Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HIFU kezelés fórum

HIFU kezelés (beszélgetős fórum)


16. Hugi450 (válaszként erre: 15. - Kira2424)
2020. jan. 3. 14:31

Szentendrén 20-398-7455

Hargitainé

15. kira2424 (válaszként erre: 14. - Hugi450)
2019. okt. 19. 14:00
Te kinél, hol voltál?
2019. okt. 19. 13:13
Szerintem a legszebb legjobb kezelés ami létezik. Nekem már 4x volt.1 éven belül nem is szabad meg ismételni.A bőr színe megváltozik, a tág pórusok össze húzódnak.Jó géppel és kezelővel mínusz 10 év.
2018. dec. 8. 07:24

Sziasztok!

Kedden voltam Hifu kezelésen. Arc-toka-nyak. Nem volt kellemes de kibírtam. Néha úgy éreztem az ideget rossz helyen találja el a gép.

Másnapra a jobb alsó-fölső állkapcsom begyulladt.

Szombat van és nagyon fáj.

Valaki tudna segíteni?

Köszi Eszter

2018. nov. 28. 20:44
Sziasztok! Elmondanék pár nagyon fontos információt a kezeléssel kapcsolatban, amit fontos tudni! Magyarországon nagyon sokan foglalkoznak hifu kezeléssel! Kozmetikusok illetve klinikák! Nagyon fontos tudni, hogy akkor jó a kezelés ha ezt kifejezetten hozzá értő SZAKORVOS végzi! Miért is? Az arc anatómiája miatt legfőképp! Minden embernek más az arcberendezése, amerikában ez úgy történik hogy van egy asszisztens, aki egy monitoron követi, hogy a szakorvos, hogy halad végig a géppel a páciens arcán, hol vannak idegszálak, erek! Ez nagyon fontos! Ami a legtöbb helyen történik: sablonszerűen vakon végigmennek a gép kezelők az ember arcán.. Nagyon nem jó! A másik fontos dolog pedig, hogy egy jó kezelés általában nagyon drága! Nagyon-nagyon drága! 500ezer ft körül mozog! Ahol feltűnően olcsó, ott valószínűleg nem megfelelő géppel végzik a kezelést! Nem beszélve a különböző kuponokról! Hogy miért is? Egy igazàn jó hifu berendezés több 10 millió forint, és a hozzá tartozó fejek szintén nagyon drágák, és akkor még emellé jön a kezelőorvos munkadíja! Nagyon egyszerű kiküszöbölni, hogy nehogy belefussunk egy rossz kezelésbe! A gép tanusítványának kérése láttatja, hogy jó géppel van dolgunk vagy egy utángyártott kínai géppel, mivel ez mindenhol előfordulhat mégha orvos is végzi a kezelést! A rossz géppel történő kezelésnek negatív egészségügyi hatásai lehetnek vagy a legjobb esetben semmilyen hatása!
11. Anikkk
2018. nov. 11. 13:46
Ha van valakinek tapasztalata ezzel a kezelésel kapcsolatban kérem írja le nekem, mert most készülök én is menni. Remelem jó döntést hoztam
2017. aug. 16. 08:45
Sziasztok ! Én hifu kezelessel foglalkozom, ha valaki szeretne es nem csillagaszati áron hivjon a 06307185224 es telefonszamon :) Budapesten van a szalon :) eddig csak pozitiv visszajelzest kaptam :)
2017. febr. 24. 15:10
Én most olvastam ennek utána, de inkább hanyagolom.
2017. febr. 24. 14:17
Hifu kezelésre mennêk.Valami tapasztalat?
2017. febr. 24. 14:16
Van tapasztalatotok a hifu kezelésről?
2016. dec. 8. 18:46
Hifu: van olyan, akinek legalább rosszabb nem lett 1 év múlva?
2016. dec. 6. 08:08
Én augusztusban voltam a Hársfa utcában ( Kontur Klinik). Először a nyakamon mertem bevállalni és már a kezelés után igen látványos volt, mert jobb oldalon az én bőröm jobban meg volt nyúlva. (64 éves vagyok)Elég jól bírom a fájdalmat, de alig vártam, hogy vége legyen (nyak kb.35 perc volt) Szúró, égető érzés ütésszerű érzéssel kombinálva.Fájdalom-csillapító krém - mint más kezeléseknél - nincs, mert a pulzusokat menet közben emelik, és azt nem szabad tompítani, mert idegkárosodást okozhat, ha nagyon magas. Azért egy hónap múlva az arcomat is bevállaltam, mert nagyon látványos. Korom miatt még egy kezelést javasoltak - kb három hónap eltelte után lehet - de nem mentem, mert kellemetlen volt és a fogam is begyulladt utána.
4. triccse (válaszként erre: 3. - Bichi)
2016. dec. 4. 17:43
KÖszönöm válaszod.Hol találom a véleményeket?
2016. dec. 2. 10:46
Volt, csak van már fórum, amin hónapok óta téma...
2016. dec. 2. 09:51
Hahóó.Senkinek nem volt ilyen kezelése?
2016. nov. 30. 22:17
Hifu kezelésen gondolkodom.Van esetleg, valakinek tapasztalata?Kösziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook