Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

39. plavalaguna (válaszként erre: 19. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 18:35

erről volt egy érdekes dokumentunkmfilm (nem direktbe neked szól, csak a te írásodról jutott eszembe)..

amiben az egész BMI, meg kövér sovány mizéria keletkezését elemezgették.


valami olyan a történet, hogy volt egy biztosítós pasi, aki elemezgette a statisztikákat, és abból azt hozta ki, hogy x kiló/magasság arányoknál a biztosítottak többet fizetnek be jóval, mint amit kivesznek a biztosítótól. Így húzta meg viszonylag alacsonyan a határt a normál kategóriára...

ettől hirtelen egy csomó addig normál testalkatúnak számító nő , férfi hirtelen kövérré vált, nyilván csak papíron...


na ami az egészből lett látjuk :)

2016. nov. 18. 18:24
szerintem nincsenek hátrányos helyzetben mert nagyon sok férfi inkább a duci típust kedveli. mi pld. már annak örültünk am ikor szülés után 65 kg voltam reméltük is hogy fennmaradnak a kilók de hát nem, ez van. szerintem az a lényeg, hogy mindenki tudja szeretni saját magát.
37. csibész25 (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 17:48
Pedig én bizony azon a képen kereken 85 kg vagyok. Szóval szerintem óvatosan azzal hogy a 85 kg- s tuti dagadt ;-)
36. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 25. - NomNom)
2016. nov. 18. 17:10
Ha tényleg nem kellesz a kutyának se, hidd el, hogy nem az 5 kiló túlsúlyod miatt van. Valahol máshol kell keresned a "hibát".
35. gribedli*** (válaszként erre: 25. - NomNom)
2016. nov. 18. 17:03

Igen, ez a csaj tipikus példa arra, amit írtam, hogy nemcsak úgy duci, hanem sportol meg minden, de ő ilyen típus, és még a plusz kilóival is, néhány fotón átüt a hasizma, szóval ő egy klasszikus szépség. Megvannak az arányai. Ha megnézzük őt, és megnézzük az "átlag" hasas ducikat, világossá válik, hogy ő miért is plus size modell (egyáltalán, modell), és hogy a többi duci ne tekintse úgy, hogy belőlük is lehetne akár modell is. Mert nem. Sok meló van a csaj testében.


Hozzá hasonló klasszikus molett szépség Christina Hendricks is (persze néhány évvel idősebb), aki szintén ilyen homokóra alkat és nagyon szép. Főleg, hogy a plus size testhez csinos arca is van, nem toka meg ilyenek, hanem igazi díva. Ez igen, erre biztos, hogy régen is azt mondták, hogy szép, meg 50 év múlva is szépnek fogják tartani.


Szerintem nem is lenne baj, ha a ducik úgy néznének ki mint ők, a többségük persze képzeli, hogy ilyen típus, pedig nem.

34. c73db520ef (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 16:59

Soha nem volt hatranyom abbol, hogy nem 40 kilos csontkoll. voltam.

Amikor viszont sovany lettem, elkuldtek orvosi alkalmassagira.

33. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Érdekes73)
2016. nov. 18. 16:37
Crystal Renn is aki előtte majdnem belehalt az anoba hogy megfeleljen a kifutón.
32. massalhangzo (válaszként erre: 24. - NomNom)
2016. nov. 18. 16:32

szerintem a kifejezetten duci-juci tipust nagyon sok pasi imadja :D azt nem tudom, hogy a koverek is zsanerek-e sokaknak oda-vissza (marmint ferfiaknal, noknel is), de ugye hany pasi mondja, hogy egy non legyen mit fogni


azert nem kell senkinek ilyen teren rosszul ereznie magat, ha teltebb vagy sovanyabb, kulonbozo izlesuek az emberek

31. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - NomNom)
2016. nov. 18. 16:19
Jobban járt hogy váltott :)
30. NomNom (válaszként erre: 28. - Érdekes73)
2016. nov. 18. 16:11

Igen mert azért sportol. :D Csak nem hajlandó magát sanyargatni. Régen kifutómodell volt de nem bírta a koplalást.

De nem ez a lényege annak amit írtam.

2016. nov. 18. 16:04
Cikk : címe ötletes a többi uncsi meg sablonos ,lerágott csont.
28. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - NomNom)
2016. nov. 18. 16:03
Ezen a nőn nincs tetemes túlsúly :) Van combja meg valaga de hozzá vékony a dereka.A sok anos modellhez képest legalább emberi külseje van :)
27. NomNom (válaszként erre: 26. - C73db520ef)
2016. nov. 18. 15:59
Elég becsapós mert néhány fotón meg elég "nagynak" tűnik.
26. c73db520ef (válaszként erre: 25. - NomNom)
2016. nov. 18. 15:57
Van mit rajta fogni; inkabb atlagosnak mondanam.
25. NomNom
2016. nov. 18. 15:54

Egyébként egyre többször szerepelnek túlsúlyos/telt nők is a kifutón, vannak igen szép hölgyek is, akik nem betegesen kövérek, de tetemes túlsúllyal rendelkeznek (pl. Iskra Lawrence, szerintem nagyon szép arcú lány és molett fehérnemű modell!).

De pl. itt vagyok én, totál átlagos méretekkel, mondjuk úgy 5 kg túlsúllyal és a kutyát nem érdeklem. Én is mondhatnám, hogy hátrányban vagyok, mert nincs kőkemény popsim és kocka hasam, nem kellek modellnek és a ruhák szabása is néha az őrületbe kerget mert míg az egyik nadrág kicsi, a köv. méret már derékban túl bő. Akkor mivel vagyok előnyösebb helyzetben egy "Duci Jucinál", akire már egy egész iparág épül.

24. NomNom (válaszként erre: 23. - C73db520ef)
2016. nov. 18. 15:39

Na igen...

Én is kerekded vagyok, de most nem fogok ezen pörögni. Nyilván az én saram, hogy nem tudom azt a néhány plusz kilót leadni. Ok duci nem vagyok, mondjuk töltött galamb.

2016. nov. 18. 15:36

Vannak orok, leraghatatlan gumicsontok, mint az abortusz es a koverseg. Lehet ragodni rajta, lehet velemenyt nyilvanitani, nem elfogadni a masik velemenyet; amolyan egyhelyben-topogas.

Csak arra jo, hogy indulatokat gerjesszen.

22. massalhangzo (válaszként erre: 21. - C73db520ef)
2016. nov. 18. 15:34

csomo jogos sirama lehet a kover embereknek, de azt rohejesnek tartom, ha valaki azon akad ki, bezzeg karcsun mennyi elonyhoz jutott. hat senki nem akadalyozza abban, hogy ujra karcsu legyen es elonyokhoz jusson :D


van par kover ismerosom, akik siman ugy allnak hozza, imadnak enni, nem tudnak lemondani a plusz kajakrol, sosem lesznek sovanyak :D ennyi, elvezik az eletnek ezt a reszet, de nem is sirankoznak azon, hogy bezzeg, aki nem tulsulyos

21. c73db520ef (válaszként erre: 19. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 15:30

Egyaltalan ez az egesz koversegmizeria unalmas!

Mar a wc-n is ez folyik viz helyett.

Amugy meg nem valtozik lenyegeben semmi.

2016. nov. 18. 15:29

ja es ha valakivel csak addig foglalkoznak, addig segitokeszek es erdeklodok, mig ideal sulyban van es tetszetos, kesobb meg nem, az talan elgondolkodhatna, hogy miert hiszteriazik a kulsosegek miatt. mert akkor benne-rajta csak az vonzo


csomo tulsulyos embert ismerek, akit imadok, halal jo fejek, es csak ugy vonzzak a tarsasagot, mert igazi egyenisegek. nem szamit, hogy palcika vagy nagydarab, mert olyan, amilyen

19. massalhangzo (válaszként erre: 18. - C73db520ef)
2016. nov. 18. 15:24

es e mennyiben mond ellent barminek, amit irtam? ha valaki fogyokurazik, es nem fogy, az menjen orvoshoz, mert pajzsmirigytol kezdve barmi lehet


senki nem nez ki kovernek pusztan attol, hogy eros csontozatu, azt meg nem is ertem, hogy jon ide az, hogy ki hany kilo? nyilvan mindenkinek mas az idealis, nem lehet egymashoz hasonlitgatni


olyan unalmas mar ez a kover vagyok, de szemetek az emberek rinya. pont az ilyen cikkek is mutatjak, hogy az emberek a fontos dolgokban egyaltalan nem a kulso alapjan itelnek, sem a valtozas alapján. biztos van ra pelda, de en soha nem hallottam olyanrol, hogy valakitol elfordult volna a csaladja, ferje, felesege, a baratai pusztan azert, mert meghizott


azon rinyalni megint, hogy a kulsosegek mennyire szamitanak, felesleges, mindenkinek szamitanak. a kover ember sem a ronda ruhat nezi ki az uzletben, hanem a szepet, ami az o szamara szep. mert izlesek kulonbozoek. es nem a ronda ruhat, cipot stb. fogja megvasarolni. a kulsosegek ugyanugy hozzatartoznak mindenkihez, mint a belso tulajdonsagok

18. c73db520ef (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 14:58

Baratnom majusban beteg lett; hanyas-hasmenes; korhazba kerult, majd megmutottek; februarban halt meg hasnyalmirigy rakban. Nem fogyott, pedig honapokon at nem volt mar rendes etel a gyomraban.


Anyukam 10 kiloval kevesebb, mint en, megis o latszik erosebb testalkatunak, nem pedig en.

17. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Csibész25)
2016. nov. 18. 14:47

szerintem nincs igazad. nincs olyan, hogy lehetetlen a fogyas. az, hogy te nem fogysz, azt jelenti, hogy valamit rosszul csinalsz. a nem zabalok nem jelenti azt, hogy olyan etrendet tartasz, ami mellett lehet fogyni


nem hiszem, hogy rajtad 35 vagy akar 20 kilo lenne :D


es ne legyunk alszentek, mi talan ugyanolyan szemmel nezunk egy +35 kilot cipelo pasira, mint egy nem tulsulyosra?


senki nem allitotta, hogy konnyu lenne fogyni, akkor nem lennenek elhizott emberek. de ha valaki el van hizva, az miert varja, hogy ugyanugy kivetelezzenek vele, mint korabban, amikor jo no volt? akkor is a kulsejevel szerzett elonyoket, most miert hisztizik, hogy mar nem tud? attol emberileg nem valtozik, hogy mekkora a sulya, bar talan megis annyiban, mert az onbizalom romlasa a mindennapokban az embert is megvaltoztatja

16. 2104cc91e8 (válaszként erre: 13. - Csibész25)
2016. nov. 18. 14:45

Teljesen igazad van, nem is beszélve arról, hogy ő már az 50-es éveit tapossa!


(aki még nem volt ennyi idős, nem tudhatja, ő milyen lesz!)

15. ironizáló (válaszként erre: 14. - Bekacomb)
2016. nov. 18. 14:45
Nem vagy könnyű helyzetben, de fel lehet innen is állni. Drukkolok, hogy sikerüljön!
14. Bekacomb (válaszként erre: 11. - Ironizáló)
2016. nov. 18. 14:30
Nem csak hogy tervezem, diétázom és életmódot váltottam. Évekig nem tudtam, mi bajom, hogy szépen lassan hízom, fogyni meg nem tudtam. Aztán kiderült az inzulinrezisztencia és a pajzsmirigy alulműködés. A diéta meg sem kottyan, mert hosszú évek óta odafigyelek, bár ennek ellenére nem fogytam. Elfogadom magam így, mert önmagam gyűlöletére nem fogok energiákat pazarolni, de törekszem, hogy egészséges legyek, és hogy menjenek le a kilók. Eddig egy dekát sem sikerült fogyni. Rajtam 20 kiló van amúgy. Ez van. Nem rágódom éjjel-nappal ezen.
13. csibész25 (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 14:24

Én úgy gondolom, hogy pontosan ez volt a cikk lényege, hogy 35 kg-val kevesebbel mennyivel könnyebb az élet, mennyivel csinosabb egy nő...


A 35 kg felszedett súly nem jelent egyből 35 kg felesleget!!!!!! Ugyanis nem tudjuk, milyen magas a hölgy és azért 50 kg-nál simán elképzelhető, hogy ő túl sovány volt. Az lehet a tényleges súlyfeleslege 20-25 kg. Nézd meg a képemet, szerinted én pl dagadt vagyok????


Amúgy szerintem ő sem örül annak, hogy súlyfeleslege van, csak beletörődött, elfogadta. És igen bizony van olyan helyzet amikor szinte lehetetlen a fogyás. Én kereken 9 hónapja diétázom, nyáron heti 5-ször futottam (5-10 km között), mellette bringáztam (átlag 20km), úsztam, tornáztam és semmit nem fogytam (Nem nem zabáltam, nagyon figyeltem az étkezésre). Most is 2 hónapja heti 6-szor tornázom és nem fogyok!!!!


Annyira könnyű leszólni a ducikat, kövéreket. Igen nagyon sokszor tehetnek arról ahogy kinéznek, sokszor lusták tenni ellne, de hányszor nem ez az igazság...


Ja és a duciságba beletörődést simán megértem, de ez nem azt jelenti, hogy elfogadom az egészségtelen életmódot. Ismerek több ducit, aki nagyon is fitt és makk egészséges - velük szerintem semmi gond. Aki a kövérség mögé bújik és bűn lusta megmozdulni, normálisan étkezni - na az már más tészta - az buta, aki belenyugszik abba, hogy hamar meg fog betegedni (koleszterin, vérzsír, cukorbetegség és a hozzá jövő egyéb nyavalyák)

12. 8a65af67ce (válaszként erre: 10. - C73db520ef)
2016. nov. 18. 13:30
Bírom, hogy ilyen pozitív vagy. Grumpy Cat.
11. ironizáló (válaszként erre: 9. - Bekacomb)
2016. nov. 18. 13:28
Egyébként maradsz így, vagy tervezed, hogy lefogysz?
2016. nov. 18. 13:27

Ez a cikk legalabb ugyanolyan ertelmes, mint a halottak napi.

Sokat a semmirol.

Egy rakas kozhely.

Kar volt az elvesztegetett idoert.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook