Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
429. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 428. - C73db520ef)
2016. nov. 28. 21:12

Hát... én bírom :) Csinosnak, szépnek látom, és ráadásul intelligens is.

De nyilván még ő sem tetszhet mindenkinek :)

428. c73db520ef (válaszként erre: 426. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 28. 21:07
Nekem termeszetellenes.
427. Arón1 (válaszként erre: 425. - Mazsinka)
2016. nov. 28. 21:00
A jó gyakorlat átvételén nem tornagyakorlatokat értettem. Mindegy. Örülök, hogy van saját motivációd 😀
426. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 423. - C73db520ef)
2016. nov. 28. 20:51
Nem tudom :) Tök jól néz ki.
425. Mazsinka (válaszként erre: 421. - Arón1)
2016. nov. 28. 20:32
Motivációt esetleg Péntek Enikőtől vagy a Lifetilttől szerzek. Helyes gyakorlatok? Azt nem Rékánál kell keresni, sem az update vacak, mű kajákban. Alexanra bájos, de nem szép, akkora válla van, mint egy díjbirkózónak. Persze elfogadnám, de számomra nem ő a nagybetűs nő.
424. unom (válaszként erre: 423. - C73db520ef)
2016. nov. 28. 19:11
Lehet, genetika kérdése. Bár nagyon ritka.
423. c73db520ef (válaszként erre: 420. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 28. 18:54
Akinek ilyen vekony a dereka, hogy lehet ekkora melle???
422. Arón1 (válaszként erre: 419. - Gribedli***)
2016. nov. 28. 18:53
Tökéletesen igazad van😀
421. Arón1 (válaszként erre: 414. - Mazsinka)
2016. nov. 28. 18:51
Nem arról van szó, hogy úgy kell kinézni, mint Réka, hiszen Te a genetikáddal másként néznél ki csupa izom nőként, mint ő. Egyszerűen csak egy duci fórumon fel lehet fogni akár motivációként is. Át lehet venni a jó gyakorlatot, hogy sporttal, kitartással egy feszesebb, rugalmasabb test elérhető ennyi.
2016. nov. 28. 18:39

[link]


Nagy duzzogva kibírnám ebben a testben valahogy :)))

Bár hozzá kell tenni, hogy nálam az arc sokat dob egy nőnél, és Alexandra (szerintem) sokkal bájosabb.

419. gribedli*** (válaszként erre: 414. - Mazsinka)
2016. nov. 28. 18:30
Hát azért a respect kijár neki. Sőt, bárkinek, aki a fitnessben eredményeket ért el, akkor is, ha nem tetszik a külsejük pontról pontra (vagy semennyire), mert nem könnyű.
418. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 417. - Gribedli***)
2016. nov. 28. 18:29
Igen, Alexandra "nagyobb darab", de nekem akkor is nagyon tetszik.:))
417. gribedli*** (válaszként erre: 416. - Pengő Gyöngyi)
2016. nov. 28. 18:27

Szerintem meg pont Alexandra az, aki tagbaszakadtabb, nehéz csontú, vaskos genetikájú. Nekem sem tetszik Réka dereka, vagy nem értem, miért kell ekkora mell, de nyúlánkabb alakja van, nyúlánkabb felépítésű.


Mondjuk kettejük közül Alexandra az, aki korábban sportolt, kicsi kora óta ritmikus gimnasztikázott. És pont a vaskos felépítése miatt ő nem alkamas a ritmikus gimnasztikára, mert nem légies, nem hajlékony. Persze, hajlékonyabb, mint egy átlagember (a videóin nyújtásnál láthatod) vagy rugalmasabb is, de a többi gimnasztához képest nem az, meg testesebb is náluk, más típus. Váltott is fitnessre.


Réka alakja pedig inkább atlétika-gyanús (sose csinálta, de ha gyereknek sportolt volna, ott biztos jó eredményeket ért volna el, csak így ránézésre mondom, tévedhetek, de ránézésre az a típus)


Kettejük közül egyiket sem választanám, jó nekem a saját alakom, teljesen elégedett vagyok ezzel, semmit nem változtatnék magamon:D

416. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 414. - Mazsinka)
2016. nov. 28. 18:16
Nekem sem tetszik. Azt látni, hogy rengeteget dolgozik a testén. Béres Alexandrát viszont nagyon csípem, mit nem adnék, ha fele úgy nézhetnék ki, mint ő. :))
415. c73db520ef (válaszként erre: 414. - Mazsinka)
2016. nov. 28. 17:54
Pedig sok liba utanozza meg isteniti.
414. Mazsinka (válaszként erre: 401. - Channa*)
2016. nov. 28. 17:29
Ki a jó élet akar úgy kinézni, mint az a jászberényi Terminátor??? Egy durung az egész teste, nincs dereka, egy vonalban van a csípője, válla, dereka. Vádli semmi, pipa lábak, és a nagy, felfújt gumics.csök. Kösz, nem. Sok munka van benne biztos, meg lehet, hogy valakinek szebb is, mint egy telt lány, de nekem nem.
413. gribedli*** (válaszként erre: 412. - 8a65af67ce)
2016. nov. 28. 15:09
Tudom, de nem akartam rossz példát adni:D
412. 8a65af67ce (válaszként erre: 411. - Gribedli***)
2016. nov. 28. 15:04
Tudom, vicc volt. :D
411. gribedli*** (válaszként erre: 410. - 8a65af67ce)
2016. nov. 28. 14:58
Nélkül gondoltam (nőével), de mindegy, hoxán elférne akár a ly is:D
410. 8a65af67ce (válaszként erre: 409. - Gribedli***)
2016. nov. 27. 19:08
NőLYével? :D
2016. nov. 27. 19:05
Nem nőJével, de érthető:)
408. gribedli*** (válaszként erre: 402. - Channa*)
2016. nov. 27. 19:03

Szerintem Réka egészségesebb mint egy csomó ember, hiszen aki tesped meg nem eszik jól, össze sem lehet hasonlítani az állapotát huzamos idő után egy ugyanolyan korú, sportoló nőjével.


Írtam, hogy mi nem tetszik nekem Réka alakján, de ez nem kisebbíti azt, hogy mennyit dolgozik érte, szóval csak a véleményem, hogy sokszor helytelenül végzi a gyakorlatokat, ami nem jó az izületeknek, és soknak tartom időben, amit naponta sportol mert oxidatív stresszhez vezet. De azért rengeteg ember úgy kritizálja őt fagyisbödönnel a kézben, mintha tudnának jobbat. Szakmai körökben elhiszem, hogy joggal kritizálják, mert van hozzá szakmai hátterük, összehasonlítási alapjuk, de Kis Pistáné, aki azt se tudja, hogy mindez mennyi munkával, esetleg lemondásokkal jár (a sok öröm mellett persze), azért jobb, ha nem teszi. Én sem mondom meg a villanyszerelőnek, hogy mit hogy csináljon, vagy hogy én biztos jobban tudnám, ha egyszer nem igaz.

407. gribedli*** (válaszként erre: 399. - Channa*)
2016. nov. 27. 18:52

Szerintem ne keverjük össze azt, hogy valaki betegség árán lehet csak vékony, vagy hogy egészséges vékonyan is. Nyilván senkitől sem kéri senki, hogy legyen beteg, sőt, butaságnak tartom azt is, ha valaki olyan célsúlyt tűz ki, amit ő egészséges úton nem tud teljesíteni.


Ettől még van olyan, hogy egyik ember fele akkora széltében, mint egy másik, jól is áll neki és egészséges is.


Meg nem mindenkit inspirál valaki külseje, vagy nem lenne olyan, ha annyi kiló lenne.

Ebben a topikban is írtunk csinos ducikat, vagyis olyan nőket, akik noha van rajtuk 20-30kg túlsúly vagy több, mégis arcra nem híznak, hanem megmarad egy sovány vagy szép arc, még toka sincs vagy ilyenek, pedig jelentős túlsúlyról van szó.


Azért ők átlagon kívüli ducik mert az átlagembernek meg bizony szétesik az arca ekkora hízástól. Ott van Mischa Barton, az OC-ben játszott, ő nagyon csinos arcú, vékony csajszi volt. Nem is tudom, miért hízott el, szörnyen nézett ki ducin, egyszerűen szörnyű arca lett. Most visszafogyott, és 10 évet öregedett mert meg is ereszkedett az arca a fogyás miatt.


Na, olyanok mint ő, el se kellene, hogy hízzanak szerintem, mert nem áll jól nekik, viszont amikor csonti volt még a hízása előtt, az nagyon is jól állt neki tényleg. Senki nem mondta volna rá, hogy beteges.

2016. nov. 27. 09:10
A hús elhagyása is egyéni, hogy jó-e valakinek vagy sem. Nem szabad mindenkinek elhagyni, sőt, nekem a lételemem a hús fogyasztása, és nincs rajtam felesleg. És vacsorázni is szoktam, azt nem is szabad kihagyni. Ha valaki edz, azután fontos a megfelelő tápanyag bevitele, csak nagyon nem mindegy, hogy mit. Alapvető tápanyagokat nem szabad elhagyni, legyengül az immunrendszer. Pláne, ha valaki izmot akar építeni. Csak utána kell olvasni.
405. e36c6ad80e (válaszként erre: 401. - Channa*)
2016. nov. 27. 09:07

Mindenkinek el kellene fogadni a saját genetikai adottságait, és abból kihozni a lehetőségeihez képest a legtöbbet, persze ésszel. A sport nagyon egészséges, ha nem eszetlenül csinálja valaki.


Mindenféle alkatú, magasságú nő szép és ha mértékkel, normálisan táplálkozik, sportol, annak meg lesz az eredménye. És hátha nagyobb önbizalmat is ad, és nem kerget ilyen ideálokat, hogy úgy kinézni, mint X.Y.


Rubint Réka valakinek tetszik, valakinek nem. Ő sem tetszik mindenkinek, mert olyan nincs is.

2016. nov. 27. 09:03
Régen én is azt hittem, hogy majd valaki más külleme motivációt fog adni. (nem pont egy ilyen Réka féle, mert ő mondjuk nem tetszik.)Aztán rájöttem, hogy a legjobb motiváció saját magam. A valaha volt legjobb állapotomra való emlékeztető. Mert az sikerélményt ad. Azt tudom, hogy el tudom érni, és tetszik is. A "valaki más teste" annyira hidegen hagy, hogy azért még egy darab sújt nem sikerült soha megemelnem.
403. 4c1a787e8f (válaszként erre: 399. - Channa*)
2016. nov. 27. 09:01

Ennyi lenne a titok ez az egészséges, normális hozzáállás, amit mondasz.


Akinek teljes az élete, nem is ér rá hálistennek ezekkel a kérdésekkel annyit foglalkozni, attól függetlenül, hogy ducibb, vagy vékonyabb. A szélsőségek felé sodródást tényleg meg kell időben állítani, de a többi csak a mai világ buta megfelelniakarásából adódik.

402. Channa* (válaszként erre: 396. - Gribedli***)
2016. nov. 27. 08:56

Én sem mernék ebben fogadni. Lehet, hogy meg fog úszni egy csomó betegséget a sport miatt, de épp a sport miatt lesz egy csomó más (fizikai). Nem tudom, hogy mi a jobb, agyvérzésben egy pillanat alatt meghalni, vagy tolókocsiba ücsörögni éveken át.


Persze most sarkítottam egy kicsit, de ugye azt mindenki tudja, hogy a sok sport nem kedvez az ízületeknek...

401. Channa* (válaszként erre: 376. - Arón1)
2016. nov. 27. 08:50

A motivációt nem egy olyan testből kell meríteni, ami sokak számára elérhetetlen. Réka alkatát nem érheti el mindenki még akkor sem, ha ugyan azt teszi, amit ő.

A saját genetikánkat figyelembe kellene venni.

Magasság, csontváz. Van egy kolléganőm, aki napi 4 órát edz, mert hasonlóan akar kinézni, mint pl. Réka, csak az az egy a bibi, hogy ő 150 cm magas, nem olyan sudár alkat, így inkább egy kis dömpernek néz ki a sok izommal, amit magára pakolt.

A széles csípőjűek sem tudnak úgy kinézni, mint Réka, hiszen nekik mindig nagy lesz a csípőjük és derekuk közötti különbség, mert olyan a csontvázuk, a kis vállú nők sem tudnak olyanok lenni, mert nekik is adott a csontvázuk.



Ha mindenki azért görcsölne, hogy olyan legyen mint Réka, akkor a legtöbb nő mindig csalódott lenne.


Szerintem a motivációnak olyannak kell lennie, ami reális, mert a sikertelenség nem fog győzelemre vezetni.

400. Channa* (válaszként erre: 371. - 9a095cf031)
2016. nov. 27. 08:42

Miért kellene elhagyni a húst?


Egyébként én sokszor kihagyom a húst, persze nem azért, mert egészségtelen, hanem azért, mert annyira nem szeretem, hogy állandóan egyem, ez azt jelenti, hogy munkanapokon ebédre sosem eszek húst. És miért kellene ebédre csak vizet inni? Sosem fogom megérteni az ilyen megszorítós diétákat...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook