Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Facebookos flört fórum

Facebookos flört (beszélgetős fórum)


1 2
2020. ápr. 21. 21:04
Sok ember abban a hiszemben van ,hogy a szavaknak amiket a facebookon leír üzenetként,annak nincs súlya és jelentősége.
31. New(l) (válaszként erre: 25. - Pandora22)
2020. ápr. 21. 15:35
Pedig tényleg van ilyen. Hogy a felét sem gondolja komolyan, csak jól esik kicsit udvarolgatnia meg kokettálni. Ettől függetlenül teljesen megértem, hogy baromi rosszul esik, de te ismered a férjed, mennyire tartod elképzelhetőnek, hogy valóban ennyiben maradt (volna) a dolog? Amelyik kutya ugat, az nem harap avagy alamuszi nyuszi ugrik nagyot-típus a párod?
2020. ápr. 21. 15:32
Szerintem az ilyen facebook os üzenetekből igenis bármi lehet, sokszor kezdődnek messenger üzenetekkel és flörtökkel a megcsalások, még ha nem is annak indulnak! Könnyen elérhető közelségbe kerülhet így bárki még azt is behúzhatják kedves szavakkal aki amúgy nem akarna hűtlenkedni. Beszéld meg a pároddal, nem kell eltűrnöd, nem kell játszmázni! És főleg ne nézzen hülyének és ne higgye, hogy mert van egy babátok akkor te tehetetlen vagy úgyis!
29. pandora22 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2020. ápr. 21. 15:27
az , hogy konkrétan fizikailag nem csalt meg ezzel a nővel azt még elhiszem, azt hogy nem akarta azt nem hiszem el. viszont így elgondolkoztam, hogy ha régebben is próbálkozott nőknél lehet, hogy valakivel tovább is jutott...
28. pandora22 (válaszként erre: 22. - A50686ee2c)
2020. ápr. 21. 15:26
ezt miért gondolod így?
27. pandora22 (válaszként erre: 26. - 184481d874)
2020. ápr. 21. 15:25
ismerik egymást , mert munkatársak, beszélgetni is szoktak, mellette volt az irkálás
2020. ápr. 21. 13:36
Mindenkinek jólesik az ha valaki ismeretlenül szépeket és kedveseket mondd,ez alól egyik nem sem kivétel.De tudni kell hol a határ,aki ennél tovább megy,vállalnia kell a kellemetlen meglepetéseket is amik ezekkel járnak.
2020. ápr. 21. 13:05

azt szeretném tudni, hogy hogyan tudnék újra bízni benne úgy hogy ne érezzem totál hülyének magam?

lesz valaha önbizalmam , érzem még vonzónak magam?

annyira fáj, hogy én sokkal többet képzeltem a kapcsolatunkba mint amennyi valójában van

ő azt mondja nem akart igazán semmit, csak a hiúságát legyezgette...

nem tudok most hinni neki

2020. ápr. 21. 13:02

nem csak ezzel szerelt le, sokat beszélgettünk, sajnálja hogy megbántott, nagyon kedves és figyelmes most , és azt mondja szeret , engem akar, de az előző alkalommal is ilyen volt, aztán visszatért minden a régi kerékvágásba, nem rossz a kapcsolatunk, de nem az igazi valami. mintha most látnám Őt megint újra , hogy a gyerekek nagyobbak lettek.

kezdem azt érezni, hogy alapjaiban sem illetünk össze, csak a szerelem miatt nem figyeltünk erre.

nem védeni akarom, csak tudom, hogy én is hibás vagyok.

23. andi6020 (válaszként erre: 20. - Pandora22)
2020. ápr. 21. 12:47
Mondjuk az is jól mutatja az erőviszonyokat, hogy egy "csak vicceltem" szöveggel próbál leszerelni.
22. a50686ee2c (válaszként erre: 20. - Pandora22)
2020. ápr. 21. 12:19
Kvázi ennek a kapcsolatnak vége.
21. andi6020 (válaszként erre: 20. - Pandora22)
2020. ápr. 21. 12:02

Elhiszed, hogy nem jelentett semmit, hogy viccelt, és hogy nem csalt meg?

Én nem hinném.

2020. ápr. 21. 11:50

sziasztok,


egy kicsit ide tartozik a történetem ezért nem nyitok új fórumot.

hosszú kapcsolat , házasság, gyerekek. szerelemnek indult, a gyerekek elég hamar érkeztek, a személyiségünk más de ez csak a későbbiekben jött ki, én visszahúzódó , érzékeny, ő társaságkedvelő, "mászkálósabb"

1,5 éve kiderült , hogy a munkaheéyen flörtöl , fűzi a nőket, több ilyen is volt, de részleteket nem nagyon mondott el, irkálás volt és szóban.

bennem összetört valami de megbeszéltük, azt is hogy próbálunk változtatni, többet törődni egymással.

aztán pár hete megnéztem a messengerét, nem vagyon rá büszke, bocsánatot is kértem, nem tudom mi jött rám.

és találtam egy beszélgetést egy lánnyal, aki munkatársa, és egyértelmű flörtölés, találkozót kért, képeket kért, dícsérte, kedveskedett stb. kis lelkizés is volt néha. több hónapja tartott.

ezek a lányok mind jóval fiatalabbak , kihívóbbak nálam ,teljesen más kategória mint én vagyok.

nagyon rosszul lettem, rákérdeztem, azóta nagyon kedves megint, azt mondja nem jelentett semmit, nem gondolta komolyan stb.

én borzalmasan megalázva érzem magam, több embertől hallottam, hogy a férjem "csajozik", de régen én csak kinevettem ezeket, mert nem hittem el.

azóta is csak azokat a mondatokat látom magam előtt,amiket neki írt, és nőként is teljesen megsemmisültem. emberileg szeretem és apaként is tökéletes,

nem tudom hogy lehet visszahozni a bizalmat , úgy érzem képtelen vagyok rá.

vagy szétmegyünk és tönkremegy a családunk a gyerekek szenvednek, vagy vele maradok és mindig érzem ezt a megalázottságot és hogy nem vagyok elég???


neki alapból a kihívó nagyon szexi nők tetszenek és sokkal visszafogottabb típus vagyok, egyébként figyelek magamra nem vagyok "asszonyos" de akkor sem tudok olyan lenni mint egy 20 éves :(


bármilyen ötletet , tanácsot szívesen meghallgatok

2016. dec. 8. 05:19

Majd mindjart jon a megmondo, es megmondja, hogy azonnal dobd ki, tipord el, pusztuljon:D


Szerintem tojd le a faszbukkot, ne azzal foglalkozz, hogy kinek es mit irkal, hanem teremts a v a l o s a g b a n boldog orakat, nevessetek egyutt sokat, egymas szemebe nezve, kezenfogva :)

18. messzi idegen (válaszként erre: 1. - 7576f637b6)
2016. dec. 7. 23:22

Nem kell kétségbe esni, egy kis netes flört még nem a világ vége.

Beszélj a barátoddal,és ne kezdj el jatszmazni.

Az már komolyabb gond, ha úgy érzed, vele többet foglalkozik, mint veled.

Vannak problémák a kapcsolatotokban?

Kommunikáció?

Kompromisszum?

Szex?

17. messzi idegen (válaszként erre: 5. - Megi04)
2016. dec. 7. 23:17
Hát ez nem volt túl bölcs beszolas....
16. ina87
2016. dec. 4. 20:49
az akk lenni amire pont gondolsz,figyelj a párodra mert igen több lesz a flörtből ha hagyod
2016. dec. 4. 18:17

Hm. Belephetsz a facebookjara es beszelhetsz a nővel...

De talán addig volt jó míg békés tudatlansagban eltel... mert ugye baba is van, minden...

Vagy beszelj a pároddal, most mi van.

2016. dec. 4. 18:15
Miért nem veled beszélget?
2016. dec. 4. 17:39
engem is zavarna, mert ha én vagyok olyan tisztességes hogy nem flörtölök mással, ő se tegye. nem kertelnék simán rákérdeznék hogy mi ez és vagy hagyja abba vagy csinálja tovább de nélkülem
12. b4b1d52444 (válaszként erre: 9. - E36c6ad80e)
2016. dec. 4. 13:54
Én is ezt tenném. Normálisan is lehet közölni, hogy zavar a dolog, nem veszekednék vele ez miatt. De nem is tűrném.
11. ea3e7161c6 (válaszként erre: 10. - Panna.33)
2016. dec. 4. 11:28
Az hagyján, de humánus is vagyok! :D
10. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 4. 11:26

:D

Mindig tudtam, hogy a teljes, komplex megoldások híve vagy.

2016. dec. 4. 10:14
Nem dugnám homokba a fejem, és nem játszmáznék, rákérdeznék, mi ez és elmondanám szépen, engem nagyon zavar.
8. jeti
2016. dec. 4. 08:27
Elgondolkodnék, nem hanyagoltam-e el az utóbbi időben.
2016. dec. 4. 08:22
Kiütném a fogait, aztán flörtölhetne!
2016. dec. 4. 07:52
Gondolom többet akarnak a beszélgetésnél...
2016. dec. 4. 00:25
De lehetsz "okos nő" is,aki észre sem veszi...:) Előbb-utóbb feltűnik neki,hogy le sem carod,és rád figyel majd jobban..:) A pasiban erős lehet a DAC,örök gyerek. :) Ha van eszed,ne szúrd el. :)
4. EnLT
2016. dec. 4. 00:18
Ez így nem hangzik túl jól, akárhogy is, veled többet kellene foglalkoznia. Esetleg nem tudnál vele óvatosan beszélni erről? Csak úgy, "nőiesen". Hogy ne érezze ezt támadásnak, de vegye észre, hogy ez téged zavar. Lehet, hogy ez neki fel se tűnik.
3. 7576f637b6 (válaszként erre: 2. - EnLT)
2016. dec. 4. 00:05
Régébb óta ismerik egymást.Talán az jobban zavar hogy rá jobban odafigyel mint rám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook