Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jobb lenne! fórum

Jobb lenne! (beszélgetős fórum)

25. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 22. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 18:52
Ha van egy dolog amit nagyon szeretnél tegyél meg érte mindent ami tőled lehetséges és utána ha a javadra válna szerintem az sikerülni fog. ha nem sikerül, szerintem az nem nagyon válna a javadra. de mindenképpen tudni fogod, hogy te mindent megtettél a célodért. és próbálj inkább úgy hozzáállni a dolgokhoz , hogy "velem jó dolgok fognak történni nem rosszak" és szerintem jobb lesz a helyzet
24. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 17:34

en nem vagyok hivo, de ha hiszel istenben, az miert nem ad erot? ha akadalyokat erzel, akkor nyilvan vannak celjaid, tehat nem celtalan az eleted


egy rossz munka, vagy nem sikerult harmadik terhesseg azert nem az elviselhetetlen tragedia kategoria, amiert az ember azt gondolna, jobb lenne meghalni. probalj kicsit realisabban gondolkodni, hogy mik azok, amik igazi problemak


egy rossz munkahelyen bosszanto lehet, de legalabb van munkad, jovedelmed. ott van a csaladod is, akikhez hazamesz. ha ket gyerekkel sem birkozol meg, talan nem veletlen, hogy nem adatik meg egy harmadik, akkor mit csinalnal, teljesen osszeomlanal?


hozd ki az eletedbol a legjobbat. mar feluletes leirasbol is latszik, hogy sok jo van benne, ami rosszakat irtal, az semmiseg korulbelul ezekhez merten

23. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 17:30

"Tudom, kényelmesebb lenne számodra továbbra is abban a tudatban élni, hogy ,,áldatlan” sorsodat Rád erőszakolták, vagy hogy a körülmények felelősek azért, ha kiút nélküli helyzetbe kerültél. Nem így van! A nehéz élet is a Te választásod.


Ha elfogadnád, hogy az élet mindig olyan helyzetet tár eléd, ami az előzőleg kitűzött céljaid megvalósításához visz közelebb, talán nagyobb bátorsággal vállalnád a sorsodat. Ez lenne az első lépés a tudatos felelősségvállalás felé.


Elképzelhető, hogy nincs bátorságod vállalni az élet kihívásait és azok következményeit. Ebben az esetben döntéseidet és cselekvéseidet elodázod. Ilyenkor belső feszültség keletkezik, ami cselekvésre ösztökél. Ha a feszültséget nem tudod kezelni, könnyen aggódni kezdhetsz. Az is lehetséges, hogy elvárásaiddal szembeállítod a jövőre vonatkozó elképzeléseidet. A jövő mindig bizonytalan, és ez a bizonytalanság könnyen nyugtalanná tehet. A tartós nyugtalanság félelemmé alakulhat, amiből nagyon nehéz reálisan szemlélni a helyzetet."

Theodor

22. bbe8e56e9e (válaszként erre: 21. - Selena78)
2016. nov. 15. 17:14
Te nem érezted még soha úgy, hogy bármit teszel egy dologért nem megy? Én úgy hiszem van valaki aki irányítja életünket! Persze nekünk is tenni kell érte, de Ő mindig arra terel amerre célja van velünk! Most nekem biztos nem ez az utam amit járni akarok, ezért van ez a sok akadály!
21. selena78 (válaszként erre: 20. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 16:36

"de az ember sorsa szerintem Isten kezében van!"


Nézd, ha így gondolod, hát így gondolod.


Az én felfogásomban az ember sorsa a saját kezében van. És kizárólag ő tud tenni azért, hogy jobbra fordítsa a saját életét. Ha akarja.

2016. nov. 15. 16:00

Köszönöm azoknak akik igaz tanáccsal szolgáltak és még arra is fordítottak figyelmet, hogy elolvassák az adatlapomat és egyéb hozzászólásaimat! Nem azt írtam hogy meg akarok halni, azt írtam úgy érzem jobb lenne! S most is így érzem még, de az ember sorsa szerintem Isten kezében van! S vannak érzéseink, amiket nem mindig tudunk befolyásolni! Itt falun sajnos nem sok munkalehetőség van, ezért nem adhatom fel a mostani rosszat, mert nem igen lenne másik. Igazad van selene 78, nem tudom miért is fontos, hogy megértsenek!

Köszönöm szofi8, hogy jogom van lent lenni és igen a célom felállni, csak most nagyon nehéz!

19. selena78 (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 13:27

"Sokan nem értenek meg"


Te macika, az emberek többsége úgy éli az életét, hogy sokan nem értik meg őket. Neked miért fontos, hogy megértsenek?


Az hogy az ünnepek alatt dolgoznod kell, kellemetlen és kényelmetlen. De mégsem tragédia.

18. selena78 (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 15. 13:16

Hát örülj neki, hogy olyan szépek és boldogok.


Nem jött össze a 3. baba? Fogózz meg! Van akinek az első sem jön össze.


Rossz a munkahely? Változtass! Tudom, nem könnyű. De nem is lehetetlen.

17. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 19:17

Ne haragudj, de ilyen idegállapotban minek kellene neked baba? Nem csak egyszerűen arról van szó, hogy nem szereted a munkahelyed és otthon szeretnél maradni babázás ürügyén?


Ha ennyire nem jó a munkahelyeden keress másikat, igyekezz stabil anyává, nővé válni. Ilyen könnyen nem lehet feladni, neked feladataid vannak és felelős vagy a meglévő gyermekedért!

16. andi6020 (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 19:01

Egy harmadik babával sem lenne megoldva semmi.

Akkor meg jobb is, hogy így alakult.

15. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 18:57

"Olyan szépek, és boldogok!"

...és milyen szomorúak, kétségbeesettek lennének nélküled!

2016. nov. 14. 18:54
sajnálom, hogy így magad alatt vagy. a harmadik gyereket ne sajnáld hogy nem jön össze, örülj a már meglévő kettőnek és ilyen lelkiállapotban talán nem is lenne alegjobb. próbálj meg olyan dolgokat keresni az életben aminek örülni tudsz, olvass el egy jó könyvet vagy menj el moziba illetve nem tudnál pár barátnőt szerezni? próbálj picit nyitni az emberek felé hátha visszamosolyognak rád. én drukkolok neked
13. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 18:32

de akkor mi a problemad, amiert felvagnad az ereidet? ha a munkahely ennyire rossz, kereshetsz masikat, mar a keresgeles is remennyel tolthet el


ne haragudj, de minek akarnal meg egy gyereket, ha ketto szep es boldog gyerek mellett is a halalon jar az eszed?


mert vagy gyartod a hiszteriat, dramat a semmire, vagy komoly psziches problemad van, amivel igenis menj el orvoshoz, mert egy csaladanya ne akarja felkotni magat

12. Channa* (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 18:00

Van gyereked, akkor miért olyan nagy tragédia, ha nem lehet még egy? Örülj az egynek és neved boldoggá. Tudod, hogy a gyereked nem boldog, ha te sem vagy az? Tönkre akarod tenni az életét is?


Elveszítettél néhány embert, ahogy mindenki átéli ezeket, de ettől te még lehetnél boldog, hiszen ők sem akarnák, hogy miattuk boldogtalan légy.


Azt hiszed, hogy nem terheled őket ezzel, de ez csak önámítás, mert érzik.


Szedd össze magad! Az ünnepek nem arra valók, hogy szomorú legyél, hanem pont ellenkezőleg.

2016. nov. 14. 17:50

Szia!

Mindig lesz holnap, és általában a rossz után jobb jön. Ehheza Te hozzáállásodra isszükség van, hogy egyáltalán megadd az esélyt.

Az,hogy sajnos nem jöhet össze a harmadik babátok.. Van kettő egészséges, valaki még az elsőért is évekig küzd. Szerencsés vagy és örülj Nekik:)

Ez lesz a negyedik karácsonyom,ami nem is az, ugyanis én végig dolgozok, reggeltől-estig. Tudom, rossz érzés, feg gyermekek mellett, de legalább can munkád.

Sajnos aki megszületik, egyszer meg is fog halni. Kutya dolog ez, de fel kell dolgozni, tovább kell élni az életedet!

Fel a fejjel és kitartást!

10. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 17:43
Van néhány hogy töltőre kell tenni a lelkünket is. Van egy kislány akit fel kell nevelnetek, szóval feladni nem opció. Nem ismerlek, nem tudom mi tölt fel . Csinálj egy napot vagy felét magadnak.Menj oda csináld azt ami megnyugtat feltölt. Menj ki a temetőbe vgy templomba imadkozz gyujts gyertyát. Beszélj valakivel aki meghallgat csak úgy. Nem tudom mit dolgozol de a munkád fontos ha karácsonykor is menned kell.O olyan nincs hogy valaki mindig vidám és boldog és elégedett. Jogod van lent lenni de, okod van felállni. Bogáta! Ő az ok a pici leanyod!
2016. nov. 14. 17:43

Mint írtam semmi nem jött össze a harmadik baba sem, mint kiderült már nem is fog!

A melóhelyen is én vagyok a legnagyobb balfék!

Nagyon nehéz ez most! családot nem akarom ezzel terhelni! Olyan szépek, és boldogok!

8. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 17:41

Dehogynem bírsz! Az ember többet elbír, mint gondolnád...

Hozzd előbbre a karácsonyt mikor nem dolgozol, jönnek az adventi hetek, menjetek el egy adventi kirakodó vásárba, vegyél 1-2 jó illatú gyertyát és gyújtsd meg a szeretteid évfordulójára.


Hallgass háttér zenét, már az is segít egy kicsit.

Vagy tereld a figyelmedet egy-két olyan filmmel amit szeretsz.


De hidd el, nagyon sokat kibírsz, csak most ilyen passzban vagy...

7. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 17:33

De, bizony menj orvoshoz!

Most akkor mit is akarsz?

3. gyereket, vagy meghalni? Hááát ez elég gáz így.

Az élet dolgai sokszor nem úgy alakulnak, ahogy az ember tervezi. Ha ez miatt mindenki meg akarna halni, kihalna az emberiség. Sokan dolgoznak ünnepekkor, és aki születik, az meg is hal.

Magadat kéne megértened talán!

A kis családodnak is szüksége van rád. Cserben akarod őket hagyni?! :(

6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 17:15

bocs, de nem te irtad nemreg, hogy van ket gyereked, harmadikon ugykodtol, es mekkora ajandek lenne, ha karacsonyra osszejonne?


elobb-utobb mindenki elveszit valaki fontosat, a karacsony meg nem attol lesz unnep, hogy covekben ulsz a fa alatt es nezel ki a fejedbol. en is dolgozni fogok, de nincs ettol rossz erzesem, attol meg unnepelek, elotte, utana, kozben


biztos csomo jo dolog van az eletedben, orulj neki. ha pedig komolyan irod, hogy jobb lenne meghalni, menjel dokihoz.


az ilyenek szoktak lemeszarolni a csaladjukat, aztan meg konnyezni, hogy hat a depi, de nem tehetnek rola. mert eszedbe nem jutna ilyen ket gyerek mellett

2016. nov. 14. 17:08

Honnan tudod, hogy jobb lenne?


Tudod, ha megváltoztatnád a nézőpontod, máshogy éreznéd magad.


Mit dolgozol karácsonykor?

2016. nov. 14. 17:01

Szia!


Megértelek, mint rendszeres "mélyrepülő", van, hogy az ember besokall. ...de: valahogy mindig van holnap! Tudom, úgy tűnhet, hogy könnyen mondom, de én is sok rosszon mentem/megyek át, elvesztettem 4 embert, tehát ezek fényében mondom. Csak erőt szeretnék adni, hogy a rossz után mindig jön az enyhülés. Persze a gödörben ülve el sem tudja képzelni az ember.

Sajnálom a veszteségeidet! Az évfordulók mindig zaklatják az embert.

Nem nagyon tudom, mit mondjak, szeretnék segíteni, de tényleg csak kitartást tudok kívánni és remélem, nemsokára jobb időszak fog következni!

3. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Bbe8e56e9e)
2016. nov. 14. 16:58

Elhiszem, rossz dolgozni az unnepek alatt...

Probald ezt elfogadni, mert ha nem lenne munkad, az meg rosszabb lenne.

Probalj orulni annak, amid van...

Lakas, gyermek, munkahely...

Meg valami finomsaggal kenyeztesd magad; egzotikus gyumolcs, csokolade, egy jobb illatu parfum, egy illatos furdo...

2016. nov. 14. 16:54

Jaj. =(

Sajnálom. A kislányodban (ha jól olvastam van) nincs egy kis örömöd? Nagyon sajnálom, én is hajlamos vagyok az ilyen mélypontokra.

2016. nov. 14. 16:50
Most úgy érzem jobb lenne meghalni! Szeretteim is elmentek már páran, itt az évfordulójuk! A dolgok sem úgy alakulnak ahogy tervezet! Sokan nem értenek meg, jönnek az ünnepek és én dolgozhatom, micsoda öröm! S most kérlek ne írjátok, hogy keressek egy szakembert! Már bírok tovább küzdeni, most azt érzem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook