Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
489. NoSpoon (válaszként erre: 482. - C73db520ef)
2017. jan. 23. 17:17

Tényleg rendkívül jól néz ki, a haja is tetszik. Az IG-n sok új képe van fent, aligha retusált. Biztosan jók a génjei, de gondolom, tesz is érte, ami senki esetében nem hátrány, legyen szó 50-esről vagy 30 évesről. Mert az hogy 40 alatt mindenki csípőből jól néz ki, az a mesék birodalmába tartozik. Láttam, hogy pár oldallal ezelőtt szó volt Rékáról és Alexadráról. Schobertnével nem találkoztam, viszont BA-t véletlenül utamba sodorta az élet. Megjegyzem nem tegnap volt, de nagyon meglepődtem, hogy mennyivel kisebb, formásabb és nőiesebb a való életben, mint amilyennek a képernyőről látva gondoltam. Pozitívan csalódtam.


Különben mókás itt olvasni a hozzászólásokat, főleg az indító cikk fényében. Valahol szerintem ott az igazság, hogy legyen valaki egészséges és boldog a bőrében, mert hogy ki hány kiló az nem feltétlenül mérvadó. Van gömbölyűbb, de rendkívül sportos és energikus barátnőm, de vékony és petyhüdt is.

Mondjuk ez a súlyosabbaknak annyiból helyből nehezebb, mert nehezebben kapnak rucit maguknak, de persze ehhez az is elég, ha nagy melle van az ember lányának. Ilyen megesik, még vékony derék mellett is - saját tapasztalat.

488. Channa* (válaszként erre: 478. - Gribedli***)
2016. nov. 30. 22:49
Nem hinném, hogy a testére azt mondtam volna, hogy jó, azaz én sosem szeretnék ilyet, mert az ilyen test sosem tetszett.
487. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 483. - Érdekes73)
2016. nov. 30. 19:49
Azon a bal oldali képen iszonyú vékonyak a lábai. Jajj....:)
2016. nov. 30. 17:17
Ott van Carol Alt is, ő is idősebb modell. És bár csak 5 évvel fiatalabb Yasmina Rossinál, jóval fiatalabbnak néz ki nála. Bár Carol-nak volt egy időszaka, amikor rossz bőrben volt, és a nyersvegán táplálkozás segítette át. Ha összehasonlítjuk, Yasmina sok halat eszik, Carol semennyit.
2016. nov. 30. 16:04

Gondolom, nincs mas dolga, mint dolgozni sajat magan.

Orulok, hogy van idosebb modell is a palettan.

484. gribedli*** (válaszként erre: 482. - C73db520ef)
2016. nov. 30. 15:56

Nem tudom, nekem hosszú hajam van, de eszem ágában sincs hosszúra hagyni 60 éves koromra, akkor sem, ha jól áll. Egyszerűen nem tetszik. Egy bubifrizura vagy long bob bőven megteszi. Ennél hosszabb olyan boszis lenne, szóval szívesen meg fogok válni a hajzatomtól addigra.


Egyébként nem azért pártolom az egyrészest, mert öregesnek tartom, hanem elegánsabbnak.

483. Érdekes73 (válaszként erre: 481. - Gribedli***)
2016. nov. 30. 15:56

[link]

-------------

Hihetetlenül fiatalos. Ezek szerintem retusált képek.

482. c73db520ef (válaszként erre: 481. - Gribedli***)
2016. nov. 30. 15:52

En is az egyreszest preferalnam inkabb;

szivesen cserelnek vele alakot;

jo, hogy van ilyenkoru modell is;

van felvetel, ahol jol all neki a hosszu osz haj;

nem mindennapi teremtes;

481. gribedli*** (válaszként erre: 480. - C73db520ef)
2016. nov. 30. 15:45

Szerintem az ő korában a hosszú haj nem áll jól senkinek. Csinos nő, és tetszik, hogy ősz a haja és jól is áll neki az ősz szín, de még jobb lenne, ha rövidre vágatná. Így, hosszú hajjal nekem kicsit "boszis" valahogy. Ja, és nem bikini, hanem egyrészes fürdőruha jobb lenne. Nem kell azt mindig aláhúzni, hogy megőrizte a hasát, átüt az az egyrészes fürdőruhán is, mindössze elegánsabb benyomást kelt. De nem akarom kritizálni, megnézném, hány 60 éves van, aki így néz ki, másrészt meg neki ez volt a munkája, ebből él, tehát gondolom, mindig is nagy hangsúlyt kellett helyeznie a mozgásra, stb.


Te mit gondolsz róla?

480. c73db520ef (válaszként erre: 478. - Gribedli***)
2016. nov. 30. 14:57
Mi a velemenyed Jasmine Rossirol?
479. ab61752c45 (válaszként erre: 474. - Channa*)
2016. nov. 30. 14:43
én is kb olyan magas voltam és 46 kiló,bármennyit ettem,nem híztam egy dekát sem.és rengeteget csúfoltak a soványságom miatt.
478. gribedli*** (válaszként erre: 471. - Channa*)
2016. nov. 30. 14:26

Figyi, nem kell mindent magadra venned. Nem akarom én előírni senkinek, hogy hány kiló legyen, de azért álljon már meg a világ, itt is több olyan hsz volt, hogy aki nem éri el az 50 kg-ot, az kvázi nem ember, meg biztos milyen undorító. Nem, nem az, és köszi, hogy végre leírod, hogy ez is normális, a 48kg is egy tök normális súly, akár 150cm, akár magasabbaknál is, simán nekem az, és 161cm vagyok, de lefogadom, még 168cm-nél is nézhet ki jól.


A másik meg az, hogy én soha nem használok olyan szavakat, hogy kövér vagy hájas. Ha megfigyelted, soha nem kövérezek le senkit. Úgyhogy esetleg joggal elvárhatom, hogy az emberek visszafelé se csesztessék az 50kiló alattiakat.


A "vékony" jelzőt pedig kinézetre szokás használni, mert a kiló az csak egy szám, szóval úgy gondolom, hogy eddig kitűnt, hogy nem arra mondjuk hogy vékony, hogy valaki hány kiló, hanem arra, hogy vékonynak néz ki. Kis méretű ruhát hord. Kis méret, az nem az, hogy megveszi a legrugalmasabb anyagból a legkisebb méretet és magára erőlteti, ennyi erővel bárki beleerőltetheti magát egy xs-esbe is. Hanem kis méret, na, értetted.


A nő, akit linkeltél, Ernestine Sheperd. És a testét is dicsérted.

477. gribedli*** (válaszként erre: 470. - Insecure)
2016. nov. 30. 14:16
Igen, más arányban inkább, nem az, hogy más kaja. Az enyémet a saját szükségleteimre számoltam ki. Plusz a gyerekeim allergiásak egy-két dologra, és én meg nem, szóval nem adhatom nekik, de ettől még nekem nem kell lemondani róla.
476. Channa* (válaszként erre: 475. - 35d45e2ed1)
2016. nov. 30. 09:48

Köszi!:D

Ha ismét előfordul, akkor biztos kipróbálom.

475. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 474. - Channa*)
2016. nov. 30. 06:34
irtad hogy nem akarsz többet fogyni én 54/170 vagyok én sem szeretnék fogyni és nekem az vált be a fogyás ellen, hogy szedem a B komplexet és vasat is néha és ez elég jól karban tartja az étvágyamat, ha esetleg elkezdesz fogyni ezt is ki lehet próbálni.
474. Channa* (válaszként erre: 473. - Arón1)
2016. nov. 29. 21:23

Persze, hogy béke van:D

Csak nem szeretem, ha valaki olyat ír, amit én nem írtam.


Gribi nyugodtan belegondolhat, hogy pl. amikor sokat fogytam (nagy fogyás), akkor pl. 63 kg voltam, amiből lement mondjuk 17 kg. Ekkor a 165 cm-es magasságomhoz 46 kg voltam, azaz anorexiás. Amikor 25 kg-ot fogytam, akkor 67 kg volt az induló súlyom, azaz 42 kg voltam a végére (ez volt az utolsó nagy fogyásom). Hát lehet, hogy vékony voltam és betegség árán fogytam le, de akkor is anorexiás voltam kinézetre, és egy kicsit sem voltam csinos.

És ugye én 67 kg-al sem vagyok túl vastag, mert 97-75-97 cm a méreteim, így el lehet képzelni milyen voltam 25 kg-al könnyebben.


Én tök normál testalkatú vagyok, és nem akarok fogyni, sajnos időnként nem elég az akaratom....Azaz nem csak betegség árán tudok fogyni, mert tudok egyébként is, csak nem akarok.

473. Arón1 (válaszként erre: 471. - Channa*)
2016. nov. 29. 20:49
Nyugi, senki nem akart megbántani. Mindenki örül neki, hogy jól vagy, egészséges vagy. Béke van
472. Channa* (válaszként erre: 452. - Gribedli***)
2016. nov. 29. 18:28

Én nem utálom sem Norbit, sem Rékát, csak nekem egyik sem jön be. Norbiban egy csöpp férfiasság sincs, alacsony, nem jóképű, stb.

Réka meg mint nő számomra érdektelen, nincs jó alakja, nem szép, stb.


Sportnál én mindig a versenysportra gondolok, ami igen is tönkre teszi az embert, mert az nem arról szól, hogy tinglitanglizok néhány órát naponta a terembe, hanem kőkemény alapozás és még keményebb sport.

A bátyám birkózott sok-sok évig, nincs olyan testrésze, ami ne sínylette volna meg. Na jó, valahogy megúszta a karfiol fület, pedig neki is eltört néhányszor, de a térdei, csípője, bokája, vállai és a nyaka sajnos a túlzott igénybevételtől nem egészséges, ahogy az összes élsportoló is így van. Direkt nem írtam magam, aki szintén versenysportoló voltam 15 éven át. Amióta nem versenyszerűen sportolok, azóta bizony csak félgőzzel vagy még annyival sem vetem bele magam, mert már nem az a lényeg, hogy országos vagy Európa bajnok legyek, hanem csak a mozgás.


A 70 éves nőnél nem vagyok benne biztos, hogy a testére gondoltam, hanem inkább az arcára. A testem adott, nem fogom sanyargatni semmivel, pont elég amit teszek, nem kell fogynom, csak az izmait kell karbantartani. Az arcom nem tudom milyen lesz majd úgy 20 év múlva. Bízom a genetikámban, ami elvileg jó, hacsak nem "fajzottam" el más irányba:DDD

A testépítők teste sosem tetszett, sem a férfiaké, sem a nőké, és ez így fog maradni örökre:)

471. Channa* (válaszként erre: 450. - Gribedli***)
2016. nov. 29. 16:51

"Emlékszik az utolsó nagy fogyásomra, ami betegség miatt volt. Magamnak sem tetszettem olyan vékonyan, pedig az összes izmom látszott, de másnak sem..."


Ezt írtam....


Ez nem azt jelenti, hogy csak így tudok fogyni. Érted!?


Tudok máshogy is, ha kell, de általában nem kell, mert normál testalkatú vagyok. Az utolsó nagy fogyásomnál anorexiásnak néztem ki konkrétan, mert normál súlyból fogytam minimum 25 kg-ot nagyon rövid időn belül. Miért akarnék ilyenre fogyni? És azért az utolsó nagy fogyásom, mert azóta kivették a pm-em és egyenletesebb a működésem. A műtét előtt viszont sokszor megtörtént velem, hogy a normál súlyomból fogytam 15, 27, 20, 25, stb. kg-ot néhány hét alatt, és minden alkalommal anorexiásnak néztem ki. És hiába ettem reggeltől estig, akkor is fogytam.


Vékony. Ki a vékony? Az a legnagyobb baj, hogy ti sokszor olyanra használjátok a vékony jelzőt, aki nem vékony, hanem normál alkatú, és azért 48 kg, mert 150 cm magas.


Remélem érthető vagyok és megérted te is, hogy nem csak a betegség árán tudok fogyni ha kell, hanem nekem nem kell nagy fogyókúrákat csinálnak. Ok!?

2016. nov. 29. 15:03
Miért főzöl külön magadra? A gyerekek fejlődő szervezetének más kaja kell vagy ilyesmi?
469. gribedli*** (válaszként erre: 465. - Insecure)
2016. nov. 29. 14:52

Nincs kőbe vésve, hogy melyik napon mit eszek. Megcsinálom előre de aztán hétközben azt veszem ki, amelyiket akarom, tápanyag szempontjából egyformák, így teljesen mindegy, lehet ezt is változatosan csinálni. Kényelmes, hogy 3 percen belül van kajám.


A gyerekeimnek frissen főzök mindennap, de a sajátom már le van tudva, ez szerintem így nagyon kényelmes. Azt meg nem hiszem, hogy azok, akik nagyon ellenzik a menüzést, nagyon mást ennének, mert ha beleolvasol egy-két naplóba, olyan 5-6 féle kaja pörög rotációban mindenkinél, csak nem előre csinálta meg, cseppet sem tartom változatosabbnak az enyémnél. Ilyenek vagyunk, mindenkinek van pár kedvemc kajája és azokat szokta enni mindig, körforgásban, ennyi erővel simán meg lehet főzni előre.


Pl én a reggelimmel úgy vagyok, hogy az mindig legyen tök ugyanaz, akár egy hónapon keresztül is, amikor megunom, akkor váltok valami másra, azt is egy hónapig eszem legalább, mert a reggeli olyan nekem, hogy az legyen megszokott, ne összevissza, hanem unásig egy adott dolog. Ezzel sokan vannak így, kell az állandóság.

468. insecure (válaszként erre: 462. - Arón1)
2016. nov. 29. 14:14
Ebben igazad van. Ha már úgyis megiszik 2 l light colát egy nap, akkor már sokat nem árt a norbi pudingot sem. Aztán az is lehet, hogy az ember alkalmazkodik ezekhez a kajákhoz is.
467. 8a65af67ce (válaszként erre: 465. - Insecure)
2016. nov. 29. 14:11
Változatosan is lehet dobozolni.
466. insecure (válaszként erre: 464. - Gribedli***)
2016. nov. 29. 14:10
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy nem jól kajálsz vagy főzöl , csak az előretervezettség aspektusát emeltem ki, semmi mást.
465. insecure (válaszként erre: 463. - Gribedli***)
2016. nov. 29. 14:10
Nem gondolom, hogy a rékafélék találták ki ezt. Az, hogy egy hétre előre megvan,hogy mindennap mit eszel, nálam nem működne. Akkor ott, az adott helyzetben eldöntöm, hogy mit eszem. Lehet, hogy csütörtökre csirkét dobozolsz, aztán csütörtökön mégis inkább halat kívánsz. Ilyesmire gondoltam.
464. gribedli*** (válaszként erre: 461. - Insecure)
2016. nov. 29. 13:43
És ki mondta, hogy vegyél ilyen műkajákat? Én sem veszek. Itt nincs is update, de más műkaját sem veszek, igyekszem alapanyagokból főzni, ahogy régen csinálták, szerintem az jó is volt úgy, ahogy, zöldség, gyümölcs, stb. Nem konzervek.
463. gribedli*** (válaszként erre: 455. - Insecure)
2016. nov. 29. 13:06

Én praktikussági okokból teszem, hogy hétközben már ne kelljen ezzel foglalkoznom és kevesebb elpakolnivaló, takarítanivaló legyen, és csinálhassak mást. Szeretem a főtt ételt, nem szeretem, hogy ha nincs idő főzni, akkor be kelljen érnem egy vajas kenyérrel, vagy felvágottas kenyérrel (ilyet nem is eszem) hiszen ezek sem egészségesek.


Pl egy csomóan, akiknek nincs idejük főzni, mindig hideget esznek. Nekem ez így nem lenne jó, és nem tudom, mi spontán van benne. Vagy főznek rájuk mások, ahogy te menüt rendelsz.


Én meg jobbnak tartom azt, amit én főzök és tudom, mi van benne, amennyire lehet követni az összetevőket, ennyi. Nem a rékafélék találták ki az előrefőzést, nagyanyáink is csinálták, amúgy meg inkább az amerikai nőknél elterjedt dolog ez, hogy mindennap házikosztot tehessenek a család elé, olyankor is, amikor este sokáig dolgoznak.


Nem értem, hogy miért gondolod, hogy csak azoknak van értelme előre főzni, akik így tartják az alakjukat. Nem ők találták ki és nemcsak nekik hasznos.

462. Arón1 (válaszként erre: 461. - Insecure)
2016. nov. 29. 13:02
Én se hiszem, hogy jó a műkaja meg az update, de van akinek mankó, mert amúgy is sok rossz minőségű ételt eszik és talán az ő kajájukkal fogyni fog. Aki egyébként is 90 százalékban feldolgozott élelmiszert vásárol, annak jó az update. Legalább a cukra nem száll el😀
461. insecure (válaszként erre: 460. - Arón1)
2016. nov. 29. 12:36
Nem tudom, hogy mit eszik Réka és családja, de amire biztat és amit árul a boltjában az tutira nem egészséges. Nem is hiszem, hogy ők maguk megeszik. Inkább ne egyen vki cukrot, mintsem minden mentes, édes műanyagokat.
460. Arón1 (válaszként erre: 455. - Insecure)
2016. nov. 29. 12:19
Ez a Te véleményed, hogy nem egészséges. Szerintem meg a menza kaja nem az. Egyébként meg rutinná válik a táplálkozás, étrend kialakítása. Nem vesz sok időt igénybe és könnyebb megelőzni az életmódból adódó betegségeket.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook