Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha a fagyasztott készételt a hűtőben hagytam kiengedni, akkor az fogyasztható? fórum

Ha a fagyasztott készételt a hűtőben hagytam kiengedni, akkor az fogyasztható? (tudásbázis kérdés)


7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Melody*)
2017. márc. 26. 21:40

Azt nem értem, miért akartad kiengedni.

Nekem nincs mikróm, és készételt ritkán veszek, de akkor is amúgy fagyosan kezdem melegíteni.

(az adott esethez hasonló alkalommal simán felforraltam és megettem az ételt.)

2016. nov. 10. 20:54
En nem ennem meg.gomba tejfol,huzos igy
5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Melody*)
2016. nov. 10. 20:13
Szerintem simán megeheted.
2016. nov. 10. 16:56
Tudom igen, ezért akarom már ma megenni, nem várni több napot.
2016. nov. 10. 16:40
Ha nem érzem semmi rossz, savanyú ízt, akkor szerintem megeheted. Tudni kell, hogy a tejes, gombás ételek romlanak meg a leggyorsabban, ezekkel vigyázni kell.
2016. nov. 10. 16:38

Gomba is van benne??

Avval vigyazni kell!!

2016. nov. 10. 16:35
Sziasztok! Pár hete rendeltem ételt, de nem ettem meg, rögtön betettem a fagyasztóba, hogy majd később előveszem és megeszem. Tegnap munka után semmi kajám nem volt itthon, nagyon éhes voltam, elővettem az említett lefagyasztott ételt és elkezdtem kiengedni. Mivel 1 óra múlva sem akart kiolvadni, ettem mást, azt pedig betettem a hűtőbe. Ma megehetem így vajon? Nem érzek furcsa szagát. Tejszínes gombás csirkeraguról van szó. Előre is köszönöm a segítségét annak, aki csinált már hasonlót! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook