Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok hinni a páromnak, mert más lányokkal beszélget... fórum

Nem tudok hinni a páromnak, mert más lányokkal beszélget... (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. Mezei Virág (válaszként erre: 88. - Szdorina)
2016. nov. 5. 16:04

A helyedben, ügyvédtől megkérdezném, milyen jogai vannak 18 év után a férjnek. Mert gondolom különvagyoni szerződés nincs.

Nézz utána mindennek alaposan! Még akkor is készülj fel, ha csak a te neveden van a lakás. Sosem tudhatod...

88. szdorina (válaszként erre: 84. - Channa*)
2016. nov. 5. 13:54
azt kérdezed a lakáshoz hogy jutottam?A szüleimtől kaptam ajándékba.
87. szdorina (válaszként erre: 86. - Ina87)
2016. nov. 5. 13:52
Igen ez a nagy kérdés,hogy ezek után tudok majd hinni neki,mert szerintem soha nem felejtem el és a kérdőjel mindig ott lesz bennem és igy nem igazán lehetek boldog.Nagyon nehéz dolog ez,nem tudom mit tegyek,teljes tanácstalan vagyok.
86. ina87
2016. nov. 4. 19:48
beszélj a pároddal h miért is tette ezt és ha úgy vagy vele mentsd meg a párkapcsolatodat a kérdés az az h te ezek után tudsz majd úgy vele élni mintha semmi sem történt volna .
85. moonlight13 (válaszként erre: 84. - Channa*)
2016. nov. 4. 13:20
Nem olyan egyszerű valakit kijelenteni. Nekem a megvásárolt lakásomból a régi tulaj nem jelentkezett ki, bár megígérte. Hiába vittem az adásvételimet, több, mint 2 hónapig ellenőrizgették a házban, tanúkat keresgélve, hogy nem lakik-e mégis ott.
84. Channa* (válaszként erre: 78. - Szdorina)
2016. nov. 3. 16:33

Kijelented, és már nem is az állandó lakcíme.

Nem kell ettől tartani....

A lakáshoz, hogy jutottál?

83. Ella89
2016. nov. 3. 16:06
A leírtak alapján úgy gondolom, erősen pszichopata-gyanús a "kedves" párod. :( Ilyen ember mellett nem lehet élni, csak megalázza a másikat és a gyerekeit is, tudom. Az ilyenek nem változnak, tárgyként tekintenek a többiekre, gúnyolódnak rajtuk és lelkileg is terrorizálják őket. Szabadulj meg tőle minél előbb. A gyerekednek sem tesz jót hosszú távon egy ilyen "apa".
82. gabesz55 (válaszként erre: 80. - Szdorina)
2016. nov. 3. 15:44
Ezt akartad hinni.
81. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Szdorina)
2016. nov. 3. 15:39

Mit akarsz hinni neki? Elmondott már mindent rólad és a gyermekedről más nőnek... egyebet is kellene még mondjon?


A lábtörlő arra való, amire használják... Vagy a sarkadra állsz és felállsz ebből a helyzetből, vagy tűrsz....

80. szdorina (válaszként erre: 79. - Gabesz55)
2016. nov. 3. 15:38
igen mert szerettem
79. gabesz55 (válaszként erre: 69. - Szdorina)
2016. nov. 3. 15:25
Ilyennel éltél együtt?
78. szdorina (válaszként erre: 77. - Gizus58)
2016. nov. 3. 15:13
ott az állandó lakcime sajnos ettől tartok én is
2016. nov. 3. 15:01
Ha állandóra be van jelentkezve az ingatlanba, nem fogják kitenni !Ha ott a lakcíme köteles vagy beengedni.
76. vacsa (válaszként erre: 40. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:56
Ne a csajra fogd. Könnyű Katát...
75. 328e1b30ab (válaszként erre: 73. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:55
Egyetlen gyerek sem érdemli meg, hogy arra neveljék, hogy az anyját, egy nőt bármikor meg lehet alázni, egy nő meg csak tűrjön.
74. vacsa (válaszként erre: 31. - Animani1)
2016. nov. 3. 14:54

Ezért mész hozzá? Mert 31 vagy? Mit gondolsz mi a házasság?

Jesszus...

73. szdorina (válaszként erre: 71. - 328e1b30ab)
2016. nov. 3. 14:53
Probáltam mindig ugy intézni,hogy a gyerek ne érzékelje a dolgokat ami kettőnk közt van,csak rájöttem,hogy nem vak a gyerek és érzi hogy baj van egyfre többször kérdezi tőlem,hogy:-miért vagy szomoru anya én szeretlek!!!
72. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:51
Ha tényleg ilyen, akkor meg még mindig jobb nem egy fedél alatt tartózkodni vele, nem? Egy okkal több, hogy kitedd a szűrét.
71. 328e1b30ab (válaszként erre: 69. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:48

És a gyereknek azt gondoltad, jobb egy ilyen alak mellett, aki megalázza, tönkreteszi az anyját, vele nem foglalkozik, de még fizikailag is félni kell tőle? Ezt nem mondhatod komolyan egy percig sem.


Ha a tiéd az ingatlan, bármikor kirakhatod az utcára. Hiába ordít, törvény melletted áll.

70. szdorina (válaszként erre: 66. - 328e1b30ab)
2016. nov. 3. 14:45
igen igazad van a homokba dugtam a fejem mert probáltam szertő családot kialakitani és éreztem a megalázottságot,csak a gyereket féltettem a sok cirkusztól,de mostmár tényleg tennem kell valamit mert ez igy nem mehet tönkre megyek benne lekileg és mindenhogyan.
69. szdorina (válaszként erre: 67. - 328e1b30ab)
2016. nov. 3. 14:43
ugy érzem a tettek mezejére lépek!a gyereket elviszem anyámékhoz és kezdődhet a harc,remélem tényleg számithatok a rendőrökre,mert megmondom őszintén azért tartok tőle mert erő fölénybe van és ha elborul az agya hát isten segitsen!!!
2016. nov. 3. 14:38
*Zsaruk, azaz rendőrség és nem "szaruk".
67. 328e1b30ab (válaszként erre: 54. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:38

Ha te, mint az ingatlan tulajdonosa kirakod őt, akkor köteles eltakarodni. Akár rendőrt is hívhatsz rá. Cuccai az ajtó elé, zárcsere és szaruk, ha pattog.


A pénz,amit pedig ráfordított, azt utólag peresítheti a bíróságon, amennyiben megfizet egy ügyvédet érte.


Miért nem teszel semmit?

66. 328e1b30ab (válaszként erre: 62. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:35

"Teljesen normális,néha néha vitáztunk a pénzen munkán,mert szerinte csak az a munka amit ő csinál és ő a pénz kereső,amit meg én csinálok/két munkahelyen is dolgozom/csak szorakozás nem munka."


Pontosítalak: eddig sem volt normális, és eddig sem tisztelt téged, de a megalázás ezen formája előtt te homokba dugtad a fejed.

65. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:34

Hagyd, hadd röhögjön! Majd ráfagy a vigyor az arcára, mikor kirakod a bírósági végzéssel mint macskát sz.rni!


Nem értelek, te ennyitől megijedsz? Mert olyanokat írsz, hogy az már mindennek a teteje, amit a pali csinál, nem is vagytok házasok, mi a francot vársz, hogy kidobd? Menja bíróságra! Tied a ház, pucoljon.


Szerintem a te hibád is, ha ő kizavar a szobából mert írogat, te meg ki is mész. Meglátszik, hogy engedelmeskedsz, hagyod neki az egészet, nem mersz neki ellent mondani. Az előzmények alapján (csaj pittbullnak nevezi a gyereked, meg még te vagy a hibás, hogy tönkrevágtad a lelkivilágát), valszeg a kedves ember fejét kettényitottam volna a pc-vel, ha még ki is zavar a szobábóla saját házamban. Nehogymár a nyúl vigye a puskát! Amikor elmegy dolgozni, cucc kitesz, zárcsere. Ha visszajön és dühöng, hívni a rendőröket.

64. _Berry_ (válaszként erre: 63. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:32
Akkor mielőbb a tettek mezejére kellene lépned, hogy a nagy röhögés után leessen az álla. Lehet, hogy bizonytalannak érez és ezért fölényben érzi magát.
63. szdorina (válaszként erre: 61. - _Berry_)
2016. nov. 3. 14:18
ezt már mondtam neki,hogy majd a biróság dönt erre kiröhögött!Nagyon nagy játékos csürcsvarosdi agyafurt.....
62. szdorina (válaszként erre: 60. - Globus)
2016. nov. 3. 14:15
Teljesen normális,néha néha vitáztunk a pénzen munkán,mert szerinte csak az a munka amit ő csinál és ő a pénz kereső,amit meg én csinálok/két munkahelyen is dolgozom/csak szorakozás nem munka..blablamintha villámcsapásként jött volna ez az egész egyik naprol a másikra változott.nem tudom mikortól kezdtek flörtölni pontosan.
61. _Berry_ (válaszként erre: 54. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:09
Hát akkor mondd meg neki, hogy ha gondolja, akkor majd ezt a kérdést a bíróság eldönti, hogy mennyit is ér az ő munkája. Még mindig jobban jársz, ha esetleg valamennyit ki is fizettetnek veled, az akkor sem lesz egy ház ára, mint olyannal élni, akit egyre jobban utálni fogsz.
60. globus (válaszként erre: 54. - Szdorina)
2016. nov. 3. 14:03
Alapvetően milyen volt a kommunikáció köztetek, mielőtt becsajozott?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook