Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz szerelem? fórum

Igaz szerelem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Igaz szerelem?

1 2
2013. márc. 27. 20:39

sziasztok! véleményeket szeretnék kérni. 25éves vagyok,3,5 éve élek együtt a párommal.Eleinte nagyon szépen megvoltunk. kb. 2 évmulva elkezdödtek a viták,veszekedések,egyre többet veszekedtünk. nagyon sokat sirtam,nagyon fájt amit tett. Mostanában szinte egyáltalán nem foglalkozott velem,mindig a számitógép elött ült.a napokban szakitottam vele,mert nembirtam már. most pedig pár napja csak azt mondogatja hogy megváltozik,higgyek neki.bármit megtenne hogy visszakapjon. és ez nem az elsö esély lenne amit kapna. már ez 1-2szer megtörtént velünk.

A véleményetekre lennék kiváncsi,ki mit csinálna ebben a helyzetben?

2010. júl. 13. 00:07
.. hát drága, miért érzem hogy sántit a srág.. ugyan má, csak nem hiszed el,hogy neked rakja el azt a pénzt.. én a helyedben elkérném azt a pénzt,valamilyen ürügy alatt,.. kibújna a szeg a zsákból... próbáld ki.. ha szeret, oda adja, ha nem adja, átver... és ha jön a "hát nembizol bennem ?" rizsával, tuti átver.. te meg hagyod magad.. de ezt jóból mondtam.. :-)
2010. jan. 6. 19:28
Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kérni. 21 éves vagyok,2 éve vagyok együtt a barátommal együtt is lakunk,ő 23 éves.Az a gond,hogy nem tudom hogy tényleg szeret vagy csak a pénz miatt van velem,én külföldön dolgozom egy hónapban 10 napig vagyok kint és elég sokat keresek,1-2 milliót.Úgy érzem csak emiatt van velem mert mindig odaadom neki és állítólag ő gyűjti egy bankszámlára,de még egyszer sem láttam egy banki papírt se,azt se tudom mennyi lehet rajta vagy hogy tényleg gyűjti e? Én szerelmes vagyok belé,ezért nem látom át ezt az egészet,sokan mondják hogy kihasznál,de nem tudom elhinni hogy 2 éve csak átver és nem is szeret csak a pénz kell neki,lehet valaki ilyen szemét??
2009. dec. 7. 13:36
Sok igazság van benne.
2009. jan. 18. 19:49
az még gyönyörq, amikor azon parázol, hogy TE szereted-e , de azért szakítani nem tudsz meg minden alkalommal sírógörcseid lesznek.
2009. jan. 2. 20:55
A szerelem fáj, öl, butít:D De félretéve a viccet ha nagyon szerelmes vagy, mindenen aggódsz még ok nélkül is mert félted a kincsed.
38. 852308703c (válaszként erre: 37. - Ena24)
2008. jún. 27. 21:44
:)
37. Ena24 (válaszként erre: 28. - 852308703c)
2008. jún. 25. 11:50

Ebben teljesen igazad van...és úgy érzem, hogy megéri várni, és amíg ez így érzem, addig minden okés!!! :P

Köszi!!!

36. rafaelark (válaszként erre: 23. - Herengtimea)
2008. jún. 22. 23:29
.köszönöm,köszönöm....igazi nő vagy.....tudsz igazán szeretni..... nagyon szép...
2008. jún. 17. 13:07
Nekem most is részem van ilyen szerelemben,szeretetben immárom 5. éve.Ha jól müködik nem lesz vége soha.El vett feleségül és minden nap teszünk valamit hogy igy is maradjon.Én ugy gondolom hogy a beszélgetés,hogy mindkét fél mindet kimondhat kellemetlen következmények nélkül és elöre generált psziho mondatok nélkül amit csak gondol és érez.Ezt hosszu távon nehéz megtartani de szerintem nekünk sikerült.Boldog vagyok.
34. 2d9e3eac28 (válaszként erre: 33. - 852308703c)
2008. jún. 12. 09:26

nem tudom erre mi esély van..

megpróbálok enm gondolni rá, és ha véletlen megjelenik, akkor majd ráérek ezzel foglalkozni..per pillanat így gondolom

33. 852308703c (válaszként erre: 32. - 2d9e3eac28)
2008. jún. 11. 22:21
az nem jo hogy szakitottatok :( palne ha neked hianyzik...hatha kibekultok...
2008. jún. 11. 11:17

hát igen, és ami a legfontosabb...nagyon fáj...

nagyon hiányzik...

próbálom lekötni magam, de tök mindegy mit csinálo, ott jár a fejemben

2008. jún. 11. 11:14

sziasztok

hát, én pl. úgy voltam vele, hogy azt hittem boldog minden nap elmondta az első naptól ekzdve , hogy mennyire szeret, meg mennyire boldog, és tessék most szakítottunk...

30. 852308703c (válaszként erre: 29. - 37d1ef4390)
2008. jún. 5. 20:23
hat igen ha a masik fel nem ugy erez az tenyleg sajnos...ha te iggennel valaszolnal o meg nemmmel...en is sokszor felek hogy az en parom is nemet mondana sok helyen..de aztan valamivel felvidit es megnyugszom egy darabig...
2008. jún. 3. 21:13
én pont így érzek,vagyis majdnem minden kérdésre igen a válaszom,csak az a baj,hogy a másik fél nagy valószínűséggel nem így érez.sajnos...
28. 852308703c (válaszként erre: 26. - Ena24)
2008. máj. 28. 18:09
Ha o az igazi akkor megeri egesz heten varnod ra....:) bizti nehez de te tudhatod a legjobban h megeri...udv
27. Piroo (válaszként erre: 26. - Ena24)
2008. máj. 28. 17:42
Jelen pillanatban pontosan ugyan így érzek, ahogy most leírtad... a vizsgaidőszakot nem nekünk találták ki...
26. Ena24
2008. máj. 28. 17:34

Minden kérdésedre igen a válaszom! És arra is hogy a szerelem valóban fájdalmas dolog! Hétköznap távol vagyunk egymástól (suli miatt) és ez önmagában hatalmas fájdalmat okoz! Hétközben nem találom a helyem, lehangolt vagyok, minden apróságért sírnék, és megbolondulok a hiányától! Viszont semmiért nem cserélném le! Ő az akivel igazán el tudnám képzelni az egész életem, még ha fáj akkor is!!!!! És EZ az ami igazán számít!!!

Üdv :P

25. 852308703c (válaszként erre: 24. - Kismarcsi)
2008. máj. 24. 16:11
Kismarcsi idezlek "De mint tudjuk a házassági levél mellé nem adnak garacia jegyet,ez csak rajtunk múlik!" ez nagyon jo volt...tenyleg nagyon igazad van...sokan azt hiszik a papir garancia a boldogsagra de nem az...ez nagyon okos megfogalmazas volt ..aminek az igazsagalapja 100% :D
2008. máj. 24. 14:05
A szerelem fontos,és nagyon jó dolog.kompromisszumokkal jár.de nem önfeláldozással.sokan azt mondják:"Szeretjük egymást,hiszen már X ideje eggyütt vagyunk"!Igen,de nem a kapcsolat hossza a lényeg,hanem a milyensége.Én is szerelems vagyok a férjembe,13 éve ismerjük egymást,és kissebb nagyobb megszakításokkal eggyütt vagyunk.de csak 8 éve vagyunk házasok.Úgyhogy volt nálunk jó is,rossz is.De annak örülök,sokkal de sokkal több a jó!De mint tudjuk a házassági levél mellé nem adnak garacia jegyet,ez csak rajtunk múlik!
23. herengtimea (válaszként erre: 7. - 852308703c)
2008. máj. 23. 07:59

elolvastam ezt és azt tudom csak mondani,nem az a jo mikor egy férfi 101-szer elmondja "szeretlek",igaz mi nok ezt szeretnénk,de ok mások,az számít mit éreznek belul és ezt nem kell elmondani ezt a nonek éreznie kell.de nagyon jol eltudjuk érni azt is hogy eluldozzuk oket azzal,hogy csak magunkal foglalkozunk és az a kérdés:szeretsz?amit képesek vagyunk hetente feltenni az oruletbe kergeti oket,ehelyett amit mi érezni akarunk adjuk át onekik,ez lehet hatásosabb lesz,a férfiak szeretik ha babusgatják,torodnek veluk"anyuka szerep",de felis kell rájuk nézni,dicsérni

aztán az ágyban légy mint egy k.....,de ha elmentek valahová légy szerény,visszafogott jo kislány

szoval a férfiak elég egyszeruen gondolkodnak nem mint mi mindent túl bonyolítunk, o náluk csak két út létezik vagy szeret vagy nem

egy a lényeg hadjuk hogy úgy szeressenek ahogy ok akarnak és ne kényszerítsuk rá a mi álmainkat vágyainkat,vagy megkapod vagy nem,vagy orokre eluldozod,lehet,hogy nem messzire csak a kocsmába haverokkal jobban fogja érezni magát,nem nyúzza majd senki

22. mazsola1971 (válaszként erre: 8. - 852308703c)
2008. máj. 22. 21:09
Én 37 vagyok:-)))
21. 852308703c (válaszként erre: 20. - Herengtimea)
2008. máj. 22. 21:05
Hat az biztos! nem is tudom ....nem is akarom elvesziteni ot...nagyon szeretem..es o is...csak mozbe furan viselkedik..de ilyenek a ferfiak(?)...lehet... meg ilyen komoly kapcsolatom nem volt idaig...
20. herengtimea (válaszként erre: 19. - Dogiz)
2008. máj. 22. 20:30

én még mindig nagyon nagyon szerelmes vagyok,azt nem mondom,hogy nem szokunk veszekedni,meg hogy nincsenek problémák ,de hol ńincsenek

amúgy meg ehhez a kapcsolathoz egyikunk sem úgy áll,hogy mindorokkon orokké

ezt az eggyet senki sem tudhatja

mi mind a ketten úgy gondoljuk ha valami nem megy abba kell hagyni,még mással boldogok lehetunk

és az sem a mi verzionk,hogy majd a gyerekek végett eggyutt maradunk

de te azért boldog vagy úgy veszem ki a szavaidbol

addig jo míg az ember el sem tudja képzelni mással az életét

19. dogiz (válaszként erre: 18. - Dogiz)
2008. máj. 22. 20:20

még annyit, hogy a hétköznapi problémákat leszámítva, nem lett rosszabb érzés.

Néha egy kicsit egymás idegeire megyünk biztos:)

18. dogiz (válaszként erre: 15. - Herengtimea)
2008. máj. 22. 20:19
Megkérdezheted, de ne is tudok rá pontosan válaszolni. Az évek telek, jött a két gyerek és valahogy átalakult az egész, a gyerekek voltak a középpontba és észre se vettük, és már más lett. Nem rosszabb, de más nem az a lángolás, hanem egy nyugodtabb, más érzés. Így visszagondolva annyi év után nem tudom megmondani, de talán a gyerekek megszületése után, a második 6 évvel a házasságunk után született.Nem azért nem tudom mert elfelejtettem, hanem mert szép lassan történt, ahogy a gyerekek nőttek, ez úgy változott.
17. herengtimea (válaszként erre: 16. - O.andi)
2008. máj. 22. 19:00

hát ez nagy kár

a legszebb érzés a foldon,de csak ha viszonozzák:))

16. o.andi
2008. máj. 22. 18:50

Létezik ilyen:-))?????

sokáig én is hittem benne..ma már nem:-(

15. herengtimea (válaszként erre: 14. - Dogiz)
2008. máj. 22. 18:34
és megkérdezhetem,hogy miota érzed ezt,hogy csak szereted és nem vagy belé szerelmes?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook