Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik cégnél érdemes elkezdeni a netes "értékesítést", Avon vagy Oriflame? fórum

Melyik cégnél érdemes elkezdeni a netes "értékesítést", Avon vagy Oriflame? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. nov. 7. 06:54
Az Oriflame termékei - általánosságban - drágábbak, de jó minőségűek. Sok az átfedés a két cég termékkínálata között, de bőven vannak különbségek.(És az Ori sem drága.) Ismerek olyat, aki mindkettőt csinálja. Másodállásnak tökéletes, meggazdagodni szerintem nem lehet egyikből sem. :)
2. krisztina0218 (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2016. nov. 7. 06:30
Én voltam az Avonnál 2009 tavaszán, de nekem nem vált be..barátnőim vettek tőlem termékeket, de másokat nem érdekelt(vagy nem megy jól nekem az emberek meggyőzése :D ) de ettől függetlenül érdemes belevágni, főleg, mert eléggé felkapott lett az Avon. Karácsony táján meg sok az akció, hátha sikerül neked. Oriflame-ről nem tudok nyilatkozni, őket nem ismerem valami jól.Hajrá :) (azért írj, hogy melyiknél döntöttél ) :)
2016. nov. 6. 23:04
Ez az úgymond tanácsadói státusz, tehát katalógusból kell ugye eladnod a neten keresztül termékeket, mennyire jöhet ez be szerintetek? Másodállásnak megfelel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook