Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok a szexi ruhákról? fórum

Mit gondoltok a szexi ruhákról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 66. - Réka555)
2017. jan. 26. 13:45
Egészségetekre!! :)
2017. jan. 26. 12:59
Igen igen, nagyon szuper volt :))
65. NoSpoon (válaszként erre: 63. - Réka555)
2017. jan. 24. 10:01
Örvendek. Remélem, mind a kettőtöknek öröme telt benne, mert ez a fontos. Akinek meg nem tetszik, az ne hordja.
64. bowie (válaszként erre: 50. - Channa*)
2017. jan. 23. 09:12

Szia, szerintem te félreértetted. Nem a hétköznapokra, hanem együttlétekre vásárolt szexi szettet a topik nyitó. Nem az utcára, nem dolgozni, hanem a hálóba.

Egyébként az, hogy kin hány kiló fölösleg látszik, pusztán magasság és csontozat kérdése. Az én alig több, mint 150 centimnél 5 kiló már annyit jelentene, mint egy 170 centisnél 10. Vagy többet...

2017. jan. 11. 08:36
Sziasztok. Bon prix-ről rendeltem egy ruhát, mert bajban voltam a mellmérettel is, ami 75E és nem tűnik olyan gyakorinak. Tökéletes, nagyon szuper és a páromnak is nagyon tetszett :)
62. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 59. - Globus)
2016. dec. 15. 08:12
Kedves globus...Nem akarom tömjénezni önmagamat most itt,de ha már szándékosan provokálsz,hát írok akkor magamrol néhány sort,csak a miheztartás végett...Igen,a külsőmre,és a megjelenésemre igen-igen igényes alak vagyok...Úgyszolván erröl is szól jóformán az egész életem,és az életcélom, amióta csak az eszemet tudom...Csak érdekességképpen leírom neked,hogy 32 éve folyamatosan foglalkozok testépítősporttal,és a néhány nappal ezelőtti mérlegelés 116 kilót mutatott...187 centihez...(És mindez úgy,hogy semmi kokszot és táplálék kiegészítőt nem fogyasztok...Szóval ami izom rajtam van,az nem felfújt lufi izom,hanem természetes,kőkemény forma...)Éshát az öltözködésemre is igen igényes vagyok,úgyhogy ha lehet,ne valami ápolatlan, bermudagatyás bohócot képzelj már el szerény személyemet illetően,mert ez a férfiak kapcsán már sajnos meglehetősen álltalános sztereotípia igen-igen messze áll tőlem...Kb. olyan messze,mint ide az Androméda galaxis...Szóval remélem, akkor megnyugodtál most akkor egy kicsit...És szállj le a további provokálásomrol...
61. Arón1 (válaszként erre: 59. - Globus)
2016. dec. 15. 05:55
😀😀😀
2016. dec. 14. 22:37
A szép fehérnemű elég. Nem öltenék magamra semmilyen maskarát. :D
59. globus (válaszként erre: 58. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 14. 22:28
Természetesen mindemellett te majd'szétszakadsz, hogy úgy nézz ki, mint Brad Pitt. Hiszen valamirevaló, igényes férfi vagy. Igaz?
2016. dec. 14. 19:45
Az,hogy egy valamirevaló,igényes nőhöz csakis ilyen öltözék való...
2016. dec. 14. 17:53
Egyetértek :)
56. zolo
2016. dec. 14. 17:45
Igen vegyél fel bátran szexi ruhákat. Fekete, piros nagyon dögös tud lenni. Az átlátszók és a harisnyák is nagyon jók. Egy teltebb nő is tud szexi lenni, ha természetesen viselkedik és jól érzi magát benne. A nevetés nagyon fontos az sok nőnek jól áll. A nyavalygás viszont senkinek sem előnyös.
55. c601b1f339 (válaszként erre: 54. - Zakkantcsajszi)
2016. dec. 12. 15:37
Szia, persze...
54. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 53. - C601b1f339)
2016. dec. 12. 15:36
Írhatok Neked privát?:?:
53. c601b1f339 (válaszként erre: 44. - Réka555)
2016. dec. 12. 13:39

Szerintem nagyon jó dolgok a szexi fehérneműk, talán azért, mert a férfiak vizuálisak, ezért jelentősen befolyásolhatják a közös szexuális élet minőségét. A nők pedig ilyen ruhákban pozitív visszajelzést kaphatnak, magabiztosabbá válhatnak. Nejem több tucat fehérneműt és kiegészítőt tervezett, olyannyira eredeti elgondolásúak és használhatóak, hogy akár üzleti lehetőséget is lehetne benne látni. Az, hogy valaki teltebb vagy karcsúbb csak egy dolog, mindig lehet valamit kihangsúlyozni valamit elnyomni.. Érdekes téma, hogy a nők esetleg prostinak érzik magukat benne vagy látnak másokat annak, ez azért elég cinikus, rosszindulatú és ítélkező gondolat. A prostik ruhaviselete egy marketing fogás, egy egész iparággal húzni egyenlőségbe a szexi fehérneműket nem megalapozott következtetés, persze mindenkinek a maga igazsága áll mindenekfelett. Egy párkapcsolatot fel tudnak dobni ezek a ruhák és kiegészítőik, semmiképpen nem perverzió, de akinek az, annak is igaza van. Úgyhogy hajrá, ha kell javaslok ruhákat, ha adsz egy magasságot és súlyt...

további szép napot

52. 328e1b30ab (válaszként erre: 36. - Channa*)
2016. dec. 12. 11:58
Jézusom.
51. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 49. - Channa*)
2016. dec. 8. 20:13
teljesen ugyanígy öltözöm én is és ez a véleményem a témáról. a csinos ruhát, magas sarkút, nyáron rövid naci stb egy kis magas sarkúval bármivel szeretem de van egy ésszerű határ, ami már közönséges és ezt soha nem lépem át és a férjemnek is pont így tetszem .
50. Channa* (válaszként erre: 47. - Crystall)
2016. dec. 8. 19:19

A férjem azt szereti, ha én csinosnak érzem magam.

Ha egy k@rvás kinézetű lányt akart volna, akkor olyat keresett volna, de azokat közönségesnek találja:)


Szerinte pont elég, amennyire kiteszem a melleimet, és pont megfelelő hosszúságú a szoknyám is...

49. Channa* (válaszként erre: 44. - Réka555)
2016. dec. 8. 19:15

Én csak kérdéseket tettem fel, de úgy látom megint beletrafáltam szokás szerint. Utálom, ha igazam van. Persze nem mindenbe....


Nem azért kérdeztelek, mert jól akarom érezni magam (ez enélkül is meg van), hanem pontosítást kértem. Milyen alkalom, miért gondolod, hogy szükséges, stb.

Egyszerűbb úgy segíteni, ha tudjuk miről van szó.


Köszönöm az érdeklődésedet (bár nincs szükségem rá és nem is kértem)! Igen van férjem. 28 éve. Az én férjem is szereti, ha csinosan öltözök (szoknya, ruha, magas sarkú, kosztüm, bakancs+farmer, stb.), de sosem várta el, hogy k@rvának nézzek ki. A tűz nem aludt ki, mert ha így lenne, akkor nem lennénk együtt:) De, semmi köze ehhez senkinek. Nem én nyitottam fórumot, így nincs sok köze hozzá senkinek, hogy velem mi a helyzet.


Én is nő vagyok. Tudom mennyit számít 5 kg vagy 10 kg hízás. 5 kg nem látszik, 10 már igen. Ekkor már az ember nem szívesen veszi fel az előző méretű ruháját, de 5 kg-nál még simán fel lehet venni.



Azért ha pontosítanál egyszerűbb lenne.


" Gondoltam megkérdezem más véleményét, ki mit hord, mit ajánl, mert ami ilyen cuccom van már meguntam vagy csak úgy érzem nem áll már annyira jól"


Én melóba változatosan öltözök, ez az épp aktuális hangulatomtól függ. Nadrág (szövet, farmer, vászon), vagy szoknya, jó felsőkkel, télen a hozzá illő kabáttal és lábbelivel.

Tornához: melegítő nadrág és póló+sportcipő.

Bicajhoz: kényelmes hosszú vagy rövid nadrág (időjárás függő), felsővel és kabáttal, ha kell (sportos).

Strand: bikini.

Éjjel: nyáron rövid nadrágos, télen hosszú nadrágos pizsama, nyáron trikó, télen hosszú ujjú póló.

Egyéb eseményekre: a megfelelő öltözék (koktél ruha, kosztüm, elegáns ruha, stb.

A ruháim megfelelő méretűek és jól állnak.


Ja, a férjemnek az tetszik a legjobban, ha sima fehér pamut bugyit veszek fel, és én is ezt szeretem a legjobban:D

48. vándor69 (válaszként erre: 47. - Crystall)
2016. dec. 8. 16:42
Ez így igaz. Vizuális lények vagyunk, ráadásul szeretjük a meglepetéseket, az újdonságokat a szexben is. Én kifejezetten szeretem, ha a partneremen szexi ruha van. Látványnak sem rossz, ha ilyen van rajta, de a kicsomagolás élménye miatt is megéri felvenni. :)
47. Crystall (válaszként erre: 44. - Réka555)
2016. dec. 7. 21:49
Réka ne is figyelj rá nem ér anmyit! Minden pasi örül nèha a változatosságnak és vizuális lények ezt is régóta tudjuk. Nagyon jó, hogy ennyi év után sem hanyagolod el a kapcsolatod és viszel bele újdonságokat. Lehet Channa férje is szerette volna csak soha nem kapta meg 😊 És igen az én férjem szereti ha kihivóan öltözök fel de mindig azt mondja ruha nélkül tetszek neki a legjobban és igy is, hogy épp 5 hónapos terhes vagyok 😀
46. Réka555 (válaszként erre: 38. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 7. 06:57
Ezt tényleg így gondolod?
45. Réka555 (válaszként erre: 42. - Jstefan)
2016. dec. 7. 06:56
Jolvan ha neked ez a véleményed. Nem ez volt a kérdés, de köszönöm kedves válaszodat és remélem te csak így fogod csinálni esetleg majd egy 30 éves kapcsolatban is.
44. Réka555 (válaszként erre: 36. - Channa*)
2016. dec. 7. 06:54
Aha van rajtam 10 kg. És ki mondta hogy k@rvának öltözöm? Azért mert szerinted k@rvás? Gondoltam megkérdezem más véleményét, ki mit hord, mit ajánl, mert ami ilyen cuccom van már meguntam vagy csak úgy érzem nem áll már annyira jól, de itt semmit nem lehet kérdezni jóformán, mert letámadnak. Ez a világ, ez az élet, mocsok egy sz@r helyen élünk. Remélem ettől jól érzed magad :))) Az hogy a laza hétköznapokat vagy egy hétvégét amit kettesben töltünk feldobnám egy ilyen cuccal már miért jelentené azt hogy csak így kíván meg? Nem tudom van e párod és ha van mióta, de tudod van az a tűz ami jó ha nem alszik ki.. Én így gondolom.
43. főnix01 (válaszként erre: 42. - Jstefan)
2016. dec. 7. 00:44
Ebben igazad van, de néha azért lehet egy kis színt vinni az együttlétekbe :) ez csak pluszt ad hozzá mint minden más, ha valami nem megszokott, de belecsempésszük :) ez nem azzal egyenlő, hogy a pasi már nem kívánja és azért igyekszik a csajszi, hanem legalábbis én úgy értelmezem, hogy jó a szex, de még jobbá is lehet tenni :)
42. jstefan (válaszként erre: 1. - Réka555)
2016. dec. 6. 21:32
Ha valakit igazán, őszintén szeretnek, és kívánnak annak nem kell szexi ruhát felvenni! Ha szemeteszsákot tekerne magára akkor is kiváltja a pasija olyan nagyfokú gerjedelmét hogy azt is letépi róla a bugyival együtt,és olyan szenvedélyesen megdolgozza hogy csak úgy visítozik az orgazmusláncolattól!!!
41. sanyinak (válaszként erre: 39. - Globus)
2016. dec. 6. 20:51
Nyugi, a tobbi ferfi sem :)
40. ea3e7161c6 (válaszként erre: 39. - Globus)
2016. dec. 6. 20:45
S lőn igazság! :)
39. globus
2016. dec. 6. 20:41
Kétféle férfi nem veszi észre a legszebb ruhát, amit éppen neki öltesz fel: 1. szeretőd 2. a nőgyógyászod.
2016. dec. 6. 20:40
Pont leszarják a szexi ruhát! A lényeg, hogy mielőbb d..ni lehessen. Szted?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook