Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CaliVita - Beauty Formula hajra fórum

CaliVita - Beauty Formula hajra (beszélgetős fórum)


2016. nov. 14. 18:58
Próbálj szedni Cinket, Szelént, a legjobb ebből a Jutavit termékcsalád mert nem tartalmaz mást mellé. Nem ártana egy B komplex vitamin (1-12ig) illetve vashiány is okozhatja a hajhullást. ha napi 1 tojás sárgát megiszol nyersen (fehérje nem kell mellé mert gátolja a Biotin felszívódást) biztosítod a napi Biotinadagodat ami nagyon fontos a hajnak. Javaslom a hajszesszel érdemes vigyázni nem szentírás amit a bőrgyógyászok felírnak hajhullásra, mert ha esetleg valamiért érzékeny a fejbőröd pont az ellenkezőjét éred el vele.
2016. nov. 14. 17:57

Kezdj el szedni cinket. Szerves cinket, esetleg szelennel.

Nekem kb 2 honap utan tok jol megallitotta a hajhullasom. Pont ma neztem reggel, hogy elol, a valasztekomnal volt egy haromszognyi terulet, mintha kopaszodnek, most meg tele van suru babahajjal ott minden. A fejem tetejen is latszik, na meg elol a homlokom tetejen, csupa babahaj vagyok. Pedig nekem mar marokszam hullott, de en vilag eletemben hajhullos voltam, csak sok van, igy a hajamon ez nem latszik.

3. 20069f4b7c (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. nov. 14. 15:09
Első dolgom volt, hogy abbahagytam a tablettát, mikor rájöttem hogy baj van. Ez lassan két hónapja volt. 10 évig szedtem a Yadinet , de mivel külföldön élek, komplikált volt mindig kiküldetni a tablettát Angliába. A nőgyógyászom azt mondta otthon, hogy az itteni Yasmine ugyanaz, mint a Yadine, írassam fel nyugodtan. Az itteni háziorvos is megerősített ebben, szóval kiváltottam. 28 szemet szedtem be az új tablettából, mire rájöttem, hogy ez okozza a hajhullást. A bőrgyógyász azt mondta, hogy a két tabletta lehet hogy ugyanaz , de hogy a gyógyszergyártók pontosan mennyit raknak-e bele az adott összetevőből, az korántsem biztos. Valószínű, hogy az újnak eltérő volt a hormontartalma és ez okozta a bajt , mivel egy kis egység is sokat számít. :(
2. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 20069f4b7c)
2016. nov. 14. 14:56
A tabletta elhagyasa, lecserelese nem opcio?
2016. nov. 14. 12:37

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy van-e köztetek olyan, aki szedte, vagy szedi a CaliVita termékcsalád Beauty Formuláját?

Kihangsúlyoznám, hogy nem az üzleti rész érdekel, hanem a termékek hatása, eredményessége.

Egy hónappal ezelőtt voltam bőrgyógyásznál, sajnos nagyon hullik a hajam a fogamzásgátló tablettától. Kaptam hajszeszt, valamint a Beauty Formulát ajánlotta a doktor úr a hajhullásomra, két másik CaliVita termékkel együtt ( Rhodiolin és Triple Potency Lecithin). Nem tudom, hogy ezek a termékek mennyi idő múlva fejtik ki a hatásukat? Sajnos még semmi javulást nem tapasztalok és kezdek aggódni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook