Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első hetek az újszülött babával fórum

Első hetek az újszülött babával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Első hetek az újszülött babával

2016. nov. 29. 00:06

Maximálisan egyet értek a leírtakkal, jól tudom min mehetsz keresztül.

Nov 4.-én lett meg a kislányom, most lesz 4 hetes.

2016. nov. 28. 13:46
En mèg mindig azt mondom h erre megvannak a megfelelö csatornák, nem hiszem h a hoxa.hu-n kellene egy ilyen komoly dolgot intèzni. Ez a fórum meg pont nem erről szól.
2016. nov. 28. 11:38

Jézusom.

Sajnálom, ami van veletek, de miért nem olvasol bele egy kicsit legalább a nyitó hsz-be???

Gáz.

2016. nov. 28. 11:32
Nem kívánom örökbeadni a kisbabám. Nem is értem, hogy miért írtad ezt a felhívást pont ide. Talán előbb elolvashattad volna, miről szól a cikk és a fórum...
2016. nov. 11. 20:36
én is így voltam, ez természetes. de most már tudom, hogy nem kellett volna rettegni csak azt tartsd szem előtt, hogy nagyon figyelj rá és bízz a szeretetedben és az anyai ösztöneidben. két dologra érdemes vigyázni, sose hagyd egyedül csak ha a kiságyba teszed (leesik legurul stb.)és a büfiztetés nagyon fontos evés után. ja és érdemes vezetni babanaplót (melyik nap mit csinált első kis cselekményei stb) nagy kincsed lesz majd 10-20 év múlva. sok boldogságot nektek
2016. nov. 11. 20:31

Sok sikert az elkövetkező időszakhoz!

Majd ez lesz a legszebb emléked, - 5-10 év múlva, - ha mindezt már túlélted!!! :)))

2016. nov. 11. 20:15
A gyermek 5 éves koráig ez nem is lesz másképp:)
2016. nov. 11. 06:10
Nagyon jól leírtad! :o)
2016. nov. 10. 19:59

Szívemből szóltál. <3


Viszont én a féltést is túlzásba viszem, mert voltunk kórházban véres széklet miatt és azóta folyamatosan stresszelek, hogy melyik nap jön valami baj és megyünk megint. :( Nagyon rossz volt bent lenni.

2016. nov. 10. 13:43

Bizony nem múlik el, míg élünk a kezünk, lábunk emelni tudjuk a gyerekünk a gyerekünk és "rettegünk" értük.


Kívánok jó egészséget az egész családnak:)

2016. nov. 10. 11:15

Cuki cikk :) <3


Nagylányomnál én is hihetetlen aggódós voltam, vagyis mi, - meg ő is sírós volt nagyon, szóval nálunk is bömbölés volt bömböléssel pár hetes koráig. Semmi nem volt jó neki :) Aztán elmúlt, de eléggé megterhelő időszak volt így kezdőként kaptunk egy bömbibébit. :D


A kisebbik lányom meg, mint egy angyal.:O Soha nem sír, sírt, pedig felkészültem a legrosszabbra. :D De csak kajálni kelt fel, egy hónapig szinte folyamatosan aludt. :D Nagylányom nem:) A kicsi mostanában kezd el sűrűbben felébredni éjszaka, vagyis változó, de tuti a fogával nyűglődik szegény, de most sem sír, csak szeretne a karomban lenni, elringatom és visszaalszik:)


Jó babázást nektek, élvezzétek mert olyan cukik tudnak lenni ezek a kismanók. <3 :)

2016. nov. 10. 09:08
Út az ismeretlenbe és a rettegés foka. Így tudnám jellemezni az érzést, mikor hazaértünk a kórházból az újszülött babámmal. Határtalanul boldog voltam és közben rettenetesen be is voltam tojva. Ezt a kis életet rám bízta a magasságos, nekem kell rá vigyáznom, az én felelősségem, közben minden egy nagy kérdőjel?!

Ugrás a teljes írásra: Első hetek az újszülött babával

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook