Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem. Segítsetek! fórum

Megcsalt a férjem. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
154. csikil4ny (válaszként erre: 153. - Édes73)
2016. dec. 18. 13:58

XD Jol tetted!


Lassan ujra kiegyensulyozott leszel, ezen erdemes dolgozni.

153. édes73 (válaszként erre: 152. - Birgit77)
2016. dec. 18. 13:53

Igazad van, és sajnos az eszemmel én is tudom, hogy így kellene tenni.De nehéz azt mutatni, hogy nem fáj.

Tudom, hogy jobb így, már csak azon marcangolom magam, miért nem léptem én ki hamarabb, miért vártam meg, hogy még meg is csaljon.De tudom, ezen már kár rágódni.

A nő már írt nekem sms-eket, gusztustalan volt. Megköszöntem neki, hogy elvitte.Erre már nem reagált :)

2016. dec. 4. 22:37

Az is eszembe jutott, hogy ha hasonló helyzetbe kerülnék, mint te, akkor bizony én egyből kiszeretnék abból a csalóból, onnantól kezdve meg aztán falra is mászhatna, az sem érdekelne vele kapcsolatban! Nem hogy még hagyjam, hogy felidegesítsen! Persze, ne ismerünk benneteket, nem jártunk a cipőtökben, de ha azt írod, hogy már sokat szenvedtél miatta, akkor inkább örülj, hogy megszabadultál tőle végre! Persze, riasztó lehet egyedül maradni, gondolom, de jobb egyedül, mint megalkudni egy ilyen rossz kapcsolatban... szerintem. Egyikőtök lelkének sem tesz jót.


Őszintén szólva én megfordítanám a helyzetet, pl. a másik nőnek, ha egyszer beszélnék vele, vagy találkoznánk (a helyedben) örömmel mondanám (mégha egyenlőre nem is érzed úgy), hogy örülök, hogy megszabadultam (megszabadultál) a férjedtől, mert ilyen olyan rossz tulajdonságai vannak, apának sem vált be és legalább most már nem neked kell bajlódni vele.

A férjeddel szemben meg nem szabad megengedned, hogy tovább bántson. Nézz mélyen a szemébe, s csak mosolyogj, mindentudóan, még akkor is, ha fáj. Nem mutasd ki. Zavarodjon meg, hogy már nem hat rád, bármit is csinál. Érezze, hogy már nem szereted, mert bizony azért is tud hatni rád, mivel még mindig érzel iránta valamit. Ha így is van, rejtsd el az éréseidet felé.

Csak a kisfiadra figyelj, mert ezt a helyzetet túl kell élnetek. Az idő telik, ti ott vagytok egymásnak mindig.

A férjed viszont... egy csapodár nem fog változni, de azzal jár, hogy mindenkit el fog veszíteni maga körül, ez azonban már legyen az ő gondja. Te addigra már vígan éled az életed valaki olyan mellett, aki megérdemel téged és a kisfiad is elfogadja, s talán még apának is tekinti a jövendőbelidet.

Gondolkodj pozitívan: ha a régi úgyis rossz volt, akkor itt a lehetőség egy új, jó kezdetre.

151. Birgit77 (válaszként erre: 1. - Édes73)
2016. dec. 4. 21:41

Gyűjtsd a bizonyítékokat, hogy nem törődik a gyermekével, ha tényleg így van. Eljön az az idő, amikor rájön, hogy mit vétett ellene, de addigra már a kisfiú sem fog bízni benne. Lehet, hogy a bíróság a láthatósági jogát is megvonja majd, ha neked feljegyzéseid vannak róla, hogy mennyire nem törődött vele.

Egyébként a gyermeknek is nagyon rossz, főleg, ha érzi, hogy - már bocsánat - "csak kolonc" az apjának. Talán az ő érdekében megpróbálhatnál beszélni a férjeddel, mégha fáj is, hogy az a kisfiú minél kisebbet sérüljön. A férjed nagyon ..., ha a gyermek előtt csinálja ezt a játékot. Ketten kellettetek ahhoz, hogy ez a kapcsolat ennyire megromoljon, de a gyermekre akkor is oda kell figyelnetek, szerintem.

150. csikil4ny (válaszként erre: 149. - Édes73)
2016. dec. 4. 20:17

S erre kiderul, hogy mar lepett... Remelem a gyermek erdekeben, hogy sikerul kozosnevezore jussatok.


Te kezdesz megnyugodni? Nem konnyu feldolgozni....

149. édes73 (válaszként erre: 148. - Csikil4ny)
2016. dec. 4. 19:56
Már kezd normálisabban kommunikálni.Megbeszéltük,hogy szól nekem,ha a nőt meg akarja ismertetni a fiunkkal.Óvodás a kisfiunk.
148. csikil4ny (válaszként erre: 147. - Édes73)
2016. dec. 4. 19:22

A ferjed most mar kezdett-e normasisabban kommunikalni veled?


Van amikor nem tudod iranyitani az esemenyeket, mert nem hagyja a masik fel. Megha cirkuszolsz akkor sem, plane akkor nem.


Most ram fogsz haragudni, de amig te nem nyugszol le a gyermek sem fog tudni. Mennyi idos?

147. édes73 (válaszként erre: 146. - Csikil4ny)
2016. dec. 4. 19:13
Hagyjam, hogy a tudtom nélkül a "férjem" bemutassa a nőnek?A kisfiam még mindig székletvisszatartással és bekakálással felváltva küzd.
146. csikil4ny (válaszként erre: 145. - Édes73)
2016. dec. 4. 19:03
Eloszor is nyugodj meg. Masodszor: ne tegy semmit, foleg ne mondj a gyermeknek rosszat, ha kerdez valaszolj, hogy erezze nincs semmi baj. Ez elsisorban neked kellemetlen, s a gyermek ugy erzi a ket fel koze szorult. Kitartast! Stabilizalodni fog a helyzet.
145. édes73
2016. dec. 4. 18:59

Nem tudom,benéztek-e még ide.Nem akarok új fórumot indítani, de most nagyon ideges és tanácstalan vagyok.

A férjem a nőjéről mesél a gyereknek láthatáskor, képeket mutogat neki róla.Tegnap pedig már erőltetni akarta, hogy találkozzon a nővel.Telefonon már beszélt is a nő a fiammal.Nagyon feszült volt,aztán este a fürdésnél elmondta, hogy beszélt a nővel.De nem árult el többet.

Tegnap óta ezen kattogok, ezt már nem hagyhatom.Nem igaz,hogy felnőtt emberek nem fogják fel,hogy a kisfiam életében túl sok a változás, nem kell a nőt még ráerőltetni.Még a válás sem zajlott le.Mit lépjek erre?

144. survivor3 (válaszként erre: 141. - F52a0b4925)
2016. nov. 30. 16:54

Jujj. Az meg még rosszabb lehetett.


Próbáltam, igen.

Örültem, hogy kellettem.

143. édes73 (válaszként erre: 142. - Ina87)
2016. nov. 25. 18:53
Nem hajlandó kommunikálni.
142. ina87
2016. nov. 23. 14:25
nyilván a párodra haragszol nem a nőre,ezt felnőttként kellene kezelned hisz a gyerek az elsődleges ülj le a volt pároddal és tisztáz pár dolgot de ne az legyen a szempont h mibe tudj ellenkezni inkább a közös nevezőket,annyit ne felejts el h lesz még olyan pillanat az életedben mikor a férjed majd be lássa h hibázott na ott akkor tudsz vele mit kezdeni...
141. f52a0b4925 (válaszként erre: 140. - Survivor3)
2016. nov. 22. 20:31
Te próbáltad? Amikor megcsaltak, ez volt az első reakciók egyike... de annyira sugárzott rólam hogy boldogtalan vagyok hogy a kutya sem akart ágyba vinni
140. survivor3 (válaszként erre: 139. - Édes73)
2016. nov. 12. 16:27

Kedves édes73!

Nem hinni kell benne. Sajnos megy ez oda- vissza. Ilyen szar a világ.

Nem próbáltad érzelmek nélkül.

Lélekromboló, ha még szereted. Igazad van, ettől függetlenül segíthet.

139. édes73 (válaszként erre: 138. - Survivor3)
2016. nov. 11. 23:02
Abban nem hiszek.Másrészt sosem próbáltam érzelmek nélkül.
138. survivor3 (válaszként erre: 131. - Édes73)
2016. nov. 11. 00:27
Ágyban kell kiheverni visszacsalással.
137. 0ee0f21726 (válaszként erre: 131. - Édes73)
2016. nov. 10. 20:04
Olvastam, hogy annyi hónapig tart kiheverni, ahány évig tartott a kapcsolat. Ez rajtad is múlik, mire fókuszálsz. Utólag a szépre emlékezel, vagy mindig a szemed előtt lebeg a valóság, mert ha igen, akkor nem gyászolod az ilyet sokáig.
136. 4975ebdc2f (válaszként erre: 134. - Édes73)
2016. nov. 10. 19:00
Pedig igen csak jó ötlet hogy legyen ott valaki veled. Nem érzi magát nyeregben te meg fékezed magad. Nincs olyan ismerős férfi aki ott lenne veled? Ha máshogy nem, keress egy vagyonőrt némi pénzért egy egy órára.
135. édes73 (válaszként erre: 133. - 4975ebdc2f)
2016. nov. 10. 18:46
Korábban írtam, a pszichológusom szerint megrekedt az óvodás korban.Igyekszem túllenni.Köszönöm.
134. édes73 (válaszként erre: 132. - Csikil4ny)
2016. nov. 10. 18:44

Mindenki olyan szinten haragszik rá, hogy nem akarnak vele találkozni.

Anyukám bevállalta 1-2-szer.

133. 4975ebdc2f (válaszként erre: 10. - Édes73)
2016. nov. 10. 18:15
40 évesek vagyok a viselkedése nem erre vall. Neked lennék csak azért is boldog lennék. Mosolyogva mond neki , neked nem fáj az eljegyzese de a jegyesenek majd fog.. Foglalkozz a fiaddal, próbáld túltenni magad a térképen . Ez már múlt idő,koncentralj a jövőre! Még egy gyereket fel kell nevelnetek közösen és ő az aki fontos nem a te bosszúd! Sok szerencsét a jövőre!
132. csikil4ny (válaszként erre: 131. - Édes73)
2016. nov. 10. 15:47

Ezért kérdeztem a barátnőt, szülőt, testvért....


Engem nem csaltak meg, de egy gyászidőszak egy évtől eltarthat bármeddig, sok mindentől függ.

131. édes73
2016. nov. 10. 09:53

Akit csaltak már meg, mennyi idő kiheverni?

Arra van-e ötletetek,hogy tudnám megoldani úgy a láthatást, hogy nekem ne kelljen vele találkoznom?

130. édes73 (válaszként erre: 128. - Dorcika2013)
2016. nov. 9. 18:18

Nem akarok bosszút állni.Megvédeni szeretném magam a szemétkedéseitől.Nem mindig tudok nyugodt maradni, elég egy beszólás,gúnyos mosoly / a többit ne is említsem/ a részéről.

De abban valóban reménykedem, hogy visszakapja az élettől ezt a fájdalmat,amit okozott nekünk.

129. e8da813d29 (válaszként erre: 118. - Édes73)
2016. nov. 9. 17:43

Jól tetted.

Sokkal intelligensebb és fiatalabb vagy annál, minthogy megrekedj egy ilyen fosmedencés életmódnál.

128. Dorcika2013 (válaszként erre: 13. - Édes73)
2016. nov. 9. 17:01
Nem igazán értelek sok rosszat kaptál tőle a multban is azt írtad. Hálát adnék az égnek hogy valaki el viszi mellőlem. Biztos fáj elhiszem de ha olyan rossz volt vele miért nem hagytad ott Te. Ő akar újra nősülni de nem akar semiért megmozdulni. Neked lennék nem foglalkoznék vele ha nősülni akar intézkedjen ő. Nincs már veletek nyugodj meg egy ilyen ember vissza kapja az élettől amit érdemel. Ne a bosszún gondolkodj hanem azon hogy a kiafoaddal boldogok legyetek szerintem az sokkal rosszabb lessz ha azt látja hogy gyorsan túl léptél rajta.
127. édes73 (válaszként erre: 109. - Bichter1)
2016. nov. 8. 22:08
A mérleg elég jelentős mértékben a rossz felé billen.
126. édes73 (válaszként erre: 99. - Panna anyuja)
2016. nov. 8. 21:57

Elolvastam.Teljesen ráillik.

A pszichológusom azt mondta, hogy megrekedt az óvodás korban.

125. csikil4ny (válaszként erre: 124. - Édes73)
2016. nov. 8. 20:52
A sajat langyos kapcsolatukat feltik...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook