Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hova forduljak ha egy optikai üzlet miatt két évig rossz szemüveget hordtam es megromlott a látásom? fórum

Hova forduljak ha egy optikai üzlet miatt két évig rossz szemüveget hordtam es megromlott a látásom? (tudásbázis kérdés)


12. kisj (válaszként erre: 8. - Gigi_ke)
2016. nov. 8. 10:38
Szerintem csak arra jók, hogy egy sima olvasószemüveget önállóan "felírjanak".
2016. nov. 7. 22:39

A kérdéshez visszatérve:


Nem érdemes panaszt tenned vagy perre vinned.


Egyrészt fél dioptria nem is akkora romlás, ami ne történhetne meg 2 év alatt.


Másrészt nagyon nehezen tudnád bizonyítani, hogy milyen volt előtte a szemed, mennyit hordtad a szemüveget és vajon a hordástól lett-e fél dioptriával rosszabb.


Harmadrészt én nem tenném ki magam ilyen pernek/vitának. Az első kérdés az lenne, hogy mért hordtad, ha nem láttál vele?

10. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Gigi_ke)
2016. nov. 7. 22:34

Nem mondta snki nem mondta senki....


de hogy neked sem esett le, hogy egy látásjavító eszközzel ha rosszabbul látsz, akkor az nem lehet normális?

2016. nov. 7. 22:31

2 évig rosszul láttál a szemüvegedben, de nem vizsgáltattad meg magad szemésszel.


Értem.


Vagyis nem értem.


MIÉRT???????

8. gigi_ke (válaszként erre: 6. - Kisj)
2016. nov. 7. 20:04

Amúgy passz.

Fiatal vagyok nem mondta senki h ez nem jó.

Azt gondoltam ez is ugyan olyan jó mint egy szem orvos.

Hiszen ha nem akkor végtére is az optikai üzletek által végzett vizsgálat mire jó?

7. gigi_ke (válaszként erre: 6. - Kisj)
2016. nov. 7. 20:03
Nem vonhatók kérdőre annak tekintetében h ugyan az a cég ilyen eltérő eredményre jutott es mindemellett megromlott a látásom?
6. kisj
2016. nov. 7. 19:50

Egyébként meg, miért egy optikai üzlet optometristájával vizsgáltattad meg a látásod és nem szemészorvossal?


Szerintem ezzel a panasszal sajnos sehová sem fordulhatsz.

5. kisj (válaszként erre: 4. - Gigi_ke)
2016. nov. 7. 19:42
Nem poénkodás, csak őszinte értetlenkedés részemről.
4. gigi_ke (válaszként erre: 2. - Kisj)
2016. nov. 7. 19:41
Poenkodni máshova menj koszi
2016. nov. 7. 19:40

Nevezetesen az O..tért-ről van szó.

Világ életemben - szemüvegem volt.

2 éve + os vizsalati eredmény született az említett helyen es meg is lett a szemüveg.

Először nem láttam vele azt mondtak majd megszokom.

Meg is szoktam de pl olvasasnal vagy évesnél levettem mert nem láttam vele.

Eltelt két év ujra elmentem es megvizsgáltak. Jelzem pár hónapja nem látok se vele se nélküle mar.

Most - eredmény lett.

Es romlott a szemem fel dioptriat.

Közben nem szültem nem edzettem nem emeltem súlyt.


Az lenne a kérdésem h ha mindig mínuszos voltam es két évig hibásan hordtam pluszos szemüveget es emiatt romlott meg a szemem hova menjek panaszra ????

2. kisj
2016. nov. 7. 19:37
2 évig nem tűnt fel, hogy nem látsz jól az új szemüvegedben ? :O)
2016. nov. 7. 19:36
Hova forduljak ha egy optikai üzlet miatt két évig rossz szemüveget hordtam es megromlott a látásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook