Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mindig tv dekóderén átállítottuk a felbontást. A tv kiírta: nem támogatott üzemmód; azóta se kép, se hang. Hogyan tudom visszaállítani?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. töprengő2016-11-28 22:56
Szívesen.
Ritkán nézzük ahol van a készülék.
De nem kizárt nekiesek újból. Nézhető így is...
(válasz Timilight 3. hozzászólására)

3. Timilight2016-11-27 20:24
Nálunk az volt a baj, hogy a menüt se láttuk a képernyőn, mert szó szerint nem volt kép. Végül vakon dolgoztunk. Újratelepítettük az egészet úgy, hogy a hasznalati útmutatóból néztük, hogy hányat kell jobbra menni, stb. Sikerült :)
De köszönöm, hogy írtál, remélem, neked is sikerül visszaállítani a nyelvet :)
(válasz töprengő 2. hozzászólására)

2. töprengő2016-11-27 20:17
Menübe valahol.
Gondolom átböngészted, sikertelenül. Azért kérdezed.
Nekem a nyelvet sikerült átállítani. :( És nem értem azt a nyelvet. így a visszaállítás se megy...

1. Timilight2016-11-27 18:47
Mindig tv dekóderén átállítottuk a felbontást. A tv kiírta: nem támogatott üzemmód; azóta se kép, se hang. Hogyan tudom visszaállítani?