Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női értelmező kéziszótár! fórum

Női értelmező kéziszótár! (beszélgetős fórum)

26. Lonna4 (válaszként erre: 21. - Lapbarna)
2016. dec. 6. 19:45
Köszönöm :-)így igaz. Ill az utolsó nem. Nem mindig vagyok eléggé előrelátó.
2016. dec. 6. 19:30

Vannak nők, akik nagyon cukik, ahogy adják a butuskát, még ha nem is szőkék.

De attól már nem őszinték.

24. lapbarna (válaszként erre: 23. - Unom)
2016. dec. 6. 19:17
:DDD
23. unom (válaszként erre: 20. - Lonna4)
2016. dec. 6. 19:16
Női főnök esetén mindez hatványozódik :) Pláne női tulajdonos esetén.
2016. dec. 6. 19:14
igen vannak kellemes női kollégák és férfikollégák is de az biztos, hogy a férfiak is tudnak hisztizni és pletykálni hajaj de még hogy.
21. lapbarna (válaszként erre: 20. - Lonna4)
2016. dec. 6. 19:07

Gratulálok a cégedhez!

Gratulálok a két gyerekedhez!

Gratulálok a tapasztalataidhoz!

Roppant körültekintő vagy, az már most látszik.

20. Lonna4 (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2016. dec. 6. 18:50
Nem sztereotípia saját tapasztalat! Sőt elárulom neked jelenlegi kis cégem is úgy van összerakva hogy munkatársak 75 százaléka férfi. Az enyém tehát a munkatársakat is én választom. A menszesz körüli hisztirol kérdezd a férjed párod valaki hímneműt aki veled él huzamosabb ideje. Két gyereket szültem ha neked újdonság a hangulat ingadozás akkor te még nem szültel.
19. b5a7853468 (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2016. dec. 6. 17:44
Igen, én is így gondolom.
18. lapbarna (válaszként erre: 5. - Lonna4)
2016. dec. 6. 17:37

Cukik ezek a sztereotípiák, hogy férfiakkal milyen jó dolgozni, mert nem hisztiznek, szemben a nőkkel. Menstruáció, mámeg a "terhességi hiszti" (ezt nem is ismerem, mint fogalmat, nem hallottam még). Mi van még... Pletyka? Na, ez is jó.

Férfiak és nők is emberek. Van nekik személyiségük. Vannak pletykásak, hisztisek, magukat bölcsnek képzelők, csajozósak/pasizósak. Stbstb.

Ferfiakkal dolgozom többségében. Nőkkel is dolgoztam. Velük annyival könnyebb, hogy mivel nem akarnak megdugni, vagy egyáltalán mutatni azt, mekkora hímek is ők. Ha egy férfit finoman/nem finoman visszautasítanak, rettenet aljasok tudnak lenni.

Bocs, nem általánosítok.

Vannak kellemes kollégák: nők is, férfiak is.

17. Hanami (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 6. 08:04

Jó a kérdés:)


Az igen az igen,a nem az lehet néha talán:)

Nem olyan bonyolult ez ;)

16. c601b1f339 (válaszként erre: 15. - Lonna4)
2016. dec. 6. 07:43
Igen, van férfi hiszti is, ez van, de nagyapám, aki mellesleg temetkezési vállalkozó is volt, azt mondta amikor a szomszéd srác genyózott, hogy "hidd el kisunokám, ez is egy olyan dolog ami elmúlik" és mosolygott hozzá...:)
15. Lonna4 (válaszként erre: 9. - Sanyinak)
2016. dec. 6. 07:33
Nem akartalak megbántani! Van igen férfi ciklus is . Szedd nyugodtan. A női hiszti megbocsátható, a férfi hiszti szánalmas. Nem eszel túl sok szóját? Rengeteg benne a fitoosztogen...
2016. dec. 6. 05:54

Olyasmi ez a szótár mint egy matematika tanár?

A -t gondol, B-t mond, C-t ír?

( sejtem mire gondol a kérdező )

13. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 21:22

Hmmm, nekem anno tanacsoktak olyasmit, hgy ugy kell a ffiaknak eloadni a sajat akaratunkat, mintha O akarna...

Ezt akkor sem ertettem es most sem. (Ill.nem azonosulok)

Nem kivannek olyan pasival egyutt elni, aki nem erti amit mondok es ugy,ahogy mondom.

Ez a kontorfalazosdi vetites nekem iq-negativ, holott magarol elhiszi ez a tipusu no, hgy mennyire okos....

Hozzateszem, vannak szituaciok,amikor mukodik a "ravezetes" ... Pl.micsoda noben a szallodaigazgatoval folytatott beszelgetes :D

2016. dec. 5. 21:03
Egyes férfiak azért hiszik azt, hogy a nőnek hátsó szándékai vannak, mert igazából nekik vannak.
11. Luijza (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 20:53
Miért nem adod meg a konkrét esetet és a hozzá tartozó szituációt?
10. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 20:40

Tyúk fut a kakas elől, és közben gondolkodik.

"Ha megállok, könnyűvérűnek hisz. Ha nem, frigidnek. Inkább csak véletlenül elesek..."


Ilyesmire gondolsz???

A legtöbb férfi rosszul van az ilyen tyúkoktól :DDD

9. sanyinak (válaszként erre: 5. - Lonna4)
2016. dec. 5. 20:20
En is szeretem a mageziumot. A Forma1-es autok felnijen nezni! :)
8. plavalaguna (válaszként erre: 6. - Bc681dac13)
2016. dec. 5. 19:59
És ennyi :)
2016. dec. 5. 19:44
na ezt a női értelmező szótárt én sem értem. Sőt, utálom, ha belemagyaráznak valamit abba, amit mondtam.
6. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 19:22

Mi lenne, ha nem rébuszokban beszélnél, és őszinte lennél (férfiakkkal és nőtársaiddal is).

Néma gyereknek a kurv@ anyját! Szóval ha felnőtt vagy, fogd fel, hogy minden szavadnak, tettednek következménye van, és nem más hibás értre!

5. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 19:04
Ennyire nem bonyolult :-) Egyszerűbben egy férfi általában mondja mit akar. Azt gondolja azt teszi amit akar. Egy nő kommunikációja cizellaltabb. Minden túl van kombinálva mogemagyarazva. Férjnél vagyok és nagyon régen. Szerintem a legtöbb párkapcsolat kudarca hogy a nők elvárják hogy a pasi legyen gondolat olvaso. A" de tudnia kell magától" és az ",ezt is mondani kell neki!" -felkialltas nem fer a nőktől. Igen kell mondani és nem ér megsertodni mert mondani kell.Nem általánositva de a férfiak agya másként jár, sokkal rosszabbul dekodoljak a metakommunikacios jeleket mint a nők.Udito olyan közegben dolgozni ahol sok a férfi és kevés a nő.Ja és fontos mert része az életnek a menszesz és a terhességgel járó hiszti!Ez utóbbival még kell barátkozni. De a havi érzelmi hullámvasút kinek hiányzik? Magnézium igazi áldás kisimitja a női idegeket...és így a nő környezetében lévő ferfiaket is.
2016. dec. 5. 18:37
Általában úgy van, hogy én kérdezek.
3. Klarisszima (válaszként erre: 1. - Fogaskérdés)
2016. dec. 5. 18:11
Hát, sztem a nem az mindig nem, és abból vannak a bajok, hogy a pasik ezt másképp gondolják. Még nagyobb gond, ha ezt nők is úgy gondolják, hogy a nem az lehet akár igen is.
2016. dec. 5. 18:11

Erős önismerettel rendelkezem, nálam az igen igent jelent, a nem meg nemet.

Úgy látszik, nem vagyok egy bonyolult lélek :)

2016. dec. 5. 18:03
Erős önismerettel bíró nőtársaimat kérem segítsünk a férfiaknak kiigazodni szövevényes gondolatmenetünkbe.Kezdve ott hogy az igen az nem a nem az lehet igen.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook