Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti kismamik fórum

Újpesti kismamik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
389. Alanah
2011. ápr. 20. 12:16

Sziasztok!


Van itt még valaki??? :))

388. patyoma
2010. aug. 4. 11:38

Sziasztok!

Jó régi fórum, de talán valaki mégis meglátja és válaszol. Gyermekorvost keresek Újpesten, aki kijön házhoz könyörgés nélkül is. (Természetesen fizetnék neki érte.)

2009. ápr. 11. 13:36
Kellemes Húsvéti ünnepeket! :))
2009. márc. 21. 09:40
:)) Akkor már nem sokáig tudod akárhol is ott hagyni, ott fog loholni a sarkadban :DD
385. szofi28
2009. márc. 21. 08:28

én kicsit fáradt vagyok, ő pörög ezerrel, dehát ennek így kell lennie.:)

épp a mászást gyakorolja, már csak egy hajszál választja el attól, hogy sikerüljön neki, de jó nagy az a hajszál!:)

2009. márc. 21. 07:52

Köszönöm :))

Már többször megmutatta magát, de mostmár el is hiszem, hogy lány :DD


Mi újság a tündérrel? :))

383. szofi28
2009. márc. 21. 07:47

Danica, gratula a kis puncis Tündérbogárhoz, nagyon jók a felvételek!

Nekünk a 30. hétig kellett várni, hog yLaura megmutassa, mije van.:)

382. Danica16 (válaszként erre: 381. - Alfoldi13)
2009. márc. 5. 16:56
Köszönjük, nagyon jól, de a legjobban a fiatalúr :))
381. alfoldi13 (válaszként erre: 379. - Danica16)
2009. márc. 5. 10:57
remélem jol érzitek magatokat az uj házban...
380. szofi28
2009. márc. 5. 10:32

Tényleg nehéz lesz majd, én mg pár órát is nehezen bírok Lulu nélkül, de remélem azért majd megoldódnak a dolgaitok, és Totó is túlvészeli a helyzetet!

Jaj, ez a nadrág-kérdés, iszonyú... Emlékszem, én tavaly heteket járkáltam, mire vettem 2-őt, de egyik sem tetszett annyira, csak már musz volt venni... Egyedül nyári, halásznadrágban találtam jót, de az is egy vagyon volt, és hordtam kb 2 hónapig...

Remélem sikerrel jársz! Szép napot!

2009. márc. 5. 07:43

A legnagyobb gond, hogy apa nem tud eljönni szabira, és azt sem szeretném, ha két hétre a nagyihoz menne... úgyhogy nem egyszerű... De majd csak lesz valahogy...

És sajnos nem csak 10nap, hanem minimum, mert annyival előbb kell befeküdni, és ugye császár után min. 5nap a benntöltendő :S

Meg érzelmileg se tudom, hogy fogom bírni, mert ennyit még sosem voltunk külön, és már most rémálmaim vannak :p

Na jó nem panaszkodom :))

378. szofi28
2009. márc. 4. 19:07

Mi szerncsére már túl vagyunk a 3. prevenaron is... Szegény Totó, tényleg ennyire fél a rendelőtől??? Lehet, hogy Lulu is ilyen lesz, csak még nem fogja fel teljesen, mi fog vele történni, mikor bemegyünk abba a bizonyos épületbe...

Olvastam, hogy valszi megint császár lesz, nem csoda, hogy aggódsz, én sem tudom, mi tennék, ha Apára kéne hagyni a másfél éves babámat, ennyi időre, mert 10 nap tényleg hosszú.

2009. márc. 4. 09:26
Totó is fogzik, várjuk a 8. fogát :) És megrendelték végre a prevenart nekünk is :p, így a 18hóssal együtt megkapjuk azt is. Már előre félek, pedig még egy hónap van addig :p :)) Nem szeretem látni, mikor annyira fél... Múlthéten, mikor terhes tanácsadásra mentünk már az épület látványától elvesztette a járóképességét :p aztán mikor le kellett tennem a súlymérésem miatt, eltörött a mécses, és alig tudtam/tuk megvigasztalni, pedig a védőnéni is bevetett mindent :p :))
376. szofi28
2009. márc. 4. 08:57

Szia, nálunk minden rendben, Laura tényleg egy angyal, bár fogzunk ezerrel, olyan szépen eljátszik egész nap... Annyira okos már!

Adrienn is szép név, de Aliz nagyon tetszik!

Szép napokat nektek, Totó hogy van?

2009. márc. 4. 08:49

Szia Szofi!

Mi újság a kis vízi tündérrel? :)


Még a név nem biztos, Totó is sokáig Ádám volt, de most a három lehetőségből ez tetszik a legjobban (a három: Adrienn, Aliz, Zoé).

374. szofi28
2009. márc. 3. 14:03

Szia Danica, jobban vagy már?

Ezek szerint Alíz lesz a neve? szép név...

2009. febr. 20. 14:17
Ildenc, azon a nadrágos csíkos pólós képen akkora nagynak néz ki a lányod, meg is kellett néznem a vonalzótokat, hogy mennyi is az annyi :))
2009. febr. 20. 13:13

Eddig nagyon úgy néz ki, hogy kiscsaj lesz :) Nevekkel egyelőre nagyon hadilábon állunk :p úgyhogy még nincs, de még van pár hónapom, hogy kitaláljuk :))


Az a lényeg, hogy anyatejet kap, nem? :))

371. Ildenc (válaszként erre: 369. - Danica16)
2009. febr. 20. 12:16

Hát kis csajosotok lesz?!

De csodálatos!

Milyen nevek a favoritok?

370. Ildenc
2009. febr. 20. 12:14

Sziasztok!


Tettem föl friss képeket!

A kisasszony nagyon szépen fejlődik. Mosolyog ezerrel és eszik rendesen.

Cumisüvegből kapja a lefejt anyatejet, mert (és ez az én hibám) nem volt türelmem a szoptatás tudományának elsajátításához.

Van előnye is! Így tudom, hogy mennyi az annyi és apa is etetheti, ami erősíti a kapcsot köztük.

2009. febr. 7. 12:02

Szia Ildenc!

Gratulula a nagylányhoz :)) Remélem minden rendben, és már jól összerázódtatok :)

368. szofi28
2009. febr. 5. 13:20

szióka, gyönyörű a kislányzó!


engem is eléggé lefoglal Laura, de azért jó néha benézni ide, kikapcsolódás képpen!


hogy "működik" a baba?;)

evés, alvás rendben? mert ez a legfontosabb.:)

367. Ildenc
2009. febr. 5. 13:03

Sziasztok lányok!


Egy kicsit eltűntem az utóbbi időben.

Rengeteg a tennivaló a picikével, de nagyon élvezem.


Remélem, hogy jól vagytok!

366. szofi28
2009. jan. 21. 18:05

jaja, ha Lulu annyit mozogna, mint Totó, már rég nem lennének meg a tartalék-hurkái.:D ő viszont lustább a többieknél, ezért szeret ülni, és ezért nem kúszikmászik.:)

igen, már nézem a gyereküléseket is, nem csak azért, mert knövi, anem már én sem nagyon bírom hordozóval együtt cipelni, akkor meg mi értelme a hordozónak?:)


mondjuk azt tudtam, hogy minimum egy évvel előtte kell jelentkezni, azért is kezdtem már most intézkedni...

2009. jan. 21. 17:47

Nem semmi váró lista lehet, ha már most júliusban kell jelentkezni...

Totó most 9,5 kiló :D, bár ő mindig is el volt maradva súlyban a többiektől, viszont így mozgásban lepipált mindenkit :D. És ő csak nagyon későn tanult meg ülni, miután már felállni tudott, a sok visszahuppanásból egyszercsak ülés lett :) és szinte észre sem vettük...

Akkor lassan gyerekülésre kell váltanotok hordozóról nem de? :)

364. szofi28
2009. jan. 21. 17:42

Hát vegyesen:) eszik (főleg - már több mint 9 kg:)), alvás az most nem nagyon megy (még mindig éjfélkor fekszünk és mostanában kétszer is kel éjjelente, szintén fogzás miatt), úszni már vagy két hete nem voltunk:( reméem pénteken már eljutunk odáig, kúszás-mászás még nincs, csak ülünk egész nap, mint a cövek:), úgyhogy ennyi... emgkérdeztem a bölcsit is: 2010 szeptemberétől lesz esedékes, és idén júliusban kell jelentkezni.


hú, nagyon durva, hogy már így megy az idő, nekem is kb ilyentájt volt esedékes az afp - egy éve...


gondolom, minden más Fóton, mint a szmogos pesti levegőben, irigyelleki is érte;)

2009. jan. 21. 17:13

Hát itt sok ilyen fórum van :) Eleinte a huszonéves kismamák fóruma is kétszemélyes volt most meg már nagyon szépen gyarapszunk :)


Ma megkapta végre a 15hós oltás a nagyfiú, közben észrevettem hogy jön egyszerre 3 foga. Ez volt az amitől annyira tartottam, de lekopogom egész jól viseli. Végre kezdi átaludni az éjszakákat is (de ezt se szeretném még elkiabálni :p ), és kezd leszokni a tápról is, aminek külön örülök, mert már nem kapjuk receptre... :p Pocaklakóval tegnap voltam afp-én, és el sem hiszem hogy már a 16. héten járunk... És azt sem hogy csak pár km-rel arrébb költöztünk és egy csomó minden teljesen másképp van itt mint ott...

Fóton pedig jövőhéten szavazunk, új polgármestert kell választani, kár hogy nem ismerem a felhozatalt, így lehet el sem megyünk :p na nem mintha annyira fontos lenne számomra :p :)


És mi újság Újpesten? Laura? Szépen eszik, alszik úszik, forog, mászik?

362. szofi28
2009. jan. 21. 16:57

szióka, hogy vagytok? (vicces, hogy van egy 2-személyes fórumunk:D) Pocaklakó? Totórosszcsont?:)

mi újság Fóton?


mi ma végre megkaptuk a pneumoII-t, úgy, hogy hétfőn betelefonáltam, mondták, hogy ma menjek 11re, elsőként kerültem sorra, így nekünk jutott egy az 5 db oltóanyagból.

2009. jan. 15. 18:06
jaj elnézést :p :DD
360. szofi28
2009. jan. 15. 16:44
de szemtelenül fiatal vagy:))))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook