Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megvalósult álom… fórum

Megvalósult álom… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megvalósult álom…

1 2
2009. jan. 12. 16:20
200 ezer forint????
35. ivi79
2008. aug. 4. 11:18
én se tehetném meg, de spóroltam rá+ügyeskedtem kicsit:))pár év alatt elmegy ennyi pénz kencékre is, ami nem használ, meg nagy ruhákra:S 100éve nemvolt ennyi szemét kaja, nem tespedtél az irodában+a buszon órákat+az iskolapadban, hanem hajnalban mentél a gyárba, vagy kapálni. akkoriban még nem a nádszál volt az ideális hanem, az egészségesen kerek, de ez leginkább a gazdagoknak adatott csak meg.a szegény örült ha nem halt éhen.itt azért fontos a diéta tartása, föleg a hús evése(aki nem fogyott nem evett húst!), sztem simán belassult az anyagcseréje.kb 800kcal jön ki egy napra, ami nem sok, és ha még a fehérjét is kihagyja azmár durva.
2008. aug. 4. 03:05
Nah mondjuk jah....tudjátok...aki megteheti....akinek van erre ennyi pénze,az tegye meg...de nem is tudom ki,de irta itt hogy neki egy centi,egy kiló sem ment le....van akinek bevállik van akinek nem....de érdekes....100 évvel ezelött nem volt ilyen....javitsatok ki ha tévedek:D de szerintem nem volt ilyen...mégis eléldegélt mindenki...szerintem...:)
33. ivi79
2008. aug. 1. 15:28
nem csodadolog, hanem tényleg használ alakkorrekcióra, mint lejjebb is irtam vhol.én kipróbáltam, bevállt.ezerféle kozmetikai kencefice sztem többe került az évek folyamán, mint egy kúra.nem 100kilosan kell ezt csinálni, arra ott a diéta, életmódváltás stb.közel az ideális testsúlyhoz, az elsődleges zsirraktárak fogyasztására(segg, comb, poci)való, anélkül h aszott vénasszony arcom, mellem legyen.persze mellette normálisan táplálkozni, sportolni, h izom maradjon zsir menjen.
2008. aug. 1. 13:45

Szinte ingyér van!!! Hülyének is megéri!

De ezek után nekem még jobban tetszenek a zsírpárnácskáim, meg a cellulitiszem (kb. 17 éve megvan). Mert van ám szépen végig a combomon, meg a seggemen, máshol nem. De jó nekem így!!! Megszoktam, nem adom senkinek, még ingyért sem. Aki meg akarja, tömje mások pénztárcáját. Belőlem még senki sem húzott ki egyetlen fillért sem semmilyen csodadologra.

2008. júl. 31. 04:00
Jah....és vajon miből van a halastó.........?:P ....én azért feleznék velük:):D:D:D
30. 809405e90e (válaszként erre: 23. - Fc07485378)
2008. júl. 31. 03:59
Van ebben igazság egyébként.Mindenkinek saját joga,dolga eldönteni hogy belemegy-e ilyenbe,és az is hogy véleményt nyilvánitson...ezért most én is azt teszem:) Én nem adnék ki ennyi pénzt ilyenre az tuti...szerintem humbuk...nem adnék ki 200ezer forintot ilyenre az biztos...venni kell egy cipőt és ki kell menni a szabadba futni(bár ha kényelmesebb cipő nélkül is lehet)el kell járni úszni vagy otthon tornázni,az a lényeg hogy sokat mozogni...nahés persze megfelelően táplálkozni....és máris nincs mit lefaragni az illetőből...bár zsír mindenkin van,de egy bizonyos mennyiség kell is...de mégegyszer mondom mindenki mérlegeljen...aztán meséljétek el mennyit karcsúsodtatok,had irigykedjem :D
2008. júl. 23. 16:31
Szerintem ez a hozzászólás félrement. :)
2008. júl. 21. 16:57
Csajok!!! Az esemény utáni tablettát csak kizárólag házi orvosnál lehet felíratni. Esetleg ha nagyon könyörögsz a gyógyszertárosnak, oda fogja adni. Egyébként a legolcsóbb ilyen tabletta 4500ft. Jól gondoljátok meg a közös intim együttlétteket, hiszen a pénztárcátokhoz elég húzós ez az összeg. Ebből nagyon sok óvszert vehetnétek, nem beszélve az egyéb védekezés módszerekről.
27. Nanó2
2008. júl. 21. 13:41
Olvastam a cikket és nekem nagyon tetszett. Már sok módszert próbáltam, valamelyik nagyon bejött, valamelyik kevésbé. Az elekrolipolízisben talán az a legvonzóbb, hogy tartós. Az az igazság, hogy nem vagyok valami kitartó fogyókúra téren.
26. orvosikozpont (válaszként erre: 24. - Fc07485378)
2008. jún. 17. 12:16

Kedves Kitti7!


Mint ahogy ivi79 is írta, ennek a módszernek a lényege az alakkorrekció. Itt a helyi fogyasztáson van a hangsúly, vagyis hogy azokon a testrészeken tünteti el a felesleget, ahol a fogyni vágyó szeretné. Sokan vannak, akik valamilyen módszerrel fogyókúráztak, de nem onnan fogytak le, ahonnan elsődlegesen szerettek volna. Számukra jó megoldást jelent az elekrolipolízis.

Általános súlycsökkentésnek mi is az egészséges diétát javasoljuk, melynek összeállításában orvosaink segítenek.

25. ivi79
2008. jún. 17. 09:40
nagy súlyfeleslegből fogyni tényleg nem érdemes ezzel a módszerrel, de alakkorrekcióra tökéletes.mindenkinek vannak elsődleges zsírraktárai(comb, fenék, has, kinek mi) és nem kell csontsoványra fonnyasztania az embernek a mellét(ez megy le legelöször), h lefogyjon pl a combja:)
2008. jún. 13. 10:48
ja és én az előbb leirt módszerrel fogytam 11kg-ot.És nem kellett szenvednem,meg kiadni egy halom pénz.Én azt mondom aki hülye haljon meg,akinek meg van egy kis esze az nem megy egy ilyen hülyeségekre.
2008. jún. 13. 10:43
Éld úgy a mindennapjaidat,hogy sok zöldséget,húst,gyümölcsöt egyél.Kevesebb kenyeret,tésztát.Mozogj sokat és akkor egy forintott se kell kiadnod ilyen hülyeségekre,mert a böröd szép lesz,formás leszel és ól érzed magad a börödbe.Ja és ha diétáznod kell akkor alapból fogyni fogsz,nem kell mellé semmi tűszurás meg anyámkinya
22. bonca (válaszként erre: 21. - Orvosikozpont)
2008. jún. 3. 14:42

nem az üzletet szerettem volna rontani, de azt gondolom, hogy 200 ezer forint egy olyan fogyasztási módszerért, ami teljesen eredménytelen lesz, ha nem 100%-osan tartják be a hozzá írt diétát, nem túl reális ár.

én tartottam a diétát, csak húst nem ettem.

nem azt tapasztaltam, hogy a beígért 10 centi helyett csak mondjuk 4 centit csökkentek a méreteim, hanem azt, hogy nullát, viszont ezt 10-nek mérték.

amit nem tartok túl korrektnek.

biztosan más ért el vele eredményt, nem tudom én miért nem.

én csak a saját tapasztalatomat írtam meg, hozzá téve, hogy mindenkinek azt ajánlom, hogy saját maga döntse el kipróbálja-e vagy sem.

nagyon jól hangzott az ígéret, sajnos nálam csak ígéret maradt.

azért kíváncsi lennék szerintetek én miért nem tapasztaltam semmilyen eredményt.

2008. jún. 2. 12:04

Kedves Bonca!


Kétségtelen, hogy emberenként változik, hogy ki hány centit tud leadni a kezelések során, mert van akinek könnyebben, van akinek nehezebben oldódnak fel a zsírszövetei. A mi tapasztalataink szerint csak nagyon ritkán fordul elő, hogy a 10 alkalomas kezelés után semmilyen eredmény ne látszódjon.

Bár a Te esetedben nem ez lehetett a probléma, de nagyon sok múlik azon, hogy a kezelésben résztvevők be tudják-e tartani az előírt diétát.


Teljesen egyetértünk azzal, hogy fontos a jó hangulat az ügyfeleinkkel. Kezdetetketől fogva ennek megteremtésén dolgoztunk, melyet a Központunk kialakítása, és orvosaink mentalitása is jól tükröz.

20. bonca
2008. máj. 27. 18:56

sziasztok,

én részt vettem egy ilyen kezelésen. igaz nem ebben az orvosi központban, hanem egy másikban, amit a tv-ben mutogattak egy párszor. általában hírességeket fogyasztottak.

nem akarok ellen reklámot csinálni, mindenki tapasztalja meg magán, de én egy cseppet sem voltam elégedett az eredménnyel. mivelhogy nem volt eredmény. azaz nem történt semmi.

azon a helyen, ahova én jártam, a hangulat sem volt túl jó, nem voltak túl kedvesek a dokik, dehát nem is vagyok celebritás :)

előtte is, utána is lemértek.

a lényeg az, hogy 10 kezelés után az én méréseim szerint 0 centi ment le bárhonnan is rólam, az ő méréseik szerint 8-10(!) cm mindenhonnan. (mell, derék, csípő, has, comb). kilóban szintén nem történt változás, azt kénytelenek voltak ők is belátni. talán testzsír százalékban minimális, de azt nem tudtam ellenőrizni.

én sem a ruháimon, sem a saját centimen nem tapasztaltam csökkenést. azért ha csípőből az ember lead 10 cm-t akkor azt már nem tudja nem észrevenni...

pedig az étkezésre is figyeltem (egyébként is egészségesen eszem), mondjuk nem 100 százalékosan tartottam be az általuk megadott diétát, lévén, hogy vega vagyok, az meg tartalmazott húst.


szóval nekem csalódás volt. mondanom sem kell, hogy nem érte meg azt a majd 200 ezer forintot.

2008. máj. 26. 09:46
ÉRDEKES AMIT LVASTAM.ÉS 47-ÉVES VAGYOK ÉS SZERETNÉK OPTIMÁLIS SULYU LENNI MERT NEM AKAROK CUKROS LENNI NEHÉZ FIZIKAI MUNKÁT VÉGZEK ÉS HA ÉHEZEK AKKOR ÁJULÁS KERÜLGET ÉS NEM TUDOK DOLGOZNI VAGY AZ ÁLVÁNYRA FEL MENNI.VAN MÁS MEGOLDÁS IS MER ELEGET MOZGOK CSAK ROSSZUL ÉS FÁYL A GERINCEM.KÖSZÖNÖM lola pir
2008. máj. 23. 16:30
Most a páromnak is ez a heppje amit olvastam nálad. Pedig szerintem az a jó ha van mit fogni:))!
2008. máj. 23. 12:17

Egészésügyi okokból maximum heti 2x lehet alkalmazni a kúrát.


10 alkalom után kb. 1-2 ruhaméret csökkenés érhető el.


A fogyás sebessége kis mértékben, de egyén egyénfüggő.

2008. máj. 23. 10:43
érdeklödnék hogy heti hány alkalom az amire szükség lenne? 15 kg a célom. viki
2008. máj. 22. 11:22

Kedves Érdeklődők!


Nagyon örülünk, a kérdéseknek! Menjünk sorjában.


1. Ár: egy kezelés 20 000 Ft, a 10 alkalmas bérlet sajnos rosszul van kiírva, mert 180 000 Ft. A honlap a következő napokban tartalmilag megújul, ki fogjuk javítani a hibákat, és több infó lesz az eljárásról is.


2. Bármely testrészről el lehet tüntetni a fölös párnákat.


3. A cikkünk valóban szponzorált, vagyis fizettünk érte. Nem kell hinni a cikknek, mi is annak örülnénk a legjobban, ha mindenki maga tapasztalná meg, hogy mennyire eredményes az eljárás.


4. Tényleg van egy szép tavunk aranyhalakkal. :)


Szeretettel várjuk a további kérdéseket!

2008. máj. 21. 19:08

jah meg még ezt írja:

Heti egy-két kezeléssel 8-12 alkalom után, az adott testrészeken másfél-két ruhaméret csökkenés érhető el.

13. Vadmalna (válaszként erre: 12. - 7004ca251b)
2008. máj. 21. 14:41
Szerintem jó kis cikk, van benne fantázia, no meg biztosan a kezelésben is. Az ára tényleg húzós egy kicsit, de hát az ilyesmi általában nem olcsó...
12. 7004ca251b (válaszként erre: 11. - Kmarika)
2008. máj. 21. 12:33
Nem őket szponzorálják,hanem a cikk szponzorált.Tehát reklám szándékkal íródott,de pontosan a félreértések elkerülése végett,felvan tűntetve,hogy szponzorált cikk,vagyis ,hogy nem az általunk "átlagos fórum tagok" által íródott hobbiból készített cikkek valamelyike,hanem fizettek az oldalon azért,hogy megjelenhessen.
2008. máj. 21. 12:29
Nem tudom ilyen árak mellett mért kell szponzorálni őket. De jó, hogy valakiknek ez nem is olyan vészes ár.
10. Vadmalna (válaszként erre: 8. - Hvivien)
2008. máj. 21. 10:59

Köszi!

Húha...:)

9. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - Hvivien)
2008. máj. 21. 10:02

köszi szépen:)

nem is vészes,bár nem értem minek a bérlet,ha semmilyen kedvezmény nem jár hozzá:)

2008. máj. 21. 10:00

megnéztem nektek


Kezelés ára:

Alkalmanként: 20 000 Ft

Bérlet 8 alkalomra: 160 000 Ft

Bérlet 10 alkalomra: 200 000 Ft

7. 7004ca251b (válaszként erre: 6. - C3648d6796)
2008. máj. 20. 20:56
A cikk tetejére van írva,hogy "szponzorált cikk"...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook