Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik vizsgaközpontnál könnyebb a szóbeli? fórum

Melyik vizsgaközpontnál könnyebb a szóbeli? (tudásbázis kérdés)

3. barbimariposa (válaszként erre: 2. - Candies92)
2016. nov. 8. 12:38

Szia :) Én az Euroexam-ot javaslom. Én ott tettem le a sima angol és az üzleti angol nyelvvizsgámat is. Igaz én budapesti vagyok, de országszerte vannak vizsgahelyei az Euroexamnek. Az Euroexamben az tetszett, hogy kiválaszthatod a szóbeli partneredet és a lakóhelyedhez legközelebbi helyen a vizsga, egy napon az írásbeli és a szóbeli :) . Én az egyetemi csoporttársnőmmel mentem az angol üzleti középfokú szóbelire és nagyon jól sikerült mindkettőnknek, mert nem egy vadidegennel állítottak párba, hanem a barátnőmmel, akinek tisztában voltam a tudási szintjével és a stílusával is.

Remélem segítettem :)

2016. nov. 6. 13:30
Az egyetem befejezéséhez szakmai angol nyelvvizsgára lesz szükségem. A BME gazdaságit néztem ki (debreceni vizsgahely), de annak a szóbelije Pesten lenne, ami a lakóhelyemtől messze van. A BME után melyik az a vizsgaközpont, ahol könnyebb lenne a szóbeli?
2016. nov. 6. 13:29
Melyik vizsgaközpontnál könnyebb a szóbeli?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook