Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézetbe járók 2016-2017 fórum

Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézetbe járók 2016-2017 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. aug. 2. 19:33
Sziasztok!Él még a fórum?Valaki jár a Versysbe?Tapasztalatok?
392. Medlin (válaszként erre: 388. - Vicaevi78)
2019. okt. 8. 14:21
Én azt terveztem, ha nem sikerül az utolsó beültetés iviggel, akkor kimegyünk Brnóba embrió genetikai vizsgálat miatt, de szerencsére sikerült.
391. Medlin (válaszként erre: 387. - 44a64b262f)
2019. okt. 8. 14:18

A legtöbb hely futószalag, mert sokan vannak szinte mindenhol.


Én a Róbertbe jártam. 2 stumum volt, mindkettő tökéletesre sikerült. A két esetben más volt az orvosom. Az első jól eltalálta a hormont, így a második orvos sem tért el az elsőtől. Én ebből azt gondolom, hogy azért személyre szabott a stimu itt.

390. lexyke (válaszként erre: 389. - Vicaevi78)
2019. okt. 7. 22:58
Szia, a doktor G.H. nekem sem volt szimpi, meggyôződèsem , hogy az utolso beültetésemet elszurta. A dr nő nem régóta van ott ,kb . 1 év vagy valamivel tőbb, már az elejèn rengeteg panasz volt rá, hozzá nem értés miatt , abszolut nincs képben.ami érdekes ès sokat mondó, hogy nagyon sok jó doki dolgozott itt, rengeteg páciens volt mindd elmentek ès a személyzet nagy része is hamar cserélődik. Nem tudom hogy birja az egész pàcienturát ez a két orvos de szerintem megcsappant a beteg létszám rendessen.mindenki meneküljőn innen, rohadt sok pénzt itt hagytunk és semmi eredmèny.zavaros ügyek annál inkább....
389. vicaevi78 (válaszként erre: 387. - 44a64b262f)
2019. okt. 7. 22:40
Hát igen... én is sokszor éreztem itt is hogy futószallag, de egy esélyt adtam az intézetnek...senkit nem akarok lebeszélni az intézetről, csak jó ha más is tud róla, mert nagyon hallgatnak... leszívás után olvastam még 3 lány hasonló esetét...
388. vicaevi78 (válaszként erre: 386. - Medlin)
2019. okt. 7. 22:38
Igen, nálam is most derült ki sz immunólógiai probléma, párhuzamosan intézük egy másik doktornővel az engedélyeket, szerinte lipid vagy ivig fog kelleni, de szerettem volna, ha vizsgált embrioval párhuzamosan ment volna valamelyik immun terápia... van son minden, IR, magas prolaktin, trombózis...
387. 44a64b262f (válaszként erre: 385. - Vicaevi78)
2019. okt. 7. 22:31

Nem jó hírekkel érkeztél, nagyon sajnálom.

Én is oda keveredtem mert sajnos nincs más alternatíva, hogy hogyan tovább. Most műtét előtt vagyok(myoma, méhtükrözés), de sokat inogok jó helyen vagyok e.

Rentgeteg pénzbe kerül minden vizsgálat, és az ezután következő időszak is.

A doktornő sajnos nálam sem szerepelt túl jól, többet vártam.

Én is félek, hogy csak pénzkidobás lesz az egész, de a lelkiismeretem csak úgy nyugszik meg ha minden lehetőséget megpróbálok.

A 18. napot azért választották mert hétfő, vagy vártak arra hogy még nőjenek a tüszők?

Ez is csak futószalag mint mindenütt.

A cseheknél is az, a kaáli is az. Én ezt a kettőt próbáltam.

386. Medlin (válaszként erre: 385. - Vicaevi78)
2019. okt. 7. 22:05

Szia!


Sajnálom a történteket.


Hogyha jól értem volt 3 terhességed. Milyen vizsgalataid voltak eddig? Nekem is volt 3 elindult terhességem, miután kiderült, hogy immunológiai probléma van a háttérben. Azóta van egy 8 hónapos Babám.


Üdv. Medlin.

2019. okt. 7. 21:41
Sziasztok! Három BMC-s lombik után találtam rá a Versys-re, a lényeg akkor számomra az volt, hogy ők ki tudják küldeni a csehekhez az embriót bevizsgálásra. Az első három lombiknál mind három terhesség elhalt, kettő 7. heti szívhang után... ezért gondoltam, hogy jó lenne egy embrió gén vizsgálat, hogy csak egészséges baba kerüljünk vissza... Sajnos a Versys-ben már az elején sokat kellett várni, sokat kellett fizetni és nagy volt a fejetlenség... a doki akihez kerültünk nem volt szimpatikus, de mire a lényegi részhez értünk már nem is dolgozott ott, szóval a doktornőnél folytattuk, hátha ő figyelmesebb... hát nem... a stimulációnál elég későn kezdett emelni az adagon, szerintem még nem voltak megfelelő méretűek a tüszők, amikor doktornő úgy döntött, hogy akkor leszívás... dokumentációt nem kaptam arról, hogy mekkorák és hol tartanak a dolgok, ezt megtartották maguknak, illetve próbáltam agyban jegyzetleni, mindenesetre pénteken kb 15-16 mm-es volt 3 tüsző és pár kisebb tüsző is volt, de hát hétfőn leszívás... igaz, hétfő már a 18. nap volt... leszíváskor nagy boldogan közlik, hogy 9 petesejt.... kicsit megkönnyebbültem, mert az egész szép szám... de semmi több infó, majd másnap közlik, mennyi az érett... másnapi email eléggé elkeserítő volt, 9 petesejtből 4 volt érett és 1 megtermékenyülés... semmi több, csak egy táblázat, elkeseredve telefonáltam... beszéltem egy biológussal is, persze sablon szövegek, nem voltak érettek, nem volt megtermékenyülés stb... gondoltam, hogy akkor ültessük vissza azt az egyet azonnal, de hát közölték, hogy nem lehet, nem kaptam meg a progi potlást, másnap már késő.... 3. nap még osztódtak, majd 5. nap egy szombati napon ismét egy email, a kis táblázat legalján fagyasztható petesejtek száma: 0. Persze tudom nem vagyunk már fiatalok, de ha ennyi pénzt kidobtunk, akkor talán kicsit több mindent megtehetek volna... most még lesz egy megbeszélésem a dokival, de csak azt próbálom kideríteni, hogy esetleg ebből látják-e melyikünknél van a probléma vagy melyik sejtet kellene donorral helyettesíteni... de szerintem ők rontották el a stimut és nem lett volna szabad leszívni... de hát nekik abban van a pénz... nagyot csalódtam az intézetben, ha jobban ráérnék talán még be is perelném őket, bár semmi nincs a kezemben, hiszen a stimmuról semmi doksit nem adtak át nekem..... most keresem hogy hogyan tovább....
384. lexyke (válaszként erre: 383. - 44a64b262f)
2019. máj. 6. 15:04
Repromeda Biology park Brno , nekem a versysből ide küldték
383. 44a64b262f (válaszként erre: 382. - Varrolany)
2019. máj. 6. 08:44
Nem tudom pontosan, de inkább Pragaba, Brnobol is oda küldik a mintát.
382. Varrolany (válaszként erre: 377. - 44a64b262f)
2019. máj. 6. 07:20
És hová utaztatják az embriókat? Brnoba!
381. lexyke (válaszként erre: 379. - Essti)
2019. máj. 5. 19:07
Szia Essti, szintén donoros voltál?
380. Essti
2019. máj. 5. 11:47
Pénzéhes csalók!!!!
379. Essti
2019. máj. 5. 11:47
Én is úgy érzem,hogy csúnyán át lettünk verve...😞
378. lexyke (válaszként erre: 377. - 44a64b262f)
2019. márc. 19. 19:58
Jól tetted,én nagyon bánom már ,hogy az első donor után nem brno felé vettük az irányt,hanem maradtunk. Nem kellett volna,de ugy biztam bennük,az első előtt még nem tudtam brnorol egyáltalán.
377. 44a64b262f (válaszként erre: 376. - Lexyke)
2019. márc. 19. 19:46

Olvasgattam a neten, aztán arra a következtetésre jutottam(pedig már időpontom is volt), hogy jobb elkerülni. Aztán más irányba kutakodtam, jobbnak láttam a Brnoi intézeteket.

Én a PGS miatt mentem volna oda, de hivatalosan nincs Mo-on PGS vizsgálat, de ott megoldják. Úgy gondoltam jobb ha én utazok, és nem az embriók.

376. lexyke
2019. márc. 19. 19:10
Miért nem mertél?
2019. márc. 19. 19:04

Engem is oda írányítottak 2017 őszén, de nem mertem oda menni!

Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Sajnos előfordulhat, hogy csak 1 jó van, de a körülményeket te ismered.

374. lexyke (válaszként erre: 373. - Spirit)
2019. márc. 18. 16:00
Szia,nem tudom aktuális e még,èn az vagyok
373. Spirit
2018. dec. 15. 18:46
Petesejtdonacios Versys-es van koztetek?
372. liszjo
2018. nov. 20. 12:48

Sziasztok, mi Kaáli intézet 2 kísérlet után mentünk oda, most lett vége az első IVF körnek, sajnos egy kivételével minden embryo elhalt az 5. nap után. Az az egy pedig nem volt olyan hogy le tudták volna fagyasztani. Amiért mi váltottunk az az volt, hogy a doktorunk (Kovács) a két próba után látszólag kifogyott az ötletből és az látszott hogy a régi jól bevált recepten kívül mást nem ismer ( ugyan az a stimulácios protokoll, 3 nap nem 5 stb). Mivel a Versysrol azt hallottuk, hogy ott haladobb a szemlét és plusz van lehetőség DNS tesztre is, váltottunk. Ahogy jellemeznem néha az a teljes káosz és szervezetlenség. Volt hogy 3 órát vártunk egy konzultációra, volt hogy a konzultácion derült ki egy olyan vizsgálatot nem csináltattak

még velünk ami az alapja a beszelgetesnek (Kariotipizalas) volt hogy az eredményeket el sem küldtek csak a pénzt kértek el stb ...Sok vizsgálatot kérnek általában 2,3 szőrös áron mintha elmegy maga az ember. Ezeket egyszer nem ültek le velünk átbeszélni. A feleségem külföldi és sajnos angolul is kb csak Vereckei beszél. O volt a kezelő orvosunk de alig tudtuk elérni, emailekre egyre sem válaszolt hiába mondta hogy küldhetünk. Ezek után azt csak remélni tudjuk hogy a laborba valóban mindent megtettek és nem ez a hasonló káosz uralkodik ott is. Drágábbak mint a többiek és van DNS tesztre lehetőség (mi az abortusz elkerülése miatt akartuk) de nem ajánlanám jó szívvel. Most hogy vége a kezelésnek és az embryok sem éltek túl nem tudjuk meg hogyan merre, de pl most is arra gondoltunk hogy valaki visszakövetettr volna, és esetleg egy megkeresés jól esett volna hogy mi legyen a folytatás vagy csak lezárni ezt a kört. Általánosságban elmondható hogy végig úgy éreztük nincs igazán kihez fordulni ha segítségre van szükség vagy lenne pár kérdés és Vereckei nem foglalkozik igazán az ugyunkkel mert lehet nincs ideje alandoan utazik stb stb..O inkább az arca lassan ennek a klinikanak. Bár az is lehet álomvilágban élünk és ez Morszagon nem elvárhato.

2018. szept. 9. 10:53
Sziasztok! Van valaki, akit lombik elott clostilbegyttel stimulaltak? Jovo heten fog megjonni es a 2.napon clostilbegyt+fostimon injekcioval indul a stimulacio, es kicsit meglepodtem, amikor megtudtam, hogy ezekkel a keszitmenyekkel fog tortenni a stimulacio, mert sose hallottam ilyen kezelesrol es a neten is a forumokon tok mas eljarasok vannak, mindenki tobb injekciorol ir, semmi clostilbegyt...
2018. jún. 19. 22:21

Folyt..

Csomó pénz, de nincs mögötte sok mindent. Kicsit lufi az egész hely, és nem tenném a tisztesség terén a kezemet tűzbe értük.

2018. jún. 19. 22:19
Mi március és áprilisban jártunk a versysbe. Az inszeminációnkat késve csinálták meg, mikor már rég megérett a tüsző... Csomó várakozási idő, csomó pebt
2018. jún. 18. 23:42

Sziasztok!


Érdekel engem is , hogy jelenleg érdemes a Versyst választani.

367. Napocska17 (válaszként erre: 366. - Heley)
2018. ápr. 24. 00:28

Szia Heley,


Mi az oka, hogy elmentek a hölgy orvosok? Érdemes a versyst választani?

366. Heley
2018. márc. 20. 16:58

Sziasztok!


Tudjátok, hogy a hölgy orvosok elmennek? Engem elég kellemetlenül érintett, mert jó volt, hogy a másfél év alatt egy orvos foglalkozik velem:( Most egyelőre a Vereczkey dr és a Kósa dr van. Nem tudom, hogy lesz ennyi emberre idejük, vagy hogy lesz olyan türelmük, mint a hölgy orvosoknak. A személyzet is szinte teljesen lecserélődött...

365. danoni (válaszként erre: 362. - NiZsa)
2018. márc. 7. 06:44
Szia, én is benne vagyok az említett 40-es csoportban. Nekünk a 8. lombik sikerült, 27 hetes vagyok és 42 éves. Nekem a Versys nem jött be, a Kaáliban kezdtünk, volt egy kiruccanásunk a Versysbe, stimu + Fet, vannak még ott fagyasztott embrióink, de végül a Kaáliban sikerült. Én saját tapasztalat alapján azt mondom, ha bírjátok anyagilag, lelkileg és fizikálisan, akkor nem szabad feladni. Más kérdés, hogy hol, a Versys borzasztó drága, és máshol is van esély. Gyere át a 40-es csoportba, ott senki nem firtatja a korodat :).
364. Medlin (válaszként erre: 363. - Medlin)
2018. márc. 3. 12:44
Pontosabban: Lombikprogram 40 felett, nekünk is sikerülni fog. Itt a hoxa-n van.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook