Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » TIA-stroke terhesen fórum

TIA-stroke terhesen (beszélgetős fórum)


5. 0ebc9a84e1 (válaszként erre: 4. - Kicsibaba33)
2016. dec. 14. 23:28
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd ìrj, hogy mi újság!
4. kicsibaba33 (válaszként erre: 3. - 0ebc9a84e1)
2016. dec. 14. 08:41

Szia!

Én a 4. héttől szúrom magam 0,4-el. Nem is volt semmi baj, a 31. héten kaptam TIÁ-t. Jobb szemmel látótérkiesés, beszédzavar, enyhe zsibbadás. Azonnal kórház...szerencsére 10 perc alatt rendbe is jöttem, így csak felvettek két napra a stroke osztályra megfigyelésre...Emelték a clexanet 0,6-ra....Aztán a 33. héten ismét TIA...újra kórház, megfigyelés. Akkor már kétszer 0,4-et adtak. Azóta annyival szúrom magam. A baba jól van, járok ctg-re, ellenőriz a nődokim. Nagyon remélem, hoigy ki bírjuk húzni még egy-két hétig, míg már nem lesz koraszülött a fiam. ( Ma vagyok 35+3 a lányom ennyivl sületett sürgősségi császárra.) Nem néznek nekem nagyon semmit..ez olyan dolog, amit nagyon megelőzni sem lehet...íme az én példám is. Nnálunk lehet kapni 0,6-ot nem hiánycikk....legalábbis eddig nem volt az.

2016. dec. 13. 12:28
Szia! Én szerencsére nem jártam így, de szintén leidenes vagyok (heterozigóta) 16 hetes, és Clexane 0,4-et kapok. Bár idővel majd 0,6-ost fogok kapni, de egyelőre ez hiánycikk... Hogy vagy? Megkérdezhetem, hogy jársz/jártál a terhességed alatt hematológushoz? Mit néznek emellett a gyógyszer mellett? Nekem csak felírta a nőgyógyász, hematológusom pedig még nincs. Köszi :)
2016. dec. 10. 17:42

Senki????


Nekem már másodszor is volt!

2016. nov. 29. 15:49

Sziasztok!


Olyan anyukákkal, kismamákkal beszélgetnék, akiknek a fent említett állapot előfordult terhesség alatt.

Leidenem van, a lányommal 5 éve TIA-m volt, sürgősséggel megcsászároztak....

Most 33 hetes terhes vagyok, 4 hetes terhesen kezdtem el szúrni magam Clexane 0,4 injekcióval.Azt hittem nem lehet baj, de a 31. héten újra TIÁ-m lett..Pocaklakó is és én is jól vagyunk szerencsére.


Valaki jár/t hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook