egyébként gyümölcsturmixokba is sokan beleteszik, nem nagyon lehet kiérezni az ízét, viszont nagyon egészséges! :)
(válasz kokuszoscsoki 940. hozzászólására)

940. kokuszoscsoki2017-06-15 23:41
Ez a bébispenot jol hangzik. Bár nyersen még sima spenotot sem ettem, gondolkodtam hogy kipróbálom gyümölcsnapomon. A bébispenot édesebb mint a sima? Vagy mi a különbség? Már ha spenot lehet édes :-D
(válasz Liluli 932. hozzászólására)

939. Katus732017-06-15 21:58
Ennek örülök! 😃 Sokat dolgozom, az idő nagyrészt nagyon kellemes, 18-24 fok között. És már csak 7 és fél hét és megyek haza. 😃
(válasz Eiche 937. hozzászólására)

938. Eiche2017-06-15 21:49
en is sokat gondoltam rad hogy haladsz es hogy vagy svedorszagban. most egyebkent tovabbra is kordaban kell tartanom az etvagyamat de azert igy mar konnyebb es most jobban tamaszkodom a sportra😊
(válasz Katus73 936. hozzászólására)

937. Eiche2017-06-15 21:41
hat majdnem😁 az az 1-2 kg tovabbra is le fel mozog de minden ruham jo ram es jol erzem magam😄😄😄
(válasz Katus73 936. hozzászólására)

936. Katus732017-06-15 21:26
Már hiányoltalak! 😃 Úgy néz ki, akkor csak lement az az utolsó kiló is. 😃
Talán egy év alatt én is elérem az álomsúlyomat. 😃
(válasz Eiche 935. hozzászólására)

935. Eiche2017-06-15 20:11
sziasztok😊en mar nem szeretnek tobbet fogyni most a sulytartas a cel. mozgas mindennap van es ez sokat segit. az etkezesnel tovabbra is odafigyelek de mar tobb minden belefer. mindennap merem magam es ha egy kicsit megugrik akkor masnap kevesebbet eszek. katus szoritok neked es nagyon ugyes vagy😊