Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
339. Bekacomb (válaszként erre: 337. - Insecure)
2016. nov. 23. 13:55
Félreérthetted, amit írtam, vagy nem tudom. A tény, hogy nem úgy kezelik a kövért, mint a vékonyat. De én nem is akarnék olyannal együtt dolgozni, aki csak egy kövér nőt lát bennem.
338. 8a65af67ce (válaszként erre: 277. - Insecure)
2016. nov. 23. 13:51
Azért bosszantó lehet, amikor előled is eleszik az ételt.
337. insecure (válaszként erre: 335. - Bekacomb)
2016. nov. 23. 13:38
Ha tetszik, ha nem, sajnos így van. Pl. egy állásinterjún is számít. Rögtön a lustaságra, igénytelenségre asszociálnak, pedig lehet, hogy ő lenne a legtökéletesebb az adott pozícióra, aztán előfordulhat, hogy már a fényképénél kiesik.
336. insecure (válaszként erre: 334. - Arón1)
2016. nov. 23. 13:35
Pedig egyre gyakoribb. Sokszor együtt jár az életközepi válsággal. 35-45 éves nők "megőrülnek".
335. Bekacomb (válaszként erre: 332. - A6f6bb6c75)
2016. nov. 23. 13:29
Mi az hogy szeretnék a ducik, hogy vékonyként kezeljék őket? Legyen már alap, hogy ugyanúgy kezelünk vékonyat és kövéret... Aki különbséget tesz, az meg olyan is, akinek carni a véleményére. Szerintem.
334. Arón1 (válaszként erre: 331. - Insecure)
2016. nov. 23. 13:15
Na ez aztán tényleg ritka! Ez sem reális félelem.
333. túrógombócka (válaszként erre: 327. - Insecure)
2016. nov. 23. 12:00
ez ismerős. mint mondtam, ismerek duci lányokat. rólam tudni kell, h gyakran eszem keveset, mert így sose vagyok éhes, megfelelően tudok koncentrálni, stb (éhesen nem tudok). nos, hát a duci lányok mindig furán néznek, mikor előkapok egy szendvicset, vagy kekszet, vagy ilyesmi...
332. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 315. - Birgit77)
2016. nov. 23. 10:09

Szerintem nagyin is érti mindenki, ahogy Te is leírtad, hogy AKARATGYENGESÉGRŐL van szó.

Igazából itt a lényeg, ezen nagyon könnyű segíteni. Jó talán nem annyira könnyű, nyilván enni, meg nyígni könnyebb... (Tudom, hogy Te nem nyígtál, ezt ne vedd magadra!)


A legtöbb ember mondanivalója szerintem az volt, hogy ezen csak a ducik tudnak változtatni, és nekik is kell -ha akarnak.

Ha valaki pedig tényleg akar változtatni, annak nem sajnálatra, nem megértésre van szüksége (elsősorban), hanem motivációra, valamint arra, hogy felismerje a saját helyzetét. Szerintem ez pedig egy kövér embernél ott kezdődik, hogy be kell látnia, hogy maga miatt dagi, magának köszönheti, és neki kell tennie ez ellen!


Vannak persze, akik nem akarnak... Ők azok, akik megértésre vágynak! Mert nem akarnak lefogyni, de szeretnék, ha vékony emberként kezelnék őket, miközben nem azok. Szerintem itt van a kutya elásva!


Szeretném leszögezni, hogy egyáltalán semmi bajom, egyszerűen nem érdekel, ha vki túlsúlyos. Ez is egy döntés, ez is az ő döntése, amit én tiszteletben tartok. De nyilvánvalóan egy rossz döntés -erről rengeteg egészségügyi statisztikát láthatunk-, szóval empátiát ezért ne várjon!


Semmi baj nincs azzal, ha vki kövér. Nem kell ezt nap, mint nap hangoztatni. Sőt! egyáltalán nem kellene a kövéreknek, hogy "semmi baj, ugyanolyan vagyok, mint mindenki, szeressetek és fogadjatok el így". Ha ők ezt elhinnék, hogy ez így van, akkor sz*rnának erre az egészre.

Mert elfogadnák saját magukat, azt gondolnák, hogy: "Jaaa imádok enni, jaaa ezért tök dagadt leszek, de annyira imádok enni, hogy engem ez nem érdekel. Szóval élem a kis dagi életem. Aztán ezt már eldöntöttem, nem kattogok rajta tovább. "


De (sokan, rengetegen!) nem ezt teszik. Mikor ez totálisan egyszerű, igen melóval jár... sokkal! Általában sajnos minden. Az elhízás is melóval jár, pláne 10-20-30 kg!


Ez egyébként ugyanúgy igaz a dohányosokra, a füvesekre, az alkoholistákra. De itt nem róluk van szó. Egyébként meg nem hallottam még alkoholistát, sem dohányost így nyavalyogni: "Igen büdös vagyok, büdös a leheletem, sárgák a körmeim. Csak az lehet értékes ember akinek nincs füst szaga? Oké, néha miattam kell megállni a pályán, amikor éppen sietünk valahova. De a nemdohányzók miatt nem kell? Ők meg pisilnek. Ti nem tudjátok milyen cigizni, milyen a nikotin utáni vágy..."

Tényleg nem tudjuk, mert mi úgy döntöttünk, hogy inkább nem szokunk rá, vagy esetleg leszokunk róla. Ennyire egyszerű.


Ez így nyilván elég túlzó... de remélem érzitek, hogy elég nagy a párhuzam a kövérség körüli mizériával. Ott van benne a másra mutogatás, a körülményekre mutogatás. Mert nehéz, mert TI nem tudtok engem elfogadni.

Pont lesz*rom, hogy valaki kövér (vagy esetleg dohányzik), amíg nekem nincs bajom belőle, de sajnálni nem fogom!

331. insecure (válaszként erre: 330. - Arón1)
2016. nov. 23. 09:28
Persze van a másik véglet is. A média nyomása torz testképet okoz sokakban. Az sem normális ha valaki állandóan a súlyával van elfoglalva és mindent a tökéletes test elérésének rendel alá. Az arany középút, azt kellene megtalálnia mindenkinek.
330. Arón1 (válaszként erre: 327. - Insecure)
2016. nov. 23. 09:24
A pm alulműködést szokták felhozni, mint betegséget. Én úgy látom, hogy sokszor a tudás, logikus gondolkozás is hiányzik. Sokan nem is tudják, hogy mennyit esznek, mit esznek. Valaki írta egy másik hoxás fórumon, hogy ő bizony elküldené a szénbányába dolgozni azt, aki nem beteg, nem túlsúlyos és mégis méregeti, hogy mennyit eszik. Pedig ez kulcsfontosságú akár a súly csökkentéséről, akár a megtartásáról legyen szó. Persze egy idő után ránézésre megy, de ameddig nem, addig méregetni kell. A vékonyak 90 százaléka is elhízna magához képest ha csak úgy össze-vissza kajálna.
2016. nov. 23. 09:13
Nekem meg egy menza ebed is sok. A levest megeszem az etteremben, a masodikat elhozom, de azt is csak ketszerre birom megenni. Evek ota tartom a 65 koruli sulyt.
328. insecure (válaszként erre: 323. - C73db520ef)
2016. nov. 23. 09:10
Általában az az ok. Ők vannak többen.
2016. nov. 23. 09:09

Érdekes módon egy kövér embert sem ismerek aki betegség miatt az. Olyat viszont rengeteget aki mértéktelenül eszik, nem sétál 10 métert sem, és ha bemegy valahova nekitámaszkodik a falnak vagy letámaszkodik a bútorra, mert még állni is lusta csak úgy magában. Ja és utálja a normál vagy sovány társait, mert csak odáig terjed ki a figyelme, hogy a csontkollekció épp most evett meg egy csokit, és a szemét büntetlenül megteheti, bezzeg ő.

Igénytelenek és gyengék. De segíthetnek magukon. Mindig van kiút.

2016. nov. 23. 08:26
A cikkhez: ez egy ilyen világ, sajnos. Nem elfogadni kell a kövérséget, hanem változtatni. De csak annak, aki nem érzi jól magát a bőrében, és nem elhanyagolhatóak az egészségügyi szempontok sem. Tény, hogy az arcon lévő ráncok a vékonyabb lányokat jobban érintik.
2016. nov. 23. 07:58

Senki feje folott nem torok palcat.

Egye mindenki azt, amit akar.

Nem a mi problemank.

Nem ertem, miert kattognak masokon ezert egyesek.

324. túrógombócka (válaszként erre: 323. - C73db520ef)
2016. nov. 23. 07:02
nem többet, hanem rosszabbul :)
323. c73db520ef (válaszként erre: 321. - Túrógombócka)
2016. nov. 23. 07:01
Persze. Olyan altalanositas, hogy aki testesebb, tobbet "zabal".
322. túrógombócka (válaszként erre: 317. - Birgit77)
2016. nov. 23. 07:01

én nem írtam romboló kritikákat. sztem nyugodtan olvasd vissza.

azokat viszont soha nem fogom megérteni, meg tutujgatni, akik szarul érzik magukat kövéren, mégse tesznek ellene semmit.

321. túrógombócka (válaszként erre: 320. - C73db520ef)
2016. nov. 23. 07:00

ez sztem általánosítás.

ismerek búvalbélelt ducit és vidám vékonyat is.

320. c73db520ef (válaszként erre: 318. - Birgit77)
2016. nov. 23. 06:50

Azert erdekes, hogy viszont a molettek altalaban vidamabb termeszetuek, kevesbe rancosodnak, es olyan jokat tudnak kacaraszni!

Kevesbe buvalbeleltek, mint csontkoll tarsaik.

Lehet, hogy mutatosabbak, de a hangulatuk... ????

2016. nov. 23. 06:32

Ti ketten aztán szépek vagytok! 😵😵😵

Fészbukkon meg posztolgatjátok, hogy jujj, jön a karácsony, szeressük egymást, gyerekek, mi?!

😀😀😀

318. Birgit77 (válaszként erre: 315. - Birgit77)
2016. nov. 23. 00:19

Igazából ti vagytok az elsők, akik miatt most hátrányos megkülönböztetés ér itt a hoxán :) azért ez vicces is lehetne, de nem az. Még hogy nekem van bajom magammal? Akkor ti, akik mást sem csináltok, csak piszkáltok (alaptalanul, merthogy nem muszáj ám hozzászólni, ha nem érdekel a téma), nos, nektek van a legnagyobb bajotok önmagatokkal. Egy önmagával békében élő ember ugyanis nem érzi a kényszert, hogy más embert cseszegessen.

No, ezzel én ezt a fórumot befejeztem, mert itt soha nem fogunk dülőre jutni.

317. Birgit77 (válaszként erre: 309. - Túrógombócka)
2016. nov. 23. 00:13
Ez már egy meddő vita. Komolyan, mintha én írtam volna a cikket, pedig nem így van. Ezeket a sorokat a cikkírónak írd, bár ő már nincs itt a kezdetektől, nem is csodálom a sok okoskodó és romboló kritika után.
316. Birgit77 (válaszként erre: 308. - Massalhangzo)
2016. nov. 23. 00:11
És??? Az előzményekben jómagam is ezt fejtettem ki, csak ha már a lustaságnál tartunk, nagyon sokan lusták vagytok visszaolvasni a legelejére.
315. Birgit77 (válaszként erre: 307. - Massalhangzo)
2016. nov. 23. 00:09

Próbáltam egy más szenvedélybetegségen bemutatni, hogy mi zajlik le egy kövér emberben, hogy ugyanolyan akaratgyengeségről van szó, de úgy látom, nem ment át. Így ez egy meddő beszélgetés. S nem értek egyet azzal, hogy a kövér emberek kényszerítik rá másokra a szemétkedést. Az, hogy te hogy bánsz az emberekkel, az a te "szemét" ügyed, vagy intelligenciád.


Én sem rinyáltam. Sőt, a cikket sem én írtam, ha esetleg még nem esett volna le. Csak válaszoltam rá, hogy engem még nem ért hátrányos megkülönböztetés duci juciként, de te is, mint néhányan az előttem szólókon kívül csak az utolsó pár hozzászólást olvassátok el, amiben már mondjuk voltak b... beszólások. Erre reagáltam, te meg arra.

314. túrógombócka (válaszként erre: 313. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 21:10
mert mindenki más hülye, csak ő helikopter :P
313. massalhangzo (válaszként erre: 312. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 21:05

nem is nagyon ertem az ilyen forumokat, ha kover lennek es fogyni akarnek, sokkal hasznosabb lenne szamomra, ha olyan temaban es olyanokkal beszelgetnek, akiknel hasznalhato tippeket talalnek, osztonzest. meglatnam, hogy mit csinalok rosszul, masok milyen etrend, mozgas mellett tudnak fogyni, mi segit nekik a nehez napokon stb.


hogy azon sirankozzak, a koverseg miert negativsag, annak nem latnam ertelmet, hiszen jol tudnam en is, a boromon tapasztalnam, es azon akarnek valtoztatni

312. túrógombócka (válaszként erre: 311. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 20:35

igen, az a lényeg, hogy pozitívumként kell megélni és nem szenvedésként.

meg milyen jó lesz, mikor kapja a dícséreteket, h milyen szépen lefogyott, stb.

311. massalhangzo (válaszként erre: 310. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 20:31
szerintem is hosszu tavon a cel kell, hogy lebegjen az ember szeme elott. nekem a sport volt ilyen, gyakran gondoltam kozben arra (felholt allapotban), hogy punnyadhatnek otthon is, es nem ernem el, amit akarok, de bezzeg felemeltem a seggem, es csinalom
2016. nov. 22. 20:20
csak nem szenvedni kell közben, meg arra gondolni, h jajmilyenszarnekem, h nem ehetek, hanem arra gondolni, h milyen jó lesz majd csini vékonyan.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook