Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsavas ajakfeltöltés kuponnal fórum

Hyaluronsavas ajakfeltöltés kuponnal (beszélgetős fórum)


2017. jan. 23. 15:25
Én voltam egy ilyenen, semmi értelme, kidobott pénz....
3. cullinan (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. nov. 15. 12:03
köszönöm a véleményed, igazat adok, én is igy gondolom, de pont az érdekelne, hogy milyen lehet ez az ajakfeltöltés 2000 ft-ért??
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2016. nov. 15. 11:08

szia,nem hallottam még erről a kuponos dologrol,legalábbis ajaktöltés esetében,de ezekröl a kuponos kezelésekröl általában az a véleményem,hogy egy jó nagy bepalizás.Ha megfigyeled,mostanság nagy "divat" lett a méregdrága kezelések/műtétek/beavatkozások mellé kedvezményt nyújtani,csakhogy a páciens vállalja azt.Ezek egyrészt nem nagy értékű engedmények,ha mondjuk azt nézzük hogy 1 több százezres szolgáltatásból engednek néhány ezer ftot,vagy mondjuk egy szintén drága arckezeléshez "adnak ingyen"15-20ezer ft értékű arcdiagnosztikát,amit amúgy is el kellene végezniük a kezelés előtt..meg sorolhatnék tovább hasonlókat,bár tök mindegy ,ez csak az én véleményem,a döntés mindig az aktuális emberkéé.....

én úgy vagyok vele,ha döntök vmi mellett mert nekem az kell,és meg is tehetem,akkor megcsináltatom igy is ugy is,ha meg nem akkor úgysem,persze nézem az árakat én is mint mindenki ,de engem ne palizgassanak hülyeségekkel,mert a többség ezt csinálja......

2016. nov. 15. 11:02
Mi a véleményetek erről a kuponos akcióról. Pár ezer ft csupán. Ér ez valamit? próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook