Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level Diéta - 2008 fórum

Level Diéta - 2008 (beszélgetős fórum)


25. anyas (válaszként erre: 24. - A00c344bac)
2010. febr. 10. 08:47

Szia! gyere át a másik fórumba ott aktívabbak!

Gratula a fogyáshoz!

2009. okt. 22. 07:12
sziasztok!ma mértem magam69kg vagyok.őrülők neki:))igaz néha bűnöztem, nem tartottam be mindent,de szerintem ez nagyon jó eredmény.most Újra neki futok,csak akarni kell nagyon:))
2008. szept. 20. 05:08
sziasztok!ma kezdem el a diétát ,remélem tényleg segit! 15kg kell fogynom 165cm vagyok és 75kg ez nagyon sok:((utálom magam ,hogy mindent felfalok,de csak utána amikor már jól laktam:))))szerintem ha valaki ezt betartja biztos fogyni fog,. mert mint én is nem öt hat karaj kenyeret fog megenni. remélem kibirom ezt a levél diétát:)) majd irok menni ment le:)))
2008. aug. 29. 05:54
sziasztok!tud valaki segiteni,hogy mit ronthattam el a "level"diétánál?már az 5.napnál tartok,de nem,hogy fogytam volna tőle,hanem mintha hiztam volna!pedig betartok mindent,egyedül a tejföl helyett a kefirgombát eszem.
21. Biske (válaszként erre: 20. - Studio64)
2008. aug. 10. 13:15
Szia! Ameddig szoptattam úgy diétáztam, hogy nem ettem édességet, nem ittam üdítőt, és kerültem a fehér kenyeret. Sajnos a 2. kisfiam 5 hónaposan azt mondta, hogy köszi de ennyi elég volt a cicizésből....A mai napig tele van a mellem tejjel de nem kell neki. A másik, hogy majd nem minden nap tornáztam v. futottam. Most, h. már nem szopizik így kezdtem el a dinnyediétát. De viszont ha nem vagy nagy étkű akkor lehet találni olyan diétákat amivel még tejed is több lesz- legalább is nálam be vált a 90 napos. Amikor szoptattam az első babámat, NEM DIREKT de nem ettem rendesen, nem volt étvágyam és akkor is sok volt a tejem- ez alapján próbáltam ki a 90 naposat mert lehet enni mindent csak nem egy nap mindent, mindenből.gyorsan le is ment 10 kg.
20. Studio64 (válaszként erre: 19. - 6b91894fae)
2008. júl. 3. 13:30
Nem is mernék diétázni szopizás alatt csak itt olvastam, hogy Biskének van vmi jól bevált módszere.Ha úgy vesszük lefogyni ráérek, a baba a legfontosabb.Csak érdeklne a teória.
2008. júl. 3. 13:21

Szia!

Szerintem a szoptatás alatt ne nagyon kezdj fogyókúrába, diétába. Ha mégis akarsz valamit tenni az csak egy lightos update legyen, mert ott ehetsz mindent csak az időzítésre kell odafigyelned. De semmiképpen se ess túlzásba mert a kicsinek minden tápanyagra szüksége lesz, és ha megvonsz magadtól értékes tápanyagokat akkor a tejed már nem lesz olyan amire a picúrnak szüksége van.

Én ugyan még nem szültem, nincs gyerekem, de szerintem fogadd meg a tanácsom.

18. Studio64 (válaszként erre: 15. - Biske)
2008. júl. 3. 11:05

Szia,

Én augusztusra várom a babánkat és sajna rám is rámszaladt eddig 13 kg + 1 évvel babavárás előtt a cigi letétele miatt 5....szóval marha sokat kell majd edzenem, hogy újra formában legyek.Érdekelne, hogy szopiztatás alatt milyen diétát lehet tartani ami nem befolyásolja a tejtermelést.

17. Biske (válaszként erre: 16. - 78b7883de8)
2008. jún. 27. 10:37

És mikor kezdted és mennyit fogytál már? nekem most van 15 napom, hogy bomba jól nézzek ki. Megyünk a balcsira és valahogy ki kell nézni. Igazából azért bánt ez az egész mert mindig 60 kg voltam, sovány, csinos és most szültem hirtelen ill. gyorsan két gyereket rámjött 40 kg plusz- rosszul voltam, hogy nem vagyok már a régi.

De most már csak alig kell valami- olyan boldog vagyok, most jön a hülye szöveg : ezt mások is észre vették :D

16. 78b7883de8 (válaszként erre: 15. - Biske)
2008. jún. 27. 07:41
Szia! Hetente 5-6 alkalommal járok edzőterembe, ahol kardiózóm kb egy órát és súlyzós edzést is csinálok (gyúrok wazze) és egy testépítő fiú csinált nekem egy jól tartható 1200 kalóriás diétát. Kevés szénhidrát, az is inkább zöldség és sok fehérje.
15. Biske (válaszként erre: 14. - 78b7883de8)
2008. jún. 27. 07:32
Köszönöm! Amúgy 5 hónapja 92 kg voltam. A szülés utáni depresstiom nem a baba fele irányult ha nem arra, hogy "Jézusom milyen kövér vagyok". Egyszerűen utáltam magam- ezért neki éálltam edzeni és diétázni de ameddig szopizott a kicsi addig csak is olyan diétát csináltam ami megengedett. De ahogy letelt a szülés utáni 6. hét már kint kocogtam az utcán. Te most mit sportolsz és milyen diétát csinálsz?
14. 78b7883de8 (válaszként erre: 13. - Biske)
2008. jún. 26. 08:44
Hát igen! Ha meg mozgás nélkül hajigáljuk le a kilókat, akkor csak az izom vész el, de a bőr, meg a háj ott marad hiánytalanul. Örülnék, ha már csak 10-20 kilót kellene ledobnom :D Gratula!
13. Biske (válaszként erre: 10. - 78b7883de8)
2008. jún. 26. 06:34
Teljesen igazad van!!!! Eddig én is azt hittem, gyorsan ledobok 15-20 kgot és le van a gond. Hát nem! Én is most csinálom a level diétát de mellette minden nap keményen edzek. Egyik nap Béres Alexandrára tornázom és futok 30 percet valamint a páromtól kaptam egy taposógépet- ezt is használom minden nap 300 taposás. Másik nap Rubint Réka és taposás. Komolyan mondom egy hét alatt rengeteget formálódtam és ez nem a diétának köszönhető ha nem a kemény minden napos edzésnek. Szerintem mozogjon mindenki- megéri :D
2008. jún. 24. 14:17

Az edzésterv elég kemény 3 nap gyúrda, 1 nap pihi. Első nap hátra és vállra vannak gyakorlatok, második nap tricepsz bicepsz, harmadik nap láb és popsi. Minden edzés elején 25-30 perc intenzív séta és a végén levezetésnek még 15 lazább. Ami minden edzésen van, az a hasizom gyakorlat a birkózógépen.

Enni meg azt eszem, amit akarok, néhány megkötéssel: kenyér, tészta nem. Ha nagyon kell, akkor teljes kiőrlésü. Inkább magok. Minél kevésbé feldolgozott kaja. Sok-sok fehérje és napi ötszöri kaja. Igaz, mindnél meg van szabva, hány kalória, de nem éhezem és jókat kajálok. A mai ebédem tegnapi maradék sült csirkemell volt egy hegyni salátával és öntet helyett joghurttal. Szóval ki lehet bírni :D

2008. jún. 24. 14:11
Mesélnél konkrétabban a diétádról és az edzés tervről??? Kíváncsivá tettél!!!
2008. jún. 24. 14:01

Szia Lányok!


Veterán fogyózó vagyok. Végigcsináltam a 90 napost másfélszer. Leszaladt 40-41 kiló, de mind izomból és egy kocsonyás zsírtömeg lettem, mindenfajta tónus nélkül, pedig jártam alfa masszázsra, elektromost jóégtudja mire, csak éppen nem mozogtam

Most egy testépítő fiú által összeállított diétát csinálok, a nekem összeállított profi edzéstervvel 3 hete és 13,5 kiló ment le, valamint láthatóan feszesebb vagyok, jobban bírom a terhelést és lett egy kazal új ismerősöm a teremben :D Ne a villámdiétákban bízzatok, hanem a melóban. Annak lesz tartós az eredménye.

2008. máj. 28. 10:17

Igen tudom milyen érzés!

Én két évvel ezelőtt végig csináltam 1,5 x a 90 naposat akkor lement 17 kg.(azóta visszajött 8 kg.) Nekem is végcélom az ujabb 17 kg lenne, de most egyszerűen nem működik a 90 napos. Csak kínlódom vele és 1-2 kg-n kívül semmi. Tudom, hogy türelem kell, meg mozgás, de egy kis szalmaszál mindig jól jön...:o)))))

2008. máj. 28. 09:54
Hát én egy kicsit többet szeretnék. 10-et minimum, de igazából 15öt kellene. Nagyon messze van még :(( Remélem leszek annyira kitartó, hogy sikerülni fog. Egyszer már sikerült akkor tablettás segítség nélkül káposzta leves diétával, de azt nem tudom újra végig csinálni. Egyszerűen a főtt hagyma szagától hányingert kapok. De majd igyekszem, hogy megint sikerüljön!!!!
7. AAnyUU (válaszként erre: 6. - 6b91894fae)
2008. máj. 28. 09:47

Megint szia!

Igen AZT a fórumot is olvasgatom. Nekem is van még egy levél bogyóm, de jövő héten orvoshoz megyek, addig nem merem beszedni.Egy kis rásegítés nekem sem fog ártani. Az eredménytől függően én is EL AKAROK KEZDENI egy újabb fogyit. Lehet,hogy LEVEL,lehet, hogy csak úgy...van rá másfél hónapom, a cél legalább 6-8 kg.

2008. máj. 28. 09:35
Megmondom őszintén van egy kis segítségem az agyi ráhangolódásra, szedek egy bogyót ami egy másik fórum témája és így annyira nem megterhelő egész nap nem a kajára gondolni. Én most a második héten azért már átalakítottam a magam igényére a diétát, ma délben pl. virslit fogok enni tejföllel. Igazából nekem azért volt erre szükségem, hogy valami irányadás legyen, mert magamtól nem tudok fogyókúrásan étkezni. De szerintem is nagyon kemény. Engem főleg a tojás ami sok, szerdán már a fülemen is az jött ki.
2008. máj. 28. 09:29

Szia Mónika!

Én tavaly csináltam (csak) egy hétig a level-diétát.Az egy hét alatt fogytam vele 3,5 kg-t.

DE NAGYON KEMÉNY...:o((((

Viszont itt is az van mint más fogyinál...agyilag kell ráhangolódni, mert egyébként csak a kaján és az evésen jár az eszed.

2008. máj. 23. 15:59
2kg-t fogytál 1hét alatt????na az naon klasz!!!ügyi vagy!!!én még nem kezdtem el..igazából nemtom hogy fogyizzak...
2008. máj. 23. 13:22
Szia! Én hétfő óta csinálom, igaz nem teljesen pontosan tartom be, mert szerdán már untam a tojást. Annyira szar passzban vagyok a héten, hogy sok a kaja amit a diéta előír, szóval egész jól megy. 2kg-t fogytam a héten.
2008. máj. 19. 16:08
Hali!Én(is9 most szeretnék fogyózni,de eddig semmi jó diétát nem találtam.....Te próbáltál már vmilyet?
2008. máj. 19. 10:33

Szisztok!!

Kérdésem, hogy fogyózik e most vagy fogyózott e valaki a level diétával és mennyire volt hatásos??? Esetleg tud valaki hasonló diétát amit már bevált??? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook