Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 100 km-es távolság, online társkeresés tapasztalatok? fórum

100 km-es távolság, online társkeresés tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


8. massalhangzo (válaszként erre: 3. - Perso006)
2016. nov. 22. 17:44

tobb honap alatt 3 darab par oras talalka, hat en inkabb keresnek a helyedben mast, aki vagy kozelebb lakik, vagy raer egy kapcsolatra


szerintem annyira azert nem jossz be neki. plane egy ismerkedesnel, ha a no nagyon tetszik, a pasi ott lohol, amikor csak tud, keresi, szervezi az alkalmakat, hogy egyutt legyetek normal idot, programokat. biztos lehetne belole egy-ket ropke szex, de ezt akarod?

7. c73db520ef (válaszként erre: 6. - Perso006)
2016. nov. 22. 17:31

A folyamatos munkarend miatt ugyan lehet havonta egy kotelezo vasarnap, de vegezhet vasarnap reggel vagy estere megy dolgozni.

Ha nagyon akar, talalkozhatna veled vasarnap is, ha nincs semmi titkolnivaloja.

2016. nov. 22. 17:00
Autóval jön mindig én még nem voltam,de szívesen mennék...nem nős,v.ha igen nagyon jól titkolja..a vasárnapi ebéd ötlete nekem is eszembe jutott,de ha hárít h.dolgozik..vasárnap már találoztunk az első randin.Még nem volt nálam,úgy gondoltam nem engedek be akárkit :-) :-)
5. c73db520ef (válaszként erre: 3. - Perso006)
2016. nov. 22. 15:57
Pedig az egyik legjobb, legmegbizhatobb teszt a vasarnapi ebedre való meghivas!
4. globus (válaszként erre: 3. - Perso006)
2016. nov. 22. 15:56
Nős?
2016. nov. 22. 15:55
Sziasztok!Olyan témában várnám a tapasztalatokat,tanácsokat,h.online társkeresőke ismerkedem a pasival,aki pesti én viszont vidéken lakom,több mint 100 km van köztünk.Találkoztunk már háromszor,de csak pár órára,mondván elfoglalt...sex nem volt..több hónapja levelezünk telefonálunk,azonban még mielőtt belemennék mégjobban a dologba kíváncsi vagyok mire számíthatok..nálam nem gond a távolság,de kezdem kicsit furcsállani,h.csak hétköznap ér rá..
2016. nov. 22. 15:55
Gyalogosan, kerekparral, vonattal vagy autoval?
2016. nov. 22. 15:47
100 km-es távolság, online társkeresés tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook