Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akar nálam aludni fórum

Nem akar nálam aludni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. dec. 11. 12:21
Az ilyen kapcsolat mindig szép triád lesz, hárman párban. Barátnő (feleség), hímnemű és a kedves édesanyja, aki ugat és ugat, ha kell, ha nem.
2016. dec. 11. 10:32

Tényleg szép vagy, de a szépség nem minden.

Ahogy a nagyonmacsóság sem, hogy az a tutiférfi, aki mindig minden magaslaton megállja a helyét.


Szerintem egyetlen dolgot kell csak eldöntened: szereted-e teljes szívedből, vagy nem.

Mert ha egy nyomiból évek alatt férfit csinálsz, akkor igen.

Ha a hoxán érdeklődsz a sok tapasztalt szupernőtől, hogy vajon miért nem alszik nálad, akkor nem biztos.

110. e36c6ad80e (válaszként erre: 109. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 11. 10:09

Igen! Egy ilyet én sem tudnék férfinak tekinteni. Nevetséges. Aludjon anyucival egy ágyban az ilyen szerencsétlenség. Szánalom halmaz. És nem tudom megérteni, hogy lehet valaki ilyen. Elnyomó anya, stb. Egy normális ember akkor is a sarkára áll.


Én ha meghallom, hogy egy pasi az anyjával él, vagy az anyja mossa a cuccait, vagy egyáltalán túl sokat beszél az anyjáról, akkor menekülök. Jó messzire.

109. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 100. - Kittl)
2016. dec. 10. 17:42
ha egy 40 éves ffi még fél az anyjától és csak azt teszi amit szerinte a mama is jónak lát illetve minden lépését az anyjától teszi függővé akkor ne sajnáld hanem messzire küld el más irányba, mert ez nem férfi hanem egy tutyimutyi szerencsétlen lekvár.
108. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - Kittl)
2016. dec. 10. 09:43
Szörnyű. Menekülj! Beteg ez az egész anyukával való szimbiózis. Mama is zizzant, jogászka is zizzant. Kell neked ez a szerencsétlen?
2016. dec. 10. 09:42
Ja, a saját ágya az a szülei házában volt. Akkor volt 37 éves. És ügyvéd a gyerek. Mert ez egy gyerek.
106. e36c6ad80e (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2016. dec. 10. 09:41

Nekem volt ilyen balfék, aki azt mondta, van saját lakása, találkozgattunk, majd néhány alkalom után felvitt oda, megtörtént, aminek meg kell. Én vittem a kis fogkefémet, mindent, mondom, akkor itt alszom nyilván, nem vagyok 16 éves, hogy haza menjek, erre közölte, hogy ő haza akar menni a saját ágyába. Mondom, de itt a lakásod. Nem, még nem lakik itt, ez a nagyanyja lakása volt, de meghalt a mami. Akkor esett le nekem. Kérdeztem, más is használja a családból erre ezt a lakást?

Aha, ez volt az utolsó találkánk. Azóta megházasodott, és azóta is anyucihoz jár állandóan ebédelni :)

105. csikil4ny (válaszként erre: 100. - Kittl)
2016. dec. 6. 17:02

Ő is hozzászokott ehhez az életmódhoz. Benne van az is a pakliba, hogy mi lesz a mamával, de leginkább lelkileg nem tud elszakadni tőle. Nagybátyám nagyanyám haláláig élt egy szobában! vele, soha nem nősült meg, mert a mamának nem volt senki elég jó. Egyébként talpraesett ember, állatorvos. Még fiatal korában építettek neki családi házat, 60 évesen költözött el. Mára már megbánta, de lelkileg nem tudott elszakadni a mamától. Gyakorlatilag az utóbbi 10 évet töltötte függetlenségbe.


Szerintem ő maga sem tudja megmagyarázni, de a másik: hogy mondja meg a barátnőjének, hogy a mamához jobban kötődik?

104. massalhangzo (válaszként erre: 102. - 31bc25d879)
2016. dec. 6. 16:24

szerintem ez a legtomorebb es legjobb hozzaszolas a temahoz, nem is kellene ragozni :D


inkabb az a megdobbento, meghozza nem is picit, hogy van, aki ilyen ferfival leall, sot evekig??? ezt nehez elhinni

103. massalhangzo (válaszként erre: 100. - Kittl)
2016. dec. 6. 16:22

ne sajnald. a legtobb ember vissza tudja vezetni gyerekkoratol, hogy mikben es miert volt nehez neki, keveseknek setagalopp az elet


mindaz, amit leirtal, nem magyarazza, hogy ha megszeret egy not, aki viszont szereti, miert ne akarna vele lenni


mindaz, amit leirtal, csak a te mentseged az o szamara. anyucinak akkor is segithet anyagilag, ha nem ott lakik. de itt konkretan egy sima egyuttalvasrol van szo


a pasika vagy nagyon atvagos, vagy egy kulonlegesen nagy rakas szerencsetlenseg - barmelyik valtozat is kell neked?

102. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2016. dec. 6. 15:38

Hát én az ég világon semmit nem erőltetnék e tekintetben.

41 éves és még nem aludt nőnél...és ilyen van?!:)

101. túrógombócka (válaszként erre: 100. - Kittl)
2016. dec. 6. 15:24

ezt csak te tudod eldönteni, h érdemes-e tovább pesztrálnod a srácot. nekem ez úgy hangzik, h nincs benne önállóság, te vagy a második anyja, aki kipofozgatja. te tudod, h neked jó-e így, ilyen férfira van-e szükséged.

anyukát úgy is tudja támogatni, ha veletek lakik. (akár anyagilag)

100. kittl
2016. dec. 6. 15:11

Akkor elmondom, a srác egy munkás családból származik. A szülei egy hentes üzemben dolgoztak. Apja szegény korán elhunyt . A suliban hiàba igyekezett, mindig visszahúzták, te hülye vagy fiam, te menj szakmunkásképzőbe ! A sràc elment és kitanulta a burkoló szakmát. Vékony testalkatú egyén volt , akit állandóan megvertek megaláztak a suliban. Szakmunkás után úgy döntött, hogy ő nem hülye, ezért a posta melletti melókat mellett továbbtanult. Az érettségije jó lett, ezért felvették rögtön a jogi egyetemre. Ott nem olyan fényes jegyekkel , de végzett az egyetemmel. ( Mindemellett a postán dolgozott kézbesítőként ! ) Szakvizsgát nem tudott csinálni , mert nem akarta felvenni senki dolgozni . ( Kicsit tikkel az egyik szemére, talán ez is közbejátszott.) Az eltelt idő alatt minden hónapban leadott a mamának kb 40 ezer Ft- ot. Összespórolt pár milliót , azon most vett egy autót . A srác tényleg szerencsétlen volt . Elvittem fényképészhez, ruhákat vettem neki , hogy csinosabb legyen. Fel is vették , most végrehajóként dolgozik.

Tegnap km- es SMS-t írt hogy majd jön a dolog , csak adjak neki időt. Elküldtem a fenébe, és most kicsit sajnálom. Szerintem fél az anyjától , vagy hogy miből él meg a mutter ha ő elmegy ?! Szerintem valami ilyen lehet benne. Nem értem miért nem őszinte hozzám.

99. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2016. dec. 5. 18:31
??
98. 3d956aa820 (válaszként erre: 93. - Kittl)
2016. dec. 5. 11:23
NAgyjából végigolvastam a kommenteket, és szerintem csak egy harmadik gyereket kaptál volna, én is kitenném a helyedben. Soha nem tudna olyanná változni, hogy jó minta legyen a gyerekeidnek.
2016. dec. 5. 11:13

Elolvastam az új véleményeket. Nem tudom mit kezdenék a pasival ilyen vélemények után. Lehet hogy búcsút intenék Neki! 1 " ajtót nyitva hagynék " résnyire. Feltételekkel...

" Kicsit meggyászolnám ", és újabb kapcsolatra nyitnék.


Mennyire másképp látja ezt az élethelyzetet 1 ( több ) kívülálló.

" Rávilágít ( unk ) " olyanra, aki benne van, fel se merül benne.

Anyák ennyire magukhoz láncolják a fiúkat / lányukat??

Fel se merül bennük, más életre vágyna a gyerekem?

Lelki zsarolást is írták, bizony lehetséges. " Jó kifogás sose rossz ". Nem mondanám " Én " se el a barátomnak : Zsarol az anyukám...

( nem vall őszinteségre ).

Viszont, ha az " antennáink " működnek, rájövünk...


Férjemnek nem 1 kollégája szülőknél lakik...

X ideig nem gáz. De hogy ne legyen " kis külön vagyona ", az is árulkodó jel. ( 30 alattiak )

Feléli az összes fizuját? Na ettől a fajtától : Ments meg Uram minket.

Azt gondolnánk, hogy az ilyen mamahoteles, azért készül 1 külön életre a szüleitől, és spórol.

Bocs a hosszú írásért.

96. csikil4ny (válaszként erre: 93. - Kittl)
2016. dec. 4. 21:20
Sajnos ez az elesettseg jellemhiba, ideig-oraig elviselhetonek tunik, de amikor a ferfira lenne szukseged akkor is csak a fiu - ahogy irtad "srac" - lesz melletted, ha valamikor kibujik a mama szoknyaja mogul.
95. 3d787b167a (válaszként erre: 93. - Kittl)
2016. dec. 4. 21:02
Szóval az anyja voltál...
94. alidamolnar (válaszként erre: 93. - Kittl)
2016. dec. 4. 21:01

Oké, de nem vagy Teréz anya.

Csinos vagy, a gyerekeid szépek, és látszik, hogy önállóan megállsz a lábadon (ezt írtad is).

Szerintem lapozzál.

93. kittl (válaszként erre: 92. - Csikil4ny)
2016. dec. 4. 20:58
Mert inteligens volt, és kicsit olyan elesett. Segíteni akartam neki, ösztönöztem.
92. csikil4ny (válaszként erre: 90. - Kittl)
2016. dec. 4. 20:39
Kozben megneztem a kepeid, lett egy kerdesem: te miert elegedtel meg vele?
2016. dec. 4. 20:31
Drága kenyér...
90. kittl
2016. dec. 4. 20:30
Ok , meggyőztetek ki teszem a szűrét. Puhapöcsre semmi szükségem. Kicsit sajnálom a dolgot, de végül is állnak még elegen a sorban
89. 9a095cf031 (válaszként erre: 75. - Túrógombócka)
2016. dec. 4. 20:22

Nagyon közeli ismerős, hidd el, tényleg ez van. Hatalmaskodó, mártír anyuka, tudod az a lelkizsarolós fajta. Ehhez nyilván kell, hogy a másik fél is gyenge, konfliktuskerülő természetű legyen.


Az ilyen szülő-gyerek kapcsolatokban szerintem már olyannyira beleég a gyerekbe a szülőtől való "félelem", hogy inkább engedelmeskedik, semmint fellázadjon.

88. túrógombócka (válaszként erre: 82. - Kittl)
2016. dec. 4. 20:11
mi tartott ezen 2 évig?
87. massalhangzo (válaszként erre: 82. - Kittl)
2016. dec. 4. 20:10
szerintem ha nem azt mondta, de jo, ott alszom, mert esetleg azt hitte, te nem akarod a gyerekek miatt, hanem azt felelte, neki otthon kenyelmesebb, megkaptad a valaszt. nem igazan ertem, hogy mit nem ertesz, vagy mi a kerdes?
86. csikil4ny (válaszként erre: 79. - Kittl)
2016. dec. 4. 20:08
Beszelj vele nyiltan, jovot tervezni csak kozosen erdemes, o sem gondolatolvaso. Aztan meglatod, en pl. nem gondolom, hogy csak szexre kellenel, ez a fajta ferfi gyamoltalan es anyafuggo, de nem kihasznalos.
85. 65a50256f6 (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2016. dec. 4. 20:06
Sok sikert!
84. csikil4ny (válaszként erre: 80. - 65a50256f6)
2016. dec. 4. 20:05
En reszemrol nem vitazom. De ettol meg nem egy olyan ferfi, akit mintakent allitanek a gyermekeim ele. Ez az egyik veglet, a pszichopata meg a masik. Reszemrol egyikbol sem kerek, van meg szerencsere a normalisabb fajtabol is.
83. massalhangzo (válaszként erre: 79. - Kittl)
2016. dec. 4. 20:03

talan nem artana egy oszinte beszelgetes. nyilvan a pasi nem szeret es nem tervez veled. az, hogy kedves, gyenged, mikor veled van, nem jelent szerelmet. miert lenne undok vagy rideg, mikor talalkozgattok, szexelgettek?


ha szerinted egyenes ember, ulj le vele beszelgetni, mondd el oszinten, hogy te mit szeretnel, es o hogyan velekedik errol. mert jobb, ha megmondja, hogy nem akar elkotelezodni, de ha mellebeszel, az is valasz.


gondolhatod, hogy nem azt fogja mondani, hogy szerelmes vagyok beled, el akarlak venni es egyutt elni veled, veletek, mikor meg egy ejszakat sem akar veled tolteni. te tenyleg ezt ennyire nem latod?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook