Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiús anyukák! Milyen volt, mikor a fiatok bemutatta az első barátnőjét? fórum

Fiús anyukák! Milyen volt, mikor a fiatok bemutatta az első barátnőjét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. ápr. 8. 10:26
tudtamrogton,hogy komoly,mert a tobbirol ugyan tudtam,de egyiket sem mutatta be nekem.
89. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 86. - Málnafagyi)
2017. márc. 8. 19:01
köszönöm aranyos vagy.
88. Imisz (válaszként erre: 87. - 4c1a787e8f)
2017. márc. 8. 10:09
Igen, ez így van: nekik is tapasztalni, tanulni kell. S még mindig jobb ilyenkor szakítani, mint egy házasságból kilépni, esetleg 1-2 gyerekkel. A lányom is a kihűlésre, ellaposodásra hivatkozott illetve, hogy elmúltak az érzései. Meg is kérdezte, anya, mindenkinél ezt fogom érezni egy idő után? Megpróbáltuk átbeszélni, hogy bizony vannak hullámvölgyek amiből ketten, közös erővel ki lehet mászni. A fiúval én a mai napig tartom a kapcsolatot, nála van egy telefon előfizetésünk ennek kapcsán is, meg úgy általában is. A fiam ex barátnője eltűnt az életünkből, mintha nem is létezett volna. Bár tudom, hogy nem gondol ránk rossz szemmel, mert az egy év alatt csak vidámság, nevetés volt. A fiam viszont azóta sem találta meg az igazit. Tudom, hogy nagyot csalódott akkor, de nincs elkésve majd eljön a nagy Ó a számára.
87. 4c1a787e8f (válaszként erre: 79. - Idhikai)
2017. márc. 8. 07:38

Hát igen, azt kell megtanulni, és erről beszélni is kell velük, hogy az "igazi" sem lesz mindig egyformán égő.. És az a titka az egésznek, hogy ezt kell tudni megtanulni kezelni.


De ilyen korban nem is kell még elköteleződni, bár persze ilyen is lehet. Nagyon fontos döntés, hogy nem rabolják egymás idejét, mint sokan, 6-8 évekig, egyik részről komoly szándék nélkül.


Szerintem ennek a kornak a lényege a válogatás, jó értelemben.

86. Málnafagyi (válaszként erre: 85. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 7. 20:32
Irigyellek ezért
85. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 79. - Idhikai)
2017. márc. 7. 20:17
nálunk is a szalagavató bálon még együtt keringőztek olyan gyönyörűen voltak. de hát ami volt szép volt, elmúlt. mi szoktunk telefonálni a kislánnyal (mindkét gyereknek már új barátja ill. barátnője van) most is hívott és mesélte, hogy sikerült a mérlegképes részvizsgája stb. olyan kis aranyos.
84. Málnafagyi (válaszként erre: 83. - Idhikai)
2017. márc. 7. 15:19
Pedig néha jól jönne:)
83. Idhikai (válaszként erre: 82. - Málnafagyi)
2017. márc. 7. 13:20
... hááát igen... nem adhatunk tapasztalatot! (mi is megszenvedtünk érte)
82. Málnafagyi (válaszként erre: 80. - Idhikai)
2017. márc. 7. 12:10
Erre tudod mit lehet mondani:Egy idő után senkivel nem érzi majd azt amit az elején..nincs az a szerelem,ami folyton egyforma lángon ég-de majd rájönnek erre
81. Málnafagyi (válaszként erre: 79. - Idhikai)
2017. márc. 7. 12:08
Hát ez tényleg mintha az én fiamék love storyja lenne,ők is együtt táncoltak a szalagavatón,azóta annyiszor megnéztem a videót,olyan szépek voltak és ott még fülig szerelmesek..Mi sokáig beszélgettünk utána még telefonon a lánnyal-már nem mert az mindig felszakította a sebeit,és ezt én sem akarom.De ugyanazt érzem én is egy nagy ajándék hogy megismerhettem őt,mert egy igazi tiszta szívű,kis tündérlány
80. Idhikai (válaszként erre: 77. - Málnafagyi)
2017. márc. 7. 09:34
Kisfiam... "kihűlt a dolog... már nem éreztem azt, amit az elején... már teher, nyűg volt.."
79. Idhikai (válaszként erre: 78. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 7. 09:33

Még elég friss... a szalagavatóján még ott voltunk, bár már a szalagavató előtt volt a szakítás, de ott még együtt táncoltak. Készült gyönyörű fotónk is együtt. :)

... de nem hiszem, hogy telefonálgatunk, vagy találkozunk, inkább csak szeretettel gondolunk egymásra. <3 Nem sok Tündérlánnyal találkoztam az életben, de ő az egyik legcsodásabb köztük, és örülök, hogy kicsit velünk volt.... és ki ismeri még a jövőt? <3

78. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 75. - Idhikai)
2017. márc. 6. 19:11
te nem tartjátok a kapcsolatot? mi szoktuk egymást hívni havonta, szülinapkor stb. és a mai napig olyan jókat tudok vele hülyéskedni nevetni.
77. Málnafagyi (válaszként erre: 75. - Idhikai)
2017. márc. 6. 17:42
Nagyon át tudom érezni,amit írtál,pont ezt éreztem én is..Volt hogy ültem a kocsiban,eszembe jutott a kislány és hogy milyen jó volt látni hogy hogy szeretik egymást és folytak a könnyeim..Ők is két évet voltak együtt,és az egész család úgy megszerette hogy anyukám a mai napig emlegeti,hogy milyen egy tündér volt és hogy hiányzik neki..A te fiad miért szakított?
76. alidamolnar (válaszként erre: 73. - Málnafagyi)
2017. márc. 6. 17:40
Nekem csak egy húszéves lányom van, csak úgy szöget ütött a fejembe a dolog.
75. Idhikai (válaszként erre: 1. - Magdol)
2017. márc. 6. 15:27
... jajj, én imádtam... 18 éves volt a fiam. A kislány egy kis gyönyörű tündérlány. :) Az első szakításra nem voltam felkészülve, most volt egy hónapja. A fiam szakított a kislánnyal 2 év után. Állítom, hogy az én szakításaim nem viseltek meg ennyire, napokig sírtam.
74. Magdol
2017. márc. 6. 15:20
Köszönöm a tanácsokat. Így olyan egyszerűnek tűnik olvasgatva, kíváncsi vagyok milyen lesz élesben.
73. Málnafagyi (válaszként erre: 68. - Alidamolnar)
2017. márc. 6. 12:21
Nincs lányom csak ez az egy fiam,úgyhogy ilyen jellegű hasonlítás fel se merült
72. Imisz
2017. márc. 6. 09:59

Sziasztok! Egy fiam (25)(aki középső gyerek) és két lányom van (27 és 22).

Nem volt semmi különös mikor a fiam bemutatta az első barátnőjét. Nem hasonlítgattam a lányaimhoz,a lányok sem magukat hozzá. Úgy gondolom nem néztem rá rossz szemmel, amolyan fiús anya szemmel :) Egyébként nem volt nehéz elfogadni, aranyos, szeretetre méltó lányka volt. Sajnos nem tartott örökké a kapcsolatuk. Nem szólok bele semmibe, ha kérdeznek válaszolok, tanácsot adok aminek a megfogadását nem kérem számon. Ő életük, nekik kell élni nem nekem. A szülőket én is "lecsekkoltam" mert én sem szívelem a buta embereket meg a fennhéjázó, föld felett 10cm-el járókat sem :)

Egyébként barátnő vagy barát nekem mindegy, egy a lényeg számomra, hogy szeresse a gyerekemet! Addig tuti, hogy ideális "anyósjelölt" vagyok.

2017. márc. 6. 09:03
rogton tudtam,hogy komoly,mert a tobbi csajt egyet se mutatta be.
70. 4c1a787e8f (válaszként erre: 68. - Alidamolnar)
2017. márc. 6. 08:42

Jó a kérdés.

Ez már lassan élesedik, mert 13 a lányom, és hogy ezeknek a mai lányoknak már mi mindenük van... Meg nincs..

Még akkor is, ha "erkölcsösek"...


Még a fiúkhoz annyit, hogy utálom magam is ezért, de ösztönösen nézem a "barátnő" szüleit, családját, hogy miféle emberek, milyen család.. Engem a faj szín származás kevéssé izgat, inkább egy tömény buta népet látnék kevéssé szívesen. (Nem végzettségre gondolok elsősorban.)

69. alidamolnar (válaszként erre: 68. - Alidamolnar)
2017. márc. 6. 07:04
Hadonlítja = hasonlítja
2017. márc. 6. 07:03

Sziasztok!

Lehet, hogy hüle kérdés, de van lányotok is?

Azért kérdezem, hogy ilyenkor nem hadonlítja az ember a fia által bemutatott lányt a sajátjához?

Ez tényleg érdekel, majd megírom, miért.

67. Málnafagyi (válaszként erre: 65. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 5. 19:27
Az enyém is 23 lesz augusztusban:)
66. Málnafagyi (válaszként erre: 63. - Magdol)
2017. márc. 5. 19:26
Magdol,az a helyzet hogy erre persze nincs garancia,és az is természetes hogy ha megkedveled az elsőt akkor önkéntelen hozzá fogod hasonlítani a következőt,csak nem kell kinutatni,elvégre az a lényeg hogy a fiunk szereti,nem könnyű,én most gyakorlom,főleg akkor nem könnyű ha úgy érzed,olyan nagyon más nem fogja szeretni,mint az a lány
65. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 62. - Málnafagyi)
2017. márc. 5. 18:21
így van ez igaz. akkor egyidősek a gyerekeink nekem 23 lesz.
64. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 63. - Magdol)
2017. márc. 5. 18:19
igen van tapasztalat, én nem hasonlítom az új kislányt az előzőhöz(nem is lehet, mert minden ember más és más) kedvelem úgy ahogy van és a lényeg hogy a fiam szereti. ha nem lesz szimpi akit majd bemutat tartsd azt fontosnak hogy a fiad szereti és bizalommal vitte hozzád bemutatni és próbálj meg majd kedves lenni vele.
63. Magdol
2017. márc. 5. 16:18
Málnafagyi, mazsumazsu, akkor ti már tapasztaltak vagytok ilyen téren. Hát igen, én is ettől félek, bár ezt régebben írtam, hogy megkedvelem az első lányt, és a következőket hozzá fogom hasonlítani. És mi lesz, ha már az első sem tetszik? Ellenszenves lesz? Persze nem fogom kimutatni, de az elég rossz helyzet lehet. Állítólag, lerí rólam, ha valaki nem szimpatikus. Látszik a nézésemen. Isten ments, hogy megbántsam akár a fiam, akár a majd a barátnőjét. Szándékosan biztos nem tenném.
62. Málnafagyi (válaszként erre: 61. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 5. 15:00
Hát úgy legyen-de most már bennem van az óvatosság,tudatosan nem akarok kötődni,csak majd a véglegeshez-bár azt meg nyilván nem tudni előre..23 éves,lehet hogy lesz még néhány barátnő
61. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 56. - Málnafagyi)
2017. márc. 5. 13:33
lehet hogy nem annyira közvetlen kis csevegős, de azért ha kicsit jobban megismer biztos tudsz majd vele beszélgetni, csak most még új neki a helyzet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook