Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
399. Channa* (válaszként erre: 366. - Miss Jane)
2016. nov. 27. 08:36

És miért lenne ez jó?

Én nem szeretnék olyan lenni. Tök jól elvagyok a saját testemmel. Ha minden igaz, akkor jelenleg 7 kg-al vagyok nehezebb Rékánál, igaz alacsonyabb is vagyok nála, és bár nincs annyi izmom, mint neki (nem látszik:)), de a cicim sem mű.

Soha senki nem mondta még az alakomra, hogy jobb lenne, ha olyan lennék, mint Réka, sőt! Ha diétába kezdek, akkor férjem mindig figyelmeztet, hogy ne fogyjak sokat. Emlékszik az utolsó nagy fogyásomra, ami betegség miatt volt. Magamnak sem tetszettem olyan vékonyan, pedig az összes izmom látszott, de másnak sem...

398. Chelsey (válaszként erre: 396. - Gribedli***)
2016. nov. 26. 20:50
Én ebben nem mernék fogadni.
397. Arón1 (válaszként erre: 396. - Gribedli***)
2016. nov. 24. 16:07
Ezt nem hiszem😀😀😀
396. gribedli*** (válaszként erre: 393. - Insecure)
2016. nov. 24. 16:01
Funkcionális is, mert lefogadom, hogy ezzel egy rakás betegséget megelőz és jobb leletei vannak mint sok más embernek.
395. Arón1 (válaszként erre: 393. - Insecure)
2016. nov. 24. 15:51
Ok
394. insecure (válaszként erre: 389. - Gribedli***)
2016. nov. 24. 15:44
Igaz. Abból a szempontból, hogy ő ebből él, számára nyilván nem öncél.
393. insecure (válaszként erre: 385. - Arón1)
2016. nov. 24. 15:44
Az öncélú szó alatt azt értem, hogy nem funkcionális. Tehát az esztétikumért, csak mert szép.
392. 9a095cf031 (válaszként erre: 385. - Arón1)
2016. nov. 24. 15:32

Én nem vagyok duci, közelebb állok a modellalkathoz. De ettől függetlenül én magam is túlzásnak tartom Réka testét, szerintem már túl férfias.


Persze, elismerem az erőfeszítéseit, kitartó meg minden, de azért ugye nem kötelező, hogy tetsszen?

391. gribedli*** (válaszként erre: 386. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 15:31

Jó, én meg csak mondom, hogy Monica is mű, tehát amennyire nem akarod, hogy befolyásoljon, amit be akarnak adni az újságok, a reklámok, retusált képekkel, pont annyira a hatása alatt is vagy, megeszed, beveszed, hogy ő egy természetes szépség (az volt, egykor, most egy szép idős nő, kisebb nagyobb korrekciókkal).


Ha már olyat akarunk mondani, akin nincs beavatkozás, akkor helytállóbb Cindy Crawford és Julia Roberts (nem véletlenül, ők is mediterrán gyökerekkel rendelkeznek), és Bellucci korosztálya mindketten.

390. Bekacomb (válaszként erre: 387. - Gribedli***)
2016. nov. 24. 15:28
Ez nem változtat azon, hogy van akinek tetszik ez a külső, van akinek nem. Kicsit szájbarágósnak érzem már ezt a mindenki magyarázkodjon mindenkinek típusú kommunikációt, illetve szerintem el is kanyarodtunk az eredeti témától, szóval én megyek, de legyen szép napotok és ne egyétek meg egymást! ;-)
389. gribedli*** (válaszként erre: 382. - Insecure)
2016. nov. 24. 15:25
Nem öncélú, mert ő ezzel keresi a kenyerét.
388. Arón1 (válaszként erre: 382. - Insecure)
2016. nov. 24. 15:23
A legtöbb embernek pont az ugra-bugra, a konditerem meg a futás eléfhető viszonylag könnyen kivitelezhető- amire Réka próbál ösztönözni
387. gribedli*** (válaszként erre: 373. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 15:23

Nem tudom, ahhoz képest, hogy mennyire "nem jó" az a test, milliókat keres vele. Valahogy mindenki kritizálja, de sokakat motivál.


Nekem nem tetszik rajta, hogy olyan vaskos a dereka, túlgyúrta a hasizmát szélesre, holott csak a középső részt elég lett volna, de elfogadom, hogy az egyik dologból következik a másik, szóval neki az a típusú edzés, amit az ő edzője csináltatott vele (mert neki is van), az ilyen hasizmokat eredményezett és nem vették figyelembe, hogy ő középen ilyen iramban szélesedik. Viszont ez testalkat kérdése is, és gondolom, ha már visszavékonyítani nem tudja, legalább megtartja ilyennek, hogy azért plötyi mégse legyen.


Nem ritka, hogy valaki a sok hasazástól ilyen lesz, és ezt nem mindig lehet előre látni, visszacsinálni meg nehéz, vagy lehetetlen, és ő az utóbbi időben, talán a szereknek köszönhetően is, amiket szed, oda vastagodik. Mindez nem kisebbíti a belevetett munkát, törődést.

386. Bekacomb (válaszként erre: 383. - Gribedli***)
2016. nov. 24. 15:22
Hol hasonlítottam őket össze? Annyit írtam, hogy nekem Monica jobban tetszik.
385. Arón1 (válaszként erre: 382. - Insecure)
2016. nov. 24. 15:20
Mi az, hogy öncélú? Te kiért sportolsz? Itt a ducikért? Nem saját magadért? Amúgy Réka pont nők ezreit motiválja. Nagyon durva őt kritizálni egy duci fórumon
384. insecure (válaszként erre: 383. - Gribedli***)
2016. nov. 24. 15:15
Bár ez tök nem ide tartozik, de Belucci-t egyenesen leégették a legutóbbi James Bond-ban azzal a szánalmas kis egér szereppel.
383. gribedli*** (válaszként erre: 368. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 15:13

Monica Bellucci 50 is elmúlt, ne hasonlítsuk össze, Réka 38. Plusz Bellucci is edz, személyi edzővel, legalább 20-25 éve. Igaz, ő híres arról, hogy nagyon sokat kell photoshoppolni a képeit (bár nekem is nagyon tetszenek a mediterrán nők). Szóval ha már arról van szó, hogy nem szabadna engedni a média nyomásának meg hogy a képek sokszor retusálva vannak, sikerült beletrafálnod pont egy olyanba, aki erre ékes példa (a hialuronsavas injekcióit hagyjuk, szóval rajta is vajmi kevés természetes dolog van, ahogy Réka mellében).


Ők ketten annyira különbözőek, hogy nem lehet összehasonlítani. Senki se edzene Rékával, ha úgy nézne ki, mint Bellucci. Ahogy Belluccinak nem adnának olyan szerepeket, amelyekben 100-200 évvel ezelőtt élt nőket alakít, ha szálkásan izmos lenne.

382. insecure (válaszként erre: 381. - Arón1)
2016. nov. 24. 15:13
Nekem nem tetszik amit csinál. Nekem nem sport az az ugrabugra, illetve az "öncélú testszépítés" a konditeremben.
381. Arón1 (válaszként erre: 379. - Insecure)
2016. nov. 24. 15:06
Jézus Te miről beszélsz? Egy sportolót egy beteg emberhez hasonlítani ráadásul egy duci fórumon
380. gribedli*** (válaszként erre: 365. - 76071fbb2e)
2016. nov. 24. 15:01
Akik sportolnak, így néznek ki 3 gyerek után. Legalábbis tónusosan, izmosan, add hozzá, hogy nem mindenki szolizik annyira mint Réka és nem versenydiéta közbeni fotókat csinálnak róluk, de akiket ismerek 3 gyerekes anyukákat, aki sportol (én is), 3 gyerek után ehhez hasonlóan néz ki. Oké, akiket én ismerek, az egyik maratoni futó (és már 4 gyerek), aztán van egy, aki versenyszinten boxolt, van röplabdaedző is, tehát évtizedes sport áll a hátunk mögött. Mindemellett én nem gondolom, hogy annyira átlagon kívüliek lennénk, csak közös, hogy szeretünk mozogni, következetesek vagyunk mert gyerekek után sem hagytuk abba. Réka teste is ezt tükrözi, nem elérhetetlen az alakja, csak nem mindenki veri nagy dobra, hogy mikor mennyit volt edzeni, stb. Ő egy közéleti személyiség, meg nagyon a kirakatba teszi de hidd el, vannak csinos, feszes nők, akik csak mert a gyerekeik nélkül látod őket, nem tűnik fel neked, hogy 3 gyerekes anyák. Meg ugye dolgoznak is mellette.
379. insecure (válaszként erre: 376. - Arón1)
2016. nov. 24. 15:01
Egy anorexiás testben is van kitartás és erőfeszítés, mégsem motiváló. A kitartás és erőfeszítés ténye még nem jelenti azt, hogy megfelelő dolog érdekében történik.
378. Bekacomb (válaszként erre: 376. - Arón1)
2016. nov. 24. 14:01
Hát akkor háborodj fel. Szíved joga. Atyaég, azt hittem, viccelsz. :-D
377. Arón1 (válaszként erre: 375. - C73db520ef)
2016. nov. 24. 13:57
Szerintem emiatt nem kell aggódnod
376. Arón1 (válaszként erre: 373. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 13:56
Tényleg felháborodtam! Nem bírom amikor a kitartást, erőfeszítést, kemény munkát akárcsak egy kicsit is kritizálják. Inkább motivációnak kellene felfogni.
2016. nov. 24. 13:45
Mar csak az a kerdes, hogy Reka mennyi evet fog megerni.
374. 9a095cf031 (válaszként erre: 373. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 13:31
Na, Schwarzenegger az a kategória, ami már inkább taszít, semmint vonzana.
373. Bekacomb (válaszként erre: 370. - Arón1)
2016. nov. 24. 13:01
Schwarzeneggeren is látszik az elvégzett munka, mégsem áll jól mindenkinek az a test. Erre írtam, hogy ízlések és pofonok. Amúgy szerintem nem sértő módon, szóval nem kell annyira felháborodni...
372. 9a095cf031 (válaszként erre: 370. - Arón1)
2016. nov. 24. 12:52
Rubint Réka teste szerintem is túlzás, nekem ő már túl férfias.
371. 9a095cf031 (válaszként erre: 363. - Miss Jane)
2016. nov. 24. 12:51

Ez tény, Magyarországon az emberek kb. 60%-a túlsúlyos és szív/cukorbeteg, a számuk évről-évre nő, a gyerekeknek is több mint fele kövér. De ha valamelyik életmódtopikban meg mersz szólalni, hogy talán kevesebb cukrot, fehér lisztet, húst és vacakot kellene enni, nyomban rád ugrik öt felháborodott nő, hogy ez hülyeség meg neki senki ne szabja meg mennyit egyen.


Pedig egyszerű, jelenleg az orvosi tesztek alapján a mediterrán típusú étrend az egyetlen, ami növeli az élettartamot és ténylegesen egészséges hosszútávon. De ennek alapjaival mindenki tisztában van gyerekkora óta, mert már harmadiktól tolják a táplálkozási piramist: kevés hús, sok zöldség-gyümölcs, olívaolaj, teljes kiőrlésű lisztek és tészták, olajos magvak, tejtermék mértékkel.


Na most őszintén, hány olyan embert ismersz, aki ebédre kihagyja a húst vagy csak vizet iszik?

370. Arón1 (válaszként erre: 368. - Bekacomb)
2016. nov. 24. 12:42
Miért lenne túlzás? Mert látszik rajta az elvégzett munka? Százszor inkább Réka test, mint a plöttyedt izomtalan "nőies" test.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook