Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » IPhone telefonról lehetséges Samsung okos tv-re átvinni a kepet? fórum

IPhone telefonról lehetséges Samsung okos tv-re átvinni a kepet? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 29. 13:24
iPhone tv box-al sikerült ki tudjuk tükrözni a tvre
2016. nov. 29. 11:04
7. kszb
2016. nov. 27. 08:47
én a youtube vdeókat rendszeresen átteszem iphone-ról a samsung tv-re. Uhogy lehetséges. Párom állította be vhogy.
6. eandi78 (válaszként erre: 5. - Panna9191)
2016. nov. 23. 07:55

Nekem laptop (win 8.1) se viszi át youtube/videa videókat vezeték nélkül. Attól se vagyok elájulva, ahogy a gépen tárolt filmeket átviszi. Maradok a jó öreg hdmi kábelnél. Képeknél még ok.

Apple-höz meg van lightning-hdmi adatper (apple áron) az biztos mindent átvisz.

Egyébként a buta tv (lehet okos is) htpc kombináció lehet többet tud.

Apple fan vagyok, de 2 terméküket biztos nem venném meg soha. Egyik a watch, másik a tv. Macbook air-t is kilátásba helyeztem már, mert a windows számomra nem túl szimpatikus irányba halad normális levelező program és irodai programcsomag téren. Asztali gépen viszont nem tudok még mást elképzelni, mint windows-t, játékokra és photoshopra tökéletes.

2016. nov. 22. 20:31

Videa.hu szeretnek megnézni egy sorozatot de az okos tv nem játssza le a telom viszont igen

Van Apple tv-m de csak a kepeket videókat viszi at...

4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2016. nov. 22. 19:55

[link]


Ez bizonyára jó

3. eandi78 (válaszként erre: 2. - Panna9191)
2016. nov. 22. 17:50
Panasonic tv-n Panasonic remote app segítségével tudok. Szerintem Samsunghoz is létezik ilyesmi. App store-ban samsung view nevűt látok. Szerintem air play csak apple tv-vel működik vagy nem tudom. Air printet használom csak az jó hp nyomtatóval.
2016. nov. 22. 16:08
Fényképeket nézegetni esetleg egy filmet ki vetíteni ra ez lehetséges valahogy?
2016. nov. 22. 16:07
IPhone telefonról lehetséges Samsung okos tv-re átvinni a kepet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook