Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok jó hajpakolást vékonyszálú, töredezett hajra? fórum

Tudtok jó hajpakolást vékonyszálú, töredezett hajra? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 8. 12:50

A ricinusolajat én sem ajánlanám. Nekem mondjuk nagyon száraz a bőröm és a hajam is és nem igazán találok olyan szereket, amiket befogadnak. Most nemrég olvastam a banános pakolásokról, hajra még nem próbáltam, de a múltkor a párom evett banánt és elkértem a héját és csak úgy átdörzsöltem vele a kezem, isteni érzés volt a száraz, viszkető bőrömnek.

Kipróbálom majd a hajamra is, csak rá kell vennem magam a kutyulgatásra (ami nehezemre esik, mert más sok házi praktikát kipróbáltam, tojásos, lenmagzselés, mindenféle olajos dolgokat és még semmi nem jött be).

Itt olvastam szimpatikus megoldásokat:

[link]

Illetve itt is.

2016. dec. 7. 20:37
Érdemes lenne nem csak kívülről táplálnod a hajad. Egy erősebb multivitamint kellene elkezdened szedni, amiben sok B-vitaminféleség van, és mellé D3-t külön. 1-2 hónap alatt érezhetően változtatna a hajad állapotán.
14. Keller Szilvia (válaszként erre: 13. - Kleeri)
2016. dec. 6. 20:31
egy nagy fenét:)
13. kleeri (válaszként erre: 9. - Keller Szilvia)
2016. dec. 5. 14:48
az biztos és mellette olyan zsíros lesz a hajad, hogy nem tudsz vele mit kezdeni
12. agis
2016. dec. 5. 13:50

Olaplex

Oribe Gold Lust Nourishing Hair Oil

vagy Morocconoil treatment

2016. dec. 4. 12:07
Én szeretem a fújós Gliss kurokat is :) Illetve a rossmanban van Isiana hajolaj, nekem az is bevált, és az Avonból is szoktam rendelni argnolajos hajápolót.
2016. dec. 4. 11:39
Ricinusolaj 200ft és használ is,nem kell ide semmilyen drága csodaszer
2016. dec. 3. 21:28
ricinusolaj. Éjszakára rákened, reggel lemosod. Csodákat tesz.
2016. dec. 3. 19:01
Próbáld ki a keratinos hajfeltöltést (nem egyenesítés!). Nekem is hasonló problémám van: vékony szálú, kevés és hajlamos hullani, elvékonyodni.....Ezzel az eljárással 3 hónapig jobb a tartása, erősebb, vastagabb, nem is hullik és gyorsabban is nő, szép fényes, egészséges hajt eredményez.
7. April001 (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. dec. 3. 18:41
Az még nem gond. Jóval többet is kell, főleg pl. nyáron, mikor megégeti a nap. Nyáron nem szárítom, egyenesítem pedig.
6. c73db520ef (válaszként erre: 2. - April001)
2016. dec. 3. 17:31
Pedig ajanlott 3 havonta egy cm-t levagatni a hajvegbol.
5. April001 (válaszként erre: 4. - MorninGlory)
2016. dec. 3. 17:31

Üdv :)


Köszönöm szépen! :) Bárcsak nálam is bevállna!

2016. dec. 3. 17:26

Szia!


Nekem a csalános hajpakolás/hajszesz jött be. Feltételezem, hogy házilag is el lehet készíteni, de én mindig drogériában vásároltam. Ajánlottam az egyik bnőmnek is, neki is nagyon jól bevált - ugyanaz volt a problémája kb mint Neked.


Üdv :)

2016. dec. 3. 17:15
*próbáltam
2016. dec. 3. 17:14

*letörik

Igen, már sokat böngésztem a neten, próbál vártam olajokat, pakolásokat, de egyik sem volt olyan eredményes. Most megint elég szépen megnőtt, de már előre félek, hogy vágni kellesz. :/

2016. dec. 3. 17:12
Tudtok jó hajpakolást? Az a gondom, hogy bár nő a hajam, idővel elvékonyul, letörörik, főleg nyáron, mivel gyenge, vékonyszálú.Valami ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook