Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Logisztikai ügyintéző OKJ tanfolyam és munkakör tapasztalatok fórum

Logisztikai ügyintéző OKJ tanfolyam és munkakör tapasztalatok (beszélgetős fórum)

9. Cic*Mic (válaszként erre: 8. - Timmy0520)
2016. nov. 24. 23:24
Oke, koszi :)
2016. nov. 24. 16:46

2 modul szamolasra epul, ami nekem nem az erossegem eppen, de annyira nem veszes.

Munka mellett valamivel nehezebb, mint anelkul, de ha biztosan lesz helyed utana, akkor szerintem erdemes belevagni.

7. Cic*Mic (válaszként erre: 6. - Timmy0520)
2016. nov. 20. 17:12
Nehez? Ugy ertem hogy munka mellett elvegezheto? Matek mennyire kell?
2016. nov. 19. 12:38

Az enyem ugy nezett ki, hogy 4 honap intenziv angol(ami utan nyelvvizsga), utana 6 honap 6 modulra + szakmai angol (ami egy vicc volt).

Igazabol en csak azert csinaltam meg, mert fizetett erte a munkaugyi- maga a szakma kulonosebben nem erdekelt, de meg igy is teljesitheto volt.

Mire vagy konkretan kivancsi?

5. Cic*Mic (válaszként erre: 4. - Timmy0520)
2016. nov. 17. 18:07

Szia,


sajnálom, hogy nem jött be.

Nekem a férjem által lenne helyem, tehát az nem probléma.


A tanfolyammal kapcsolatban mik a tapasztalataid?

2016. nov. 17. 17:28

Szia,


En is megcsinaltam ezt az OKJ-s szakmat, annak idejen az alfoldon sem tudtam vele elhelyezkedni es ma sem a nyugat dunantulon sajnos :(

Vagy tapasztalatot kernek az ilyen munkakorokhoz vagy felsofokut.

Bar lehet, van akinek szerencseje van.

2016. nov. 17. 17:12
Húha, azt hittem hogy népszerűbb ez a szakma. :)
2. 9a095cf031 (válaszként erre: 1. - Cic*Mic)
2016. nov. 17. 09:28

Őszintén?


Sok ismerősömnek van ez a végzettsége, de egyikük sem tudott mit kezdeni vele. Persze, ez nyilván attól is függ, hol élsz, Budapesten vagy az ország nyugati felén esetleg jó lehet.

2016. nov. 16. 23:36
Tapasztalatokra lennék kíváncsi a tanfolyammal kapcsolatban, és ha esetleg valaki dolgozik ebben a munkakörben, érdekelne hogy érzi magát, szereti-e a munkáját, mennyire nehéz, vagy éppen stresszes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook