Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

99. túrógombócka (válaszként erre: 98. - Érdekes73)
2016. nov. 19. 18:40

vannak.

ezeket, ha egy kövér ember helyében meglátnám, ijedtemben lefogynék magamtól :DDD

98. Érdekes73 (válaszként erre: 96. - Túrógombócka)
2016. nov. 19. 18:37

[link]

Vannak feltételei...

97. túrógombócka (válaszként erre: 96. - Túrógombócka)
2016. nov. 19. 18:34
akkor :)
96. túrógombócka (válaszként erre: 95. - 35d45e2ed1)
2016. nov. 19. 18:33
sztem pedig, ha gyomorgyűrűvel tudott csak lefogyni, akor anélkül is ment volna. kalóriaszámolgatás, önfegyelem.
95. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 93. - Magdalénia)
2016. nov. 19. 18:28
szerintem egyébként jól áll neki és mivel ő már több mint 10 éve küzd ezzel a témával el kéne fogadnia hogy ez így van és nem folyamatosan e köré építeni az életét. én egyébként 2 éve nyáron valamiért be kellett mennem a Péterffybe a dokimhoz egy vizsgálatra és karnyújtásnyira állt tőlem a recepciónál. fele annyira sem telt mint amilyennek a TV-ben látszik és szerintem teljesen csinos
94. Magdalénia (válaszként erre: 85. - Channa*)
2016. nov. 19. 18:24
Engem már nem. :D Sőt akkor sem volt több 2-3 kg-nál, ami már régen lejött magától. Úgy látszik tényleg genetika van a háttérben.
93. Magdalénia (válaszként erre: 80. - 35d45e2ed1)
2016. nov. 19. 18:18
Gondolom gyors sikert akart elérni a színpadképesség miatt és ez inspirálta. Őt biztosan nagyon bántotta. Évek múlva derül ki, hogy volt-e értelme.
2016. nov. 19. 18:03
Masokat megszolni, kritizalni, masokban a hibat keresni mindig egyszerubb, - ures es felesleges idotoltes -, mint muvelodni, mozogni.
91. 8a65af67ce (válaszként erre: 87. - Jucika33)
2016. nov. 19. 17:39
Ők azok, akik folyton magyarázzák a bizonyítványukat, holott senki sem kéri. Aki jól érzi magát a bőrében, nem magyarázkodik. Ha beszólnak, visszaszól és vidáman éli világát, nem kattog ezen. Ha elégedetlen, akkor változtasson. Ha nem tud változtatni, akkor fogadja el és legyen boldog azzal, amije van.
90. massalhangzo (válaszként erre: 86. - Csibész25)
2016. nov. 19. 17:34

szerintem mindenki kajafuggo, eves nelkul elobb-utobb meghalna. azt, hogy valaki tul sokat eszik, nem lehet egy lapon emliteni a dohanyzassal vagy az alkoholizmussal.


nem azert eszik valaki tul sokat vagy rossz kajakat, mert a szervezete igenyli, fuggo es elvonasi tunetei lennenek. inkabb a szeme kivanja es szeret enni :D

89. túrógombócka (válaszként erre: 86. - Csibész25)
2016. nov. 19. 17:27
nem piszkálja senki a kövéreket, nekik nem jó a saját bőrükben. aki jól érzi magát kövéren, azzal sztem senki se foglalkozik (legfeljebb magában örül, h de jó, h én nem így nézek ki)
88. Érdekes73 (válaszként erre: 86. - Csibész25)
2016. nov. 19. 16:45

Már töröltette magát :)

A képed alapján meg nincs veled gond szerintem.

2016. nov. 19. 16:33
Ha valakinek az étkezés a legnagyobb élvezetforrás, attól nem érdemes magát megfosztani, mert görcsösséggel és idegbajjal fogja az evést helyettesíteni. (tapasztalom másokon) Hagyni kéne mindenkit szépen annyit enni, hízni, fogyni, ami épp az adott élethelyzetében jólesik neki. Mit számít, hogy a mellettem ülő idegen hogy néz ki? Legfeljebb neki nem küldök olyan jeleket, hogy az udvarlására vágyom (ha férfi), ha nő, akkor meg végképp nem értem, miért érdekelne. A külső alapján előnyökhöz jutni pedig nem Ízléses, bár már velem is megesett, de zavart. Azt meg el kell fogadni, hogy minél inkább hasonlítok az adott kor szépségideáljára, annál könnyebb a társkeresőjáték számomra. Kár egy másik korba vágyakozni, mert most éppen ez van.
86. csibész25 (válaszként erre: 65. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 13:58
Aki egy csomót köhög, dombon alig bír felsétálni, mert nem kap levegőt, az miért nem hagyja abba a dohányzást? Vagy az alkoholfüggő, akit kirúgnak a munkából, eltávolodik tőle a családja, miért nem hagyja abba az ivást??? A zaba függőség is betegség!!! És nem a beteget kell folyton piszkálni, hanem a betegséget gyógyítani. Gondolod egy piás abbahagyja az ivást, mert folyton alkoholistázod?
85. Channa* (válaszként erre: 44. - Magdalénia)
2016. nov. 19. 13:44

Majd a változókor kicsit átformál....

Ismerek nem egy örök életében nagyon sovány nőt, akik a változókortól 10-15 kg felesleget cipel, és sajnos ezt a felesleget egy ideig cipelni kell, mert az átállásra idő kell....

84. Channa* (válaszként erre: 25. - NomNom)
2016. nov. 19. 13:39
Szerintem ez a nő plasztikázva van, azaz implantátum van a hátsójában, vagy photoshoppal le van vékonyítva aránytalanul a dereka és izmokat is láthatóvá tették. Olyan nem létezik, hogy ekkor fenékkel és combbal valakinek ilyen lapos és izmos legyen a hasa...
83. Channa* (válaszként erre: 20. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 13:32

Ezzel teljesen egyet értek!

Vajon milyen a személyisége annak, akit csak soványon szeretnek, segítenek, támogatnak?


Én lassan 50 éves vagyok, már nem vagyok még helyes sem, nem vagyok nádszál vékony, stb., ennek ellenére egy céges bulin fürtökben lógnak rajtam a férfi kollégák, a melóhelyen meg pont ennyire körül ajnároznak, pedig ráadásként van egy érdekes stílusom is:D

82. Channa* (válaszként erre: 18. - C73db520ef)
2016. nov. 19. 13:28
Anyukád gondolom idősebb nálad:D, ezért már nem annyira izmos, mint te, így könnyen elhihető, hogy erősebbnek néz ki, arról ne is beszéljünk, hogy a testfelépítés is sokat számít.
81. Channa* (válaszként erre: 8. - Ironizáló)
2016. nov. 19. 13:22
Nem számít a betegsége, hiszen akkor is le lehet fogyni, csak több munkát igényel.
80. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 76. - Magdalénia)
2016. nov. 19. 13:21
most olvastam valahol a Tóth Vera is tetetett be ilyen gyomorgyűrűt és nagyon rossz tapasztalatai vannak, szerintem nem éri meg az egészséget tönkretenni
79. Channa* (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2016. nov. 19. 13:20

Én már le sem írom, hogy mi a különbség a széles csípő és a kövérség között.


Sokan egyenlőség jelet tesznek a + 20-30-40 kg és a genetikailag adott szélesebb csípő közé. pedig a széles csípő nem azt jelenti, hogy felszedünk 30 kg-ot, mert ez látszik normál testsúlynál is, ahogy egy keskeny csípőjűnél is látszik, hogy nem azért keskeny a csípője, mert a hasára felszedte a már említett 30 kg-ot, azaz 1 dkg felesleg nélkül is látszik a széles csípő....


A másik meg az, hogy a férfiak nem a széles csípőjű nőket keresték/keresik, hanem azokat a nőket, akiknek a gerincének a hajlata 45 fok, ugyan is az ilyen adottságú nők jobban bírják a terhességet, nagyobb a valószínűsége annak, hogy sok gyereket ki tudnak hordani.....

78. globus (válaszként erre: 65. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 12:30

Ez komoly? :) Ilyesmivel foglalkozol a strandon?

Banyek, még arra sem emlékszünk, ki volt mellettünk, nemhogy hogyan nézett ki. Pihenünk, játszunk, egymással beszélgetünk.

77. Magdalénia (válaszként erre: 73. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 12:19

A mondás szerint inkább 100 irigyed legyen, mint egy sajnálód. Örülj neki.


Szerintem nem irigykednek, hanem vágyakoznak. :)

Ugyanakkor Te tényleg szapulod őket, ha nem tévedek. :D

76. Magdalénia (válaszként erre: 63. - C73db520ef)
2016. nov. 19. 12:13

A gyomor képes összehúzódni, ha rendszeresen kevesebb táplálékot viszünk be egyszerre. Ez a folyadékra is vonatkozik. Utánaolvastam.


Mivel ez csak hosszútávon működik, ezért sikertelen a kevésbé önmegtartóztató fogyókúra és hamarabb fogy le a gyomorszűkítő műtéttel. Ez is egyre gyakoribb, ami nem minden veszély nélküli.

2016. nov. 19. 12:10

Irigykedik a halal masokra!

Szabadsag van, mindenki annyit eszik, amennyihez kedve van.

74. 328e1b30ab (válaszként erre: 65. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 10:37
Ez olyan édes, magyar, középbalkáni, alsóproli sajátosság. Másokat nézegetni és véleményezni a strandon. Ezért imádom a világ egyéb országaiban a nyarat: magasról tesznek a másik ember kinézetére, életére, mert leköti őket a saját életük. Ugyanis van nekik.
2016. nov. 19. 10:21

Hiába nem akarom látni, látom. Amúgy meg az a legnagyobb gond, amikor irigykednek a vékonyabbakra és őket szapulják az ilyenek.

És a gyerekeiket is zabáltatják, akik szintén kövérek. Hihetetlen.

2016. nov. 19. 09:01
Nem szeretnek a centik-kilok-kaloriak buvoleteben elni.
71. plavalaguna (válaszként erre: 65. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 08:51
amúgy lehet mert szeret enni:D
70. plavalaguna (válaszként erre: 65. - 0ee0f21726)
2016. nov. 19. 08:50

ezt én sose értettem, hogy strandon "elnézni mások mit tesznek, hogy néznek ki"

a strand jó nagy, és mindenkié, nem?

mondjuk ha valaki fiatal, vagy ismerkedni jár le, akkor persze más. mégjóhogy bámészkodik:) de akkor meg nem a családosakat nézi, nem? :)


naív vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook