Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi párkapcsolat fórum

Munkahelyi párkapcsolat (beszélgetős fórum)


23. b1dbc250b6 (válaszként erre: 22. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 7. 15:34

Közelednek a vízválasztó napok...ilyenkor bizony kiderül, kinek vagy fontos..tehát ki ad mikulásajándékot, ki karácsonyozna veled, ki szeretne veled szilveszterezni(is)..


ha ezeken az eseményeken egyedül vagy, és hiába nézel be a paplan alá,nincs ott senki, akit szeretnél, vagy megígérte, akkor változtass a harcmodoron...

2016. nov. 6. 16:55
Köszönöm a válaszaitokat. Igaz, kissé zavarosan írtam le, így sikerült. Helyre tettetek bizonyos dolgokat bennem, amin eddig átsiklottam.
21. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 15:01

Tedd félre az előítéleteket és a társadalmi elvárásokat!


Mit akarsz igazán? Mitől éreznéd jobban magad? Ez a valódi kérdés!


Ha nincs bátorságod hozzá hogy a saját lelkedet kövesd, akkor az elvárások kötnek majd meg téged!


Boldogtalan ember leszel.


Ha így könnyebb: PRIORITÁSOK

20. b1dbc250b6 (válaszként erre: 6. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 11:25

azt írtad kilenc évvel vagy idősebb attól a sráctól, akivel igazán önfeledten tudnál ágybaugrani...de...

de sajnos zavar a korkülönbség...hát igen...ez szarügy...

mint már említettem egy másik hsz-ban, jogogilag alig múltam 18 éves, érettségi után a matektanárnőm bevitt a málnásába...ő csak 16 évvel volt idősebb...na, az az élmény felejthetetlen..de rájött a férje..

(a málnás, ahol a mézescsupor található)


az emlékek kitörölhetetlenek.

19. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 10:41

Elég zagyva, ahogy írsz. Van egy szexkapcsolatod, amiről úgy tudják, hogy komoly. Azt mondják, kaphatnál jobban is? De honnan tudják, hogy milyen a jelenlegi, ha titkolod?

Egyébként meg miért kellene állandóan beszámolni a sok pasinak a munkahelyeden a magánéletedről? Gondolkozz felnőttebb módon, és akkor talán megtalálod a neked való férfit!

2016. nov. 6. 10:30

Es meg csodalkoznak, hogy leribizik oket:)

Szegyenletes, amit egyes "nok" muvelnek!

17. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Globus)
2016. nov. 6. 10:29

szerintem meg csak nem is kell megkapni minden informaciot. ha valaki 31 evesen ilyeneket irkal, hogy komoly kapcsolatot hazudik, hogy a munkahelyen a nos, baratnos ferfiak azt mondjak, kaphatna jobbat, ergo mind dobna a nejet, baratnojet miatta, gondolja o. beleszeret 31 evesen valakibe, akivel nincs semmi, es az massal esik lamurba, mit csinaljon, dobja-e a szexkapcsolatat, hazudja, hogy szakitott a komollyal, hatha alakul a munkahelyen valakivel valami. de megse jo, mert akkor ott is egyutt lennenek


mi ez, ha nem egy full idiota gondolkodasmodja? orulhetne, ha valakivel lenne barmi normalis, egyutt eltoltott ido, de ketlem, hogy valaha lenne ilyen hozzaallassal, aggyal

16. globus (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2016. nov. 6. 10:24
Tény, hogy objektíven tisztábban láthatunk rá kívülállóként, amennyiben minden információt megkapunk. Néha csak hüledezek azon, amiket leírnak egy "kapcsolatról", körömszakadtáig védve azt. Azt is nézni kell, hogy egy rossz kapcsolat elhasznál az életből 10-20 évet, ezt nem adja vissza senki soha!
15. massalhangzo (válaszként erre: 14. - Globus)
2016. nov. 6. 10:19

kezdem megerteni a ferfiakat :D annyian panaszkodnak, hogy nem talalnak senkit, mert full idiota nok vannak mindenhol. azt gondoltam, hogy jo-jo, biztos akad par flugos, de azert inkabb az adott pasinal lehet problema, ha ennyire nem talal.


de itt a forum is tele van olyan nokkel, akik valoban full idiotakent viszonyulnak ferfiakhoz, kapcsolatokhoz felnott no letukre. lehet, azert nehez manapsag a partalalas, mert mindket oldalon annyira elszaporodtak az idiotak, es olyan mertekben, hogy meg egymast sem tudjak elviselni :D

14. globus (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 10:09

Dombon ülő vadászkutya legyen a nevem, ha értem, miről van szó.

Munkahelyen dolgozz szorgalmasan, nem kötelező a következő kapcsolatot közülük választani. Szemük azért van, hogy nézzenek, szájuk, hogy beszéljenek. Ha nem akarsz velük kikezdeni, pörögjön le rólad. Majd kialakul egy másik kapcsolat, ismerkedj bárhol, biztosan sikerülni fog.

13. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 10:04

en ezt nem ertem, mas igen? :D


van egy szexkapcsolatod, de azt hazudod a munkahelyeden, hogy komoly kapcsolat. azt mondjak, talalhatnal jobbat is, ezek szerint ismerik?


az a kerdesed, hazudd azt, hogy szakitottal a nem letezo komoly kapcsolatoddal, hatha rad ugrik valamelyik flortolos kollegad?


ha ez a szitu, akkor szerintem probalj 31 evesen agyilag felnoni a feladathoz, es belegondolni, hogy egy kapcsolat nem ugy szuletik, hogy felajanlkozom egy dugasra. a kollegak kozul reg lett volna szerelem, ha barmelyiket is erdekelned es viszont. keress mashol


ha csak szexpartnert akarsz valtani, akkor probalkozz be, hatha valamelyik kihasznalja a lehetoseget, de csak akkor, ha kesobb nem csinalsz erzelmi problemat belole, hogy egy helyen dolgoztok, es nem alakul tobb

12. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2016. nov. 6. 09:55

Ja, ja. Meg hogy utána hazamegy a feleségéhez miután őt akarta, persze...ha már az is bűn, ha valaki udvarias, nem tudom, mit várnak egyes nők? Nem lehet csak úgy örülni valaminek, minden hátsószándék sejtése nélkül? Ha meg gusztustalan a komment, az a pasit minősíti, tehát kuka, nemhogy flört, bakker...


A fórumindító írta, hogy lett volna 1, aki tetszett neki. Az meg más csajt akart, le van zárva az ügy. Nem is értem, mi a kérdés.

11. b1dbc250b6 (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2016. nov. 6. 09:34
egyetértek..ha szabad..
10. vacsa (válaszként erre: 6. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 08:58

A flört egy játék. Te túlgondolod... Ez a nőtípus a legrosszabb. "Jajj, mindenki engem akar"

Hát persze...

9. vacsa (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 08:54

Viccősz, ugyi?

Szeginyke...

8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 6. 08:24

1: nem mondanám el a munkahelyen, hogy szakítottál, semmi közük hozzá. És akkor nem gyártottál magadnak problémát. Mert ha neked probléma, hogy flörtölnek, de panaszkodnak, hogy barátod van, és még te mondod el nekik, hogy nincs, akkor saját magad kerested. Amúgy meg semmi közük hozzá tényleg, diszkréció...


2: együtt dolgozom a férjemmel, kis kihagyásokkal szinte mindig együtt dolgoztunk, engem nem zavar, nem tartom túlzásnak, sőt, legalább tudom, hogy kikkel van együtt napközben mert én is. Így azt gondolom, hogy egy kicsit túl van ragozva ez a munkahelyi flört dolog. Ahol az emberek a munkára figyelnek, ott nincs ilyen, illetve viccelődés, stb. az van, de ebbe nem kell belemagyarázni a flörtöt. 2 külön dolog


3: sok nő annyira nincs hozzászokva a napi szinten való dicséretekhez, bókokhoz, hogy mindjárt többet lát bele. Szerintem minden nőnek jár a bók, udvarias dolognak tartom, ezért nehogymár csak akkor lehessen bókolni, ha valaki meg akar dugni. El kellene fogadni, hogy vannak férfiak, akik akkor is megdicsérnek egy nőt, ha nem akarnak tőle semmit, egyszerűen mert udvariasak, figyelmesek. Aki csak akkor bókol, ha dugni akar, az kuka. Ha te ilyen palikkal vagy körülvéve, mind felejtős. Egy okkal több, hogy ne mondd el, hogy szakítottál a pasiddal.

2016. nov. 6. 07:48
Ha nem írod, hogy 30 múltál, azt gondoltam volna, hogy 15 vagy.
2016. nov. 6. 07:37

kedves vendég: épp ez az, hogy nem szeretnék összejönni senkivel a munkahelyen. Azzal az eggyel jó lett volna, ha nem lennék idősebb, engem zavar a korkülönbség.

Olyan színjátéknak érzem az egészet, a kollégáimat. Van köztük házas, barátnős, nem azt mondom, hogy megcsalnák velem, de flörtölnek nap mint nap, aztán hazamennek az asszonyhoz...

Lehet, tényleg nem kellene elmondanom, hogy "szakítottunk". Jó lenne, ha nem képzelnének rólam többet, mint a valóság, de ahhoz színt kellene vallanom.


Bichi: pedig valós a helyzet.


főnix01: igen, van ilyen élethelyzet is és olyan is, hogy a korkülönbség ellenére jól megvannak a párok. Az egyiknek sikerül, a másiknak nem. Nekem nehéz ügy a korkülönbség.

2016. nov. 5. 23:28

Szia. Én csak azt tudom mondani, hogy mi is munkahelyen jöttünk össze, azóta más munkahelyen is dolgoztunk együtt. Nekünk csak jót tett.

Meg kell válogatni, hogy kivel kezdesz.

4. b1dbc250b6 (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 5. 22:42

hát jól bennevagy a gödörben...nehéz lesz (jól)kimászni.

Magamból kiindulva azt javaslom, ne kezdj a munkahelyeden senkivel, mert abból baj lesz(ez törvényszerű)..


A pasik a farkuk után mennek, legalább a nő gondolkodjon. Baromi nagy bonyodalom szokott kavarodni egy-egy munkahelyi kapcsolatból..megasztán reggelente a raktárban, vagy az íróasztalon, esetleg a furgon rakterében, a kazánházban, vagy a titkársági díványon...tök mindegy...csak gyors legyen..

..ha többet szeretnél, abból megint csak te jössz ki rosszul...mert vagy megtép egy másik nő, vagy terhes leszel, a pasi meg lelép, vagy a feleség hatalmas botrányt csap..


az evolúció nagyon fontos okból beépítette az emberbe a libidót, és az orgazmust...nos ez hajt..de a következményeket az evolúció már nem kezeli...

ott állsz becsapva, megalázva, elhagyva, hasacskádban egy új élettel..


az igazi szex csakis nyugodt körülmények közt, nem izgulva azon, hogy mi van ha bekapod a legyet..tehát nem tíz perc, és nem az íróasztal tetetje...ahol böki a segged a tűzőgép..


kemény szavak, de gondold át...a pasi a farkában hord egy GPS-t..az vezeti...aztán ha címre ért, akkor újratervezés.



én szóltam.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - 3b5432ad5d)
2016. nov. 5. 22:34

Hát ha valaki ehhez komolyan fog hozzászólni, az előtt megemelem a kalapom.


Egy fórumtársam szóhasználatával élve: "Medve anyám..." :)

2016. nov. 5. 22:24

Fut a tyúk a kakas előtt. Közben gondolkodik:

Ha megállok, k*rvának tart majd. Ha elfutok, frigidnek.... Elesek!

2016. nov. 5. 22:13

1 éve dolgozok a munkahelyemen, 31 nő vok. Szexkapcsolatom van, amiről a munkahelyen nem tudnak. Van egy komoly barátom és vége a történetnek. Nem olyan a munkahely, hogy irodában vunk 3-an, észre sem veszik, hogy én csak csevegek, de nem mondok semmit. A férfi kollégáim vadásznak rám, nincs olyan nap, hogy min. 3-szor ne említenék, hogy jobbat is kaphatnék, de hát a kapcsolatom. Azt nem tudom, hogy mennyire gondolják komolyan. A lényeg, hogy munkahelyi kapcsolatot nem szeretnék, mert nekem sok, hogy a munkahelyen is együtt legyünk és otthon is. Ráadásul ez már kötöttséggel jár, míg a szexkapcsolat nem. Ok, vannak, akik elítélik a szexkapcsolatot. Jó nekem/nekünk így.


Sajnos közben beleszerettem egy kollégámba, nagyon sokszor az eszembe jut, keresem a társaságát, keresi ő is, majd történt vmi és nagy szerelembe esett egy másik osztályon dolgozó kolléganőmbe. Fáj a szívem érte, de ők jobban összeillenek, mint mi, én 9 évvel vok idősebb, mint ő, nekem szülnöm kell(ene), de vhogy nem visz rá a lélek. Ezeken és a munkahelyi kapcsolaton nem tudok túl lépni. Mostanában azon gondolkodok, hgoy a "barátommal" szakítani fogunk. Hogy vkinek elmondom, aki telekürtöli helyettem a munkahelyet. Rossz ez, hogy flörtölnek, udvarolnak nekem, miközben hazudok, még ha nem is szavakkal. De ha szakítunk, akkor mit tegyek a kollégáimmal? Nem fogják megérteni, hogy nem szeretnék kapcsolatot velük. Játszunk el a gondolattal, hogy tényleg vannak ilyen tervek a munkahelyemen. Nálunk egyáltalán nem ritka a párkapcsolat a munkahelyen.


Amiért írok, abban adjatok már tanácsot, hogy kellett volna tennem, mondtam volna az igazat? Hogy szexkapcsolatom van vagy azt, hogy nincs barátom? Hiszen nem nagy barátság a szexkapcsolat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook