Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvos-reflexológust keresek.Járt valaki természetgyógyász- masszőrnél? fórum

Orvos-reflexológust keresek.Járt valaki természetgyógyász- masszőrnél? (tudásbázis kérdés)


9. tixtina (válaszként erre: 8. - Cszsuka)
2009. szept. 15. 11:45

Mindkét lábamon.

Hááát,meg nem mondom,hogy belső boka-vagy külső.

Úgy emlékszem a belső fájt.

Aztán a tenyerem is.

Utána mentem nőgyógyászhoz.


Korábban már volt egy P3-as eredményem-aztán megismételtettem,és p2 lett-nem vették észre sajnos:(Akkor még nagyon az elején tartott a betegség.

Sok stressz ért abban az időben.

Terhes lettem,mikor meghalt anyám,majd az apám-szóval minden összejött.Nem csodálkozom,hogy a sejtek "megbolondultak"

8. Cszsuka (válaszként erre: 7. - Tixtina)
2009. szept. 14. 11:56

Szia!


Ez nagyon érdekes! A boka belső oldala fájt? mindkét lábadon?


Gratulálok a javulásodhoz!


Nekem is volt ilyen műtétem 21 éves koromban. Utána szültem két gyermeket. Azóta minden rendben van nálam is. :)

7. tixtina (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2009. szept. 14. 11:39

Szia!


Végül is nem jutottam el maszíroztatni,mert elmentem a nőgyógyászatra szűrővizsgálara,és a citológia során,kóros sejteket találtak.

CIN III lett a tesztem,ami súlyos rákmegelőző állapotot jelent.Ezért fájt nagyon a bokám,és a tenyeremen a Vénusz domb környéke.


Szerencsére két conisatios műttéttel sikerült kivenni a rossz részt,és nem kellet a méhemet eltávolítani.

Azóta 3 havonta járok szűrésre-legutóbb csináltattam HPV tesztet is,de nem mutatott ki HPV vírust-úgyhogy a műtét nagyon jól sikerült:))

2009. szept. 14. 09:03

Szia!


Rendbejöttél azóta?

Most találtam a fórumot.

Én reflexológus vagyok. Kíváncsi lennék, hogy mi volt veled és elmentél-e reflexológushoz, ha igen, akkor mit csinált, mit mondott és mi lett a végeredmény, stb.

2008. máj. 19. 16:51
Én masszőr vagyok =)
4. tixtina (válaszként erre: 3. - Vereskati)
2008. máj. 19. 16:07

Szió!


Írtam privit.

2008. máj. 19. 16:02
Csepelen, Zsigovics Emôke, a Vargánál tanult, nagyon ajánlom. Nem tudom ide leírhatom-e telszámát? Tapasztalt, jó kez?, tündéri teremtés.
2008. máj. 19. 15:26

S.O.S.Keresek talpmasszőrt.

Nagyon fáj a talpam,és a kezemen bizonyos pontok.

Ha valakinek van pozitív tapasztalata,és megosztaná velem,nagyon megköszönném.

2008. máj. 19. 15:24
Orvos-reflexológust keresek.Járt valaki természetgyógyász- masszőrnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook