Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzalom, szex, ex fórum

Vonzalom, szex, ex (beszélgetős fórum)


2016. nov. 19. 11:11

Hát szerintem azt egyértelműen leszögezhetjük, hogy most elsősorban szexelni akar. Meg gondolom felelevenültek a kis kamaszkori, gyengéd érzelmek...

Semmi akadályát nem látom annak, hogy szexeljetek, szóval áldásom rátok! :D

DE! Ne várj többet a kapcsolattól, és sajnos ebből könnyen leeht akár hosszútávú szexpajti kapcsolat is, ami az esetek többségében egy idő után az egyik félnek már nem nagyon okoz örömöt. Mert ugye van is, meg nincs is... Emiatt pedig ez sokszor ez az egész szexelgetősdi elhúzódik és átmegy egy fura és béna kapcsolat-szeerűségbe, ami nem az. Szóval nagyon helyén kell kezelni a dolgokat. Ha zavar, hogy alacsony -ami nagyon banális dolognak tűnhet, de valójában nem az!- akkor nem szereted és igazán, szerelmesen nem is fogod soha. Mert ez egy totálisan lényegtelen dolog lenne a "szerelem " szempontjából, de Te nem tudsz elsiklani felette. Az ilyen jellegű zavaró tényezők, pedig mindig megmaradnak benned, szóval ez egy egyértelmű jelzés a magad részéről -szerintem.

Szóval csak szexként, azt mondom próba cseresznye, viszont csak óvatosan, mert könnyen belebonyolódhattok egy rossz kapcsolatba. A lényeg, hogy dönts, és tedd meg a megfelelő lépéseket! :)

22. massalhangzo (válaszként erre: 21. - 0ee0f21726)
2016. nov. 18. 11:13

szerintem meg egyaltalan nem errol van szo. nem azert ment a srac munkahelyere, hogy szexpartnert keressen, egesz mas miatt ment, azt sem tudta, hogy ott lesz


az, hogy benne ebredtek erzesek, akarmilyenek, nem jelenti, hogy a srac egy tenyeszcsodor, es mindenkit megdug, aki elvonul elotte


annyi tortent, hogy ket ember, aki korabban egy par volt egy darabig, veletlenul osszefutott, orultek egymasnak, a lany meg arra gondol, de jo lenne ez-az.


majd kiderul, ha e heten is talalkoztak, hogy lenne-e folytatas. siman lehet, hogy a sracnal mas van kepben, vagy nem is lesz ott, barmi

2016. nov. 18. 08:47

Szerintem ez nem egy olyan történet, amin túl sokat kell agyalni. Semmit nem kell. Szerelmet biztos nem jelent, amiket nem írtál, nyilván szexelni akar. Sok pasi akar sok nővel szexelni, pláne ha jó is volt. Ha benne vagy, úgy, hogy nem látsz bele kapcsolatot, akkor szexeljetek. De ne gondolj bele többet.

Nem is ő keresett, te mentél az ő munkahelyére.


Nem kell ezt a szexet túlagyalni :)

20. massalhangzo (válaszként erre: 18. - MNGO)
2016. nov. 14. 20:41
meg azt gondolom, felesleges idopocsekolas lenne. jobban jarnal te is, ha ismerkednel, eselyt adnal annak, hogy jojjon valaki, akivel igazi kapcsolatod lehet normal szexekkel :D
19. massalhangzo (válaszként erre: 18. - MNGO)
2016. nov. 14. 20:39

ahhoz kepest, hogy zavar a magassaga, egy evig elvoltal vele :D


ha ennyi kifogasod van ellene, es nem tudnal ferfikent ranezni, akkor hagyd. talalsz meg olyat, akivel jo lesz a szex


mert olyan ez, mintha o azt mondana rolad, nem tudna baratnojenek elkepzelni, mert nem vagy jo no, de az agyban megteszed, amire kell, arra jo vagy


ha egyebkent jo vagy jo volt a kapcsolatotok, akkor nem erdemes elcseszni. mert nem biztos, hogy te nem varnad el tole, hogy odalegyen erted, es mig szexelgettek, ne jojjon mas no a kepbe, vagy o akarna tobbet, es megbantanad

18. MNGO
2016. nov. 14. 17:44

Azért nem tudnék járni vele, mert khm.. ciki vagy sem de zavar hogy alacsonyabb nálam.

Tudom most elitéltek, de számomra fontos hogy fizikailag is fel tudjak nézni egy pasira.

Plusz Ő nekem olyan kisfiús viselkedésü.

Meg külsőleg nem vonz, csak szexuálisan


Annak ellenére,hogy a szex jó volt Vele...ma már nem ilyen pasit képzelnék el magam mellé kapcsolatra

17. puritan (válaszként erre: 6. - MNGO)
2016. nov. 14. 09:16
Miért nem tudnál járni vele?
2016. nov. 14. 09:11

Ebből még akármi is lehet.

Amúgy ha ennyire egy húron pendültetek, miért kizárt egy kapcsolat? Főleg ha a szex is nagyon jó?

De ne kattogj a dolgon, úgyis találkoztok, ott majd alakul, ahogy. Add magadat és pont. Ha meg nem alakul ki semmi, akkor egy kellemes találkozás volt, örülj neki.:)

15. c73db520ef (válaszként erre: 11. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 13. 19:20
Csak spajzoljon be gumibol es mehet a moka.
2016. nov. 13. 18:34
Úgy értem, hogy ha kölcsönös a vonzalom, több mint valószínű, hogy találkozni akar majd. A többi kialakul.
13. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:29
Te tudod, mennyire vagy bevállalós. Én a helyedben nem közölném, hanem csak betoppannék. Éreztetném vele, hogy jól érzem magam a társaságában. Légy csinos, laza, jókedvű. Ha kölcsönös a vonzalom, erre reagálnia kéne.
12. massalhangzo (válaszként erre: 10. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:27

szerintem adott, hogy tetszel a sracnak, az is, hogy jol megvagytok egy ujboli veletlen talalka soran


siman megadhatod a szamodat, hogy azota megvaltozott, minden kommentar vagy direkt celzas nelkul. utana mar nem lesz akadalya, hogy keressen :D


es szerintem tenyleg ne vedd csak szexre elore megfontoltan, ki tudja, mi alakulhat. lehet, hogy csak az, mert ugyanugy ereznel, de legyel nyitott, mert lathatoan azert csiped elegge te is ot :D

11. 4975ebdc2f (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2016. nov. 13. 18:25
Teljesen igaza van! Másnak nem fáj nekik jólesik hol a gond?
10. MNGO (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2016. nov. 13. 18:23

köszi :)

Igyekszem nem ezen kattogni, s akkor jövőhéten is csak természetesen és lazán, a teloszám megadást bevetem :P

9. MNGO (válaszként erre: 7. - Massalhangzo)
2016. nov. 13. 18:22

nem kellett adatokat leadni ez csak egy műhely :D


Köszi a tanácsot.

:)

8. massalhangzo (válaszként erre: 6. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:21

egyebkent meg ne gorcsolj, legyel ugyanolyan vele, mint most voltal, mert mint irtad, jot dumaltatok, bizalmasan, kedvesen


ha o lep feled, en a helyedben nem skatulyaznam be csak szexre, adnek eselyt, hogy mi alakul :D


ha nem kezdemenyez, nem forsziroznam, mert vagytok annyira joban meg konnyed hangnemben, hogy siman elhiv randira, ha akar, ha nem, akkor lehet, hogy eppen mas van nala fokuszban. persze attol meg megadhatod neki az uj szamodat peldaul

7. massalhangzo (válaszként erre: 6. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:15

nekem ebbol nem az jon le, hogy csak szexelnel vele es nem erdekel. nem zavarna az, hogy szexelgettek, es o kozben esetleg ismerkedik, ha pedig megismer valakit, aki tetszik, akkor lep? mert ha nem, akkor siman kezdemenyezhetsz, feldobhatod a lasztit


nem tudom, milyen hivatalos ugyben mentel, nem kellett ott adatokat hagyni? :D


en azert ugy gondolom, hogy egy nincs kedved meginni egy kavet belefert volna a sractol, ha olyan mertekben jon a lelkesseg, palik nem bizzak a majdra. de ennek nincs jelentosege, ha jovoheten ugyis talalkoztok. szerintem ha akar talalkozni, akkor lepni fog valamit


azt pedig te dontsd el, hogy valoban tudod-e kezelni csak szexkent, mert ha nem, akkor ne kezdemenyezz. mas a csak szex, es hogy jartatok egy evet, meg ha szerinted nem is illettetek ossze

6. MNGO (válaszként erre: 4. - Massalhangzo)
2016. nov. 13. 18:11

nem keresett azóta.

Hisz közösségi oldalon nem vagyok már fent, a telefonszámom meg új és nem tudja.


Nem tudom mit akarok Tőle.

Járni tuti nem tudnék Vele.


De jövőhéten újra találkoznunk "kell" az időpont miatt.

Fogalmam sincs, hogyan viselkedjek vele.


De várom, az gáz? :D

5. Bichter1 (válaszként erre: 1. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:00
Sok sikert kívánok.
4. massalhangzo (válaszként erre: 1. - MNGO)
2016. nov. 13. 18:00

szerintem ha a talalkozas ota nem keresett, akkor nem erez mar semmit es nem vagy ra kulonosebben semmilyen hatassal. csak egy csaj, akivel regebben egyutt volt, es tetszett, tetszik


nem ertelek, ha annyira kulon tudod valasztani, es szivesen szexelgetnel vele, akkor mi ez a felsz? van tetje annak, hogy siman rakerdezz? ha nemet mond vagy van neki eppen mas, akkor mi van? semmi, mesz tovabb, hiszen ugysem akarnal semmit tole. bar valahogy nem ez jon le az irasodbol

3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - MNGO)
2016. nov. 13. 17:59
Ha mindketten függetlenek vagytok, nem mindegy? Hajrá! Nem kell ezt túlragozni, találkozzatok, aztán majd kiderül, hogy jó ennyi idô utân is egymással, esetleg érettebbek is vagytok, stb. Sok sikert!:)
2. MNGO
2016. nov. 13. 17:58

Még valami kimaradt: megkérdezte hogy nem szokott feltünni nekem,hogy valaki mindig dudál ha kint állok a munkahelyem ajtaja előtt?

Ezen elmosolyodtam, hogy DE és sosem tudom ki az és nagyon zavaró.

Kiderült,hogy mindig Ő köszön a kocsiból akárhányszor arra jár és lát engem :D

1. MNGO
2016. nov. 13. 17:53

Sziasztok Kedves Hoxa-tagok :)


A véleményetekre lennék kiváncsi, egy adott témával kapcsolatban.

Ti kivülállókként biztosan jobban meg tudjátok majd ítélni az általam leírt szitut.


Az eset a napokban történt, s most nem tudom mit gondoljak


Először egy gyors ismertető:

az említett sráccal kb 5vagy6 éve jártunk, több mint 1évig lehettünk egy pár.

Külsőleg és talán belsőleg sem illettünk egymáshoz, két totál különböző személyiség vagyunk.

Viszont (ne cikizzetek ki) a szex tökéletes volt Vele.


Nekem azóta már volt 2komoly kapcsolatom is, de mindig is úgy emlékszem vissza Rá, hogy ha a kapcsolatunk nem is, de a szex...hát az isteni volt.

Bevallom (Ő nem tudja :) ) de eddig senkivel nem élveztem annyira a szeretkezést, mint anno Vele. :)

Mint megtudtam utánam 1kapcsolata volt csak, az is hamar véget ért.

Nos tehát kb 18évesek lehettünk, amikor jártunk, azóta az 5év óta nem beszéltünk s nem is találkoztunk.



És itt jön napjaink sztorija:

A napokban bizonyos teendő miatt kénytelen voltam bemenni a fent említett exem apukájához, a munkahelyére.

(nem szeretném kiírni a konkrét ügyet, amiben eljártam, legyen elég annyi hogy tipikus férfi meló)

Tehát elmentem, s kiderült hogy az exem is ott dolgozik az apjával együtt, csak másabb területen.

Nagyon meglepődtem, hisz mindketten puszival köszöntöttek, az eltelt évek ellenére nagyon örültek nekem-jó érzés volt látni őket.

Bent voltam náluk 2órát. Beszélgettünk stb. :)

Najóóó, ebből csak az exemmel beszéltem 1,5órát :)

Teljesen hétköznapi dolgokról, de egyszer-egyszer mindketten felemlegettünk régi élményeket, s a mai napig emlékszünk arra hogy melyikőnk pl. hogy ette a pizzát, vagy hogy ittam a téát és milyen vicces szokásaink voltak... :D

és meglepő, de rengeteg dolgot megjegyzett belőlem és rólam.

Plusz megjegyezte hogy:

"Húú, még mindig ott vagy a TOP-on" :)

Tehát itt indult a sztori fura része.


AZtán észrevettem,hogy miközben beszélek folyton az arcomat nézte...a szemembe nézett, láttam hogy fürkésző a tekintete, nézte számat.

Közelebb lépett hozzám... amikor mondott valamit egyszer hirtelen megfogta a karomat, vagy épp (szemléltetés céljából) magához karolt, csak úgy lazán. Zavarunkban-vagy csak úgy (nem tudom) de mindketten nevettünk :)

Persze közben a kollégái cikizték,hogy ne csajozzon, de nem is foglalkozott velük, mintha élvezte volna hogy velem van :)

Mutatta milyen új kocsit vett, mondta hogy üljek bele a verdába nyugodtan, levettem a táskámat, majd szó nélkül rutinosan elvette a kezemből, mint régen,ugyanazzal a poénnal mint anno... nagyon aranyos volt.

Furcsa, de megmosolyogtató érzés volt számomra:)


Majd, a legmeglepőbb:

a kocsimnál álltunk, s éppen az idegen arcába belemászó emberekről beszélgettünk, s arról hogy mennyire frusztráló és zavaró amikor ilyesféle egyénnel találkozunk össze, és az illető nem tart 1méter távolságot.

Én is elmeséltem a sztorimat, és szemléltetésként 30centire közel hajoltam hozzá-ezen mindketten nevettünk, hogy igen ez a pofátlan közelség igenis idegesítő egy idegentől.

Mire Ő is mesélt egy sztorit, és "szemléltetési példának" olyan közel hajolt hozzám,hogy összeért az orrunk és mélyen nézett bele a szemembe.

Na itt kicsit zavarba jöttem, komolyan bennem akadt a levegő, hogy megcsókol.

De elmesélte a sztorit és hátrébb lépett...meg utána persze mindketten elröhögtük a szitut :)


Arcra puszival váltunk el.


Jövőhéten vissza kell mennem, mert időpontot kértem az elintézendő ügyem miatt.


De komolyan nem tudom mi ütött belém.

Azóta ezen kattogok, és nem is tetszik annyira, s már járni sem akarok vele, de valami vonz Benne.

Tudom ciki, és r***ncnak fogtok nézni (egyikőnknek sincs kapcsolata) szexuálisan veszettül vonzódom Hozzá.

Persze ezt szégyellném közölni vele, így nyersen.

PLusz az aznap történéseit prögetem át az agyamban..hogy mit miért tett ésatöbbi.


Szerintetek a leírtak alapján még mindig szerelmes belém, és gyengéd érzelmei vannak irántam, vagy esetleg Ő is "kiéhezett" s a szex hajtja?

Vagy érzi esetleg rajtam,hogy ÚGY vonzódom Hozzá?


Bocsi tudom ciki téma.

De magam sem tudom mit akarok.

Járni nem szeretnék vele...de khm. tudván hogy jó volt vele anno a szex...hát szóval abba belemennék.

De az meg olyan ciki :(


Mégis hogyan lehet ezt "közölni" vagy letisztázni a másikkal?


Én 23, Ő 25

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook