Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? fórum

Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
283. mloth (válaszként erre: 38. - Enik09)
2017. febr. 14. 15:42
Köszönöm szépen! Viszont kívánom!
282. oneman (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 19. 22:38
Azt kérdezi a témát felvető, hogy mi újat tud mutatni egy másik ember? Nyilván itt lehet mindenféle dolgokat felvetni, hogy az egyik ember így szereti, a másik úgy, az egyik hajlandó erre vagy arra, a másik nem. Vannak olyanok akik ezért keresnek esetleg mást (is). Azonban erre mondják sokan, hogy értelmes partnerrel mindent meg lehet beszélni, stb. Vannak azonban olyan dolgok, amiben mindenképpen más egy másik ember. Mindenki egyedi, nincs két egyforma nő vagy férfi. Lehet más testalkat, más illat, más mellbőség, más stílusú orgazmus és még sok mindent sorolhatnánk. A kérdés csupán az, hogy ez a fajta másság valakit érdekel, vagy elégedett azzal hogy egyet ismer egész életében.
281. plavalaguna (válaszként erre: 279. - Plavalaguna)
2016. dec. 17. 10:04

Amugy ha lanyokkal otthon nem beszelnek oszinten akkor hatvanyozottan ki lesz teve veszelynek. Hiszen azt se fogja tudni mikor mondjon nemet. Hogy a sajat teste az ive, hogy mi mivel jar... nem vesz eszre jeleket stb.

Na ezert fontos beszelni.


De nem kibeszwlni.

280. unom (válaszként erre: 278. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 17. 10:03
Elnézést, hogy azt hittem, értelmesebb vagy, mint egy retardált 13 éves. Nem fog többé előfordulni.
279. plavalaguna (válaszként erre: 276. - Spinneli)
2016. dec. 17. 10:01

Na hja. Nalunk kb annyi volt nyolcadikban of oran a bioaztanartol hogy ne uljunk a fiuk olebe mert azt kellemetlen nekik. Van aki rakerdezett miert? A tanar hat mert nekik ez nem olyan jo. Valaki mondta hogy dehat ugy tunik jo nekik. De nem szabad. Na, dzerintetek mennyire vettuk komolyan az ofot azutan? Semennyire. Kozben pontosan tudtuk mi mivel jar, mondtuk is neki. De csak terelt vegul kozolte k..vasag es ennyi... na prudseg 100%...

Szoval szerintem jobb nem bizni a suliban stb, és nem a véletlen szerencsére bízni ezt az egészet a gyerekeinknél.


Mert ez a fontos, nem az hogy kis pista marcsival hogy figurázza

278. ea3e7161c6 (válaszként erre: 265. - Unom)
2016. dec. 16. 22:59
Nem írtam egy szóval sem, hogy kitárgyalom. Két embernek ment át az, hogy húztam az agyatokat. Pedig milyen okosak vagytok. 😃
277. ea3e7161c6 (válaszként erre: 273. - Channa*)
2016. dec. 16. 22:57
Fejezd be!
2016. dec. 16. 22:51
275. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 273. - Channa*)
2016. dec. 14. 15:57
Átfutom oké.Attól,hogy mosoly jelet raksz a mondatod után még nem vagy kevésbé lenéző most sem.
274. Channa* (válaszként erre: 265. - Unom)
2016. dec. 14. 15:45

Pontosan!

Mássalhangzónak ezt nem sikerül megértenie.

273. Channa* (válaszként erre: 263. - Zakkantcsajszi)
2016. dec. 14. 15:44

Neked meg nem sikerült megértened, amit írtam. Fuss neki újra és akkor rájössz, hogy nem rá írtam a primitívet.

Ő rá a közönségest használom:)

2016. dec. 14. 15:43
Én nem tudom, akikkel én eddig megosztottam, hogy a párom volt az első, és azóta is együtt vagyunk, inkább csodálkoztak és kíváncsiak voltak. Simán elbeszélgettem velük erről, nem voltak faragatlanok. Mindenkiben felmerült a kérdés, hogy nem fogom-e megbánni ezt egyszer, mármint hogy szexuálisan nem voltam mással még. Hát honnan a csudából tudnám? Most jó, szeretjük egymást, más nem számít. Amúgy nem nagyon szoktam megbánni dolgokat, legalább is igyekszem nem túl nagy baklövéseket elkövetni. Ha úgy alakulna hogy szétmegyünk, akkor sem tudnék már változtatni a múlton. Nem bánkódnék ezen, előbb-utóbb lenne más.
271. csikil4ny (válaszként erre: 268. - Zakkantcsajszi)
2016. dec. 14. 14:44

Én el tudok képzelni barátnőket, hogy megbeszélnek praktikákat, még akkor is ha nekem nincs ilyen vagy hasonló nyitottságú barátnőm és nem is igen vágyok rá.


"Le style, c'est l'homme" - ha valaki közönségesen kezd kommunikálni, akkor közönségesnek látják az emberek. Erre érdemes odafigyelni, még akkor is ha vehemensen védjük az álláspontunkat.

270. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 265. - Unom)
2016. dec. 14. 14:42
Ráadásul a fórumindító sem azt írta h kibeszélik egymás nemi életét hanem azt h szóba került és a kettő nem ugyanaz,szóba kerülhet ez igen és akkor kiderül h nekik nem volt más ezen sokan meglepődnek és?? Mert sajnos fura de ha nekik ez így jó és belefér akkor egyáltalán miért merül fel ez kérdésként?
269. unom (válaszként erre: 267. - Csikil4ny)
2016. dec. 14. 14:41

Én azt nem értem, hogy haverokkal megbeszélik, de a saját gyerekükkel tabu a téma. Nem jutnak tovább a nagy monológnál, ami kb. 0.

A nudista stranddal nekem semmi bajom :)

268. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 267. - Csikil4ny)
2016. dec. 14. 14:39
Én nem arra gondolok,hogy nyíltan kibeszéljük egymás nemi életét,szerintem nem a végletekről volt szó bár próbálták úgy kiforgatni mintha arról beszélt volna xy pedig nem.Nudista strand is kilőve :)
267. csikil4ny (válaszként erre: 265. - Unom)
2016. dec. 14. 14:36

Mások a határaink, korlátaink. Én nem is keveredek olyan baráti társaságba, ahol ennyire nyíltan kibeszélik a szexuális életüket, akinek meg erre van igénye, az keressen magának hasonló nyitottságú társaságot. Nudista strandra se megyek, de elfogadom, hogy vannak, akik járnak. A lényeg, hogy egymás határait tartsuk tiszteletben. :)


A fórumindítóét pl. nem vették figyelembe....

2016. dec. 14. 14:29
Beszélgethetünk a szexről, elég nyitottnak érzem magam, habár hetero férfi vagyok, ezért a meleg témában kevés az infóm...
265. unom (válaszként erre: 264. - Csikil4ny)
2016. dec. 14. 14:27
A szexről, általánosságban persze. Itt azon ment a vita, hogy a saját szexuális életünket kibeszéljük-e haveri társaságban. Szerintem nem, ehhez másnak semmi köze.
264. csikil4ny (válaszként erre: 263. - Zakkantcsajszi)
2016. dec. 14. 14:22
Én is csodálkoztam most, de nagyon: olyan emberek, akik más témában nagyon nyíltak akadtak ki ezen a témán. Én elégé zárkózott vagyok, de szerintem a szexről lehet úgy is beszélni, hogy ne legyen az ember közönséges és ne teregesse ki a magánéletét másoknak. Mondjuk még nem fejlődtem oda, hogy szexuális felvilágosítást tartsak kamaszoknak, de fejlődőképes vagyok. :)
263. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 257. - Channa*)
2016. dec. 14. 14:11
Már miért lenne pótlék az ha náluk ez szóba jön és beszélnek róla??! A szexről nem csak undorítóan és közönségesen lehet beszélni,de úgy látom itt neveltetésből társadalmi normákból adódó generációs különbségek miatt alakult ki a vita.Régebben ez így volt igen,tabu volt ,ma már nem és attól h szóba jön ez még nem jön be az "ágyba" a másik ugyanmár...tényleg jól kiforgattad a szavait és szerintem nem írt Rád sértőt ellenben Te igen..."nem állok szóba az ilyen primitív emberekkel" kissé lenéző hozzászólás ez de szerintem ez meg Téged minősít.Attól h embereknek nem egyforma nézőpontja még nem kell ilyen stílusban megnyilvánulni.
262. c601b1f339 (válaszként erre: 261. - 8a65af67ce)
2016. dec. 14. 05:29
Beszélgethetünk privátban, úgyis lenne pár gondolatom a szexről....:)
2016. dec. 13. 21:37
Nem szokásom ízléstelenkedni, és nem tárgyalom ki a magánéletem minden mozzanatát, de a szex a kedvenc témám. :D És nem röstellem, nincs miért!
260. massalhangzo (válaszként erre: 257. - Channa*)
2016. dec. 13. 20:32

senki nem mondta, hogy te beszelj a szexrol barkivel. azt sem, hogy akarki, aki nem akar szexrol beszelgetni, beszelgessen. ez nem eroltetheto


azt irtam vegig, hogy a szexrol normalisan is lehet beszelgetni, attol, hogy te nem szoktal, mas embereknel elofordul, es nyilvan ha peldaul ket baratno onnon elhatarozasbol es akaratbol beszelget a szexrol, egyik sem gondolja, hogy azt, hogy a masik megsertene ezzel


de gondolom, ez sem jut el az agyadig

259. massalhangzo (válaszként erre: 258. - Unom)
2016. dec. 13. 20:30

igen, a sajat tapasztalat segit, mert nyilvan ha az ember olvasta valahol vagy hallotta valahol, az nem biztos, hogy a gyakorlatban bevalik, legyen szo szexrol vagy fozesrol :D


hiaba csavargatod ki, amit irtam, attol nem valtoztatod meg, amit irtam. ha en azt mondom, azert, mert nem jutott el az orgazmusig, ne szegyellje magat es ne erezze kevesnek, probalja megismerni a sajat testet, kitapasztalni, mi fokozza az izgalmat egy lehetseges orgazmusig, az nem azt jelenti, hogy az orgazmus nem fontos


lehet baromsagozni, csak folos hulyesegekkel

258. unom (válaszként erre: 254. - Massalhangzo)
2016. dec. 13. 19:24
A saját tapasztalat segít, de a másé? Főleg olyan hozzáállással, hogy az orgazmus nem fontos? Na, ezért volt nekem fontos, hogy beszéljek a lányommal ilyenekről, nehogy elhiggye pl. ezt a baromságot.
257. Channa* (válaszként erre: 256. - Massalhangzo)
2016. dec. 13. 19:19

Hát igen, elég kényes típus vagyok:DDD

És persze nem állok szóba az ilyen primitív emberekkel...


Mit kellene bárkivel beszélnem a szexről? Elárulnád?

Szerinted engem érdekel bárkinek a szexuális élete? Miért érdekeljen? Engem ez nem izgat fel, nem csorgatom a nyálam az ilyenre, és semmit nem változtat az életemen az, ha valaki mesél a sajátjáról. Téged? Te miért kampányolsz amellett, hogy ezt tegye mindenki? Neked erre miért van szükséged? Neked ennyi jut? Ez sem érdekel. Bocs! Mindenki a saját életét alakítgatja.


Nem érted meg miről beszélünk, csak ismételgeted önmagad, és nem veszed észre, hogy egyedül vagy itt, aki bármit megoszt bárkivel, ha éppenséggel van mit.

Szerencsére nem találkozok ilyen pasikkal, de gondolom neked csak ilyen jut. Ezt a stílusod miatt gondolom...


Kívánom, hogy neked is legyen normális családod, hogy ne legyen ilyen pótlékokra szükséged.

256. massalhangzo (válaszként erre: 249. - Channa*)
2016. dec. 13. 19:07

de latod, te peldaul nem tudnal tenyleg beszelni senkivel a szexrol, valoszinuleg mert olyan iranyban nem is lenne mirol, es mert ilyen vegletekben gondolkodsz


szerinted ez a szexrol beszelgetes, hogy egy pasi azt mondja, szopjal le? mondjuk rolad el is hiszem, hogy max. szalvetaban fognad

255. massalhangzo (válaszként erre: 248. - Unom)
2016. dec. 13. 19:05
nem rad ertettem, nem is ugy fogalmaztam :D
254. massalhangzo (válaszként erre: 253. - Plavalaguna)
2016. dec. 13. 19:04
szerintem folos ezt tovabb ragnunk, nagyon nem ertunk szot. szerintem sajat tapasztalat segithet tanacsban, mas nem is. nem az a prudseg, hogy valakivel nem mersz megbeszelni egy problemat, mert felsz a reakciojatol. az a prudseg, hogy szextemat lefujolod es elutasitod, mert az a masik maganeletebe vajkalas eroszakkal. akkor te is eroszakoskodtal itt mindenkivel, hogy idetalaltad, mit beszeltel meg es ki a gyerekeddel szextemaban
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook