Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energia blokkok oldása..boldogabb élet.. fórum

Energia blokkok oldása..boldogabb élet.. (beszélgetős fórum)


2016. dec. 13. 19:55

Mi újság?

Hogy vagy?

8. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - Perso006)
2016. dec. 1. 19:19
hát ez amit irtál tényleg rosszabb, mint a szokásos kis munkahelyi piszkálódások. persze ahogy írtad, hogy vezető pozícióban vagy (voltál) ezen a szinten már sokkal durvábban megy a harc a pozíciókért és az azért járó pénzért. Igen sajnos ha valakit el akarnak távolítani azt el is fogják és ilyenkor sajnos lehet hogy már jobb is "kint mint bent" mert azért az embernek többet érnek az ép idegei és az egészsége, mint egy m unkahely. Én drukkolok neked, hogy sikerüljön új helyet találnod. A pároddal ami történt az nagyon megrázó lehetett számodra, de az idő segíteni fog. Jobbulást neked
7. perso006 (válaszként erre: 6. - Perso006)
2016. dec. 1. 05:41
Fogva utáltak,mikor betettem a lábamat a céghez,vezetőként dolgoztam,egyszerűen nem fogadtak el bármit csináltam..mivel engem nem úgy rángattak mint egy bábut,mert az elődömmel azt csinálták,megfogadták kikészítenek..sikerült..koholt vádakkal és olyanokat találtak ki együttesen összefogva ami kopasznak is hajmeresztő,de mivel találtak hozzá partnert a felsővezetésben elhitték..szörnyű volt így dolgozni...Amiért az elmúlt másfél év pokol volt...tavaly nyáron halt meg a párom,hirtelen fiatalon nyaralás alatt előttem,nem lehetett megmenteni..végig gyászoltam egy évet teljesen,majd úgy gondoltam elég volt,nyitok az új felé..de nem megy,üldöz úgy érzem..régóta nem álmodom vele és most kezdődtek megint,nem alszom,mindig az tér vissza,az ahol meghalt a nyaraló,a vízpart pedig úgy gondoltam elengedtem...
2016. dec. 1. 05:27
Folyamatosan keresek,eddig mindig sikerült,rövid időn belül,most nem akar összejönni vhogy.vidéki városban lakom és igen nehéz..Kezdetektől figva ut
5. da16c888de (válaszként erre: 3. - Perso006)
2016. nov. 30. 18:00
Azon már gondolkodtál, hogy mi történt másfél éve, mióta katasztrófa lett?
4. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 3. - Perso006)
2016. nov. 30. 14:25
és most találtál magadnak új munkahelyet vagy keresel? A konfliktusok miből adódnak? Nálunk is sok ilyet látni (minden munkahelyen van sajnos).
2016. nov. 30. 10:13
Magánéletben,ami szinte nincs is..és a munkahelyi konfliktusok folyamatosan üldöznek,ami a munkám feladásával járt...az utóbbi másfél évem katasztrófa..
2. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1. - Perso006)
2016. nov. 29. 18:11
miben rekedtél meg?
2016. nov. 29. 06:53

Sziasztok!

Szeretnék olyanokkal csevegni, akik valamilyen blokk oldáson vettek részt, tapasztalatok és bármi ami e témában felmerül.Valahol megrekedtem és gondoltam ez segíthetne,,,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook