Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőiesség kilóra fórum

Nőiesség kilóra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2012. okt. 12. 21:05

az én férjem azt mondta régen hoyg igy vagy jó, de ne hizzá, na azóta felszedtem 8 kilot, s észre sem vesszi, mások mikor mondták (azt hitték babát várok), akkor ő bátran hozzátette, hogy nem látszik, na de mikor most meg fogytam 3 kilot, persze azt sem látja :D

de mikor kérdőrevonom, azt mondja hogy attól a pár kilotól ide-vagy oda még ugyanugy szeret, mert a személyiségemet szereti, nem a kiloimat :D

2007. febr. 9. 16:38
A férjemtől mikor megkérdezem,hogy-ugye milyen kövér vagyok?,akkor ő azt válaszolja,hogy-nem kövér ,hanem dili:DD
10. Pici Lulu (válaszként erre: 8. - Droma)
2007. febr. 9. 16:28
Ja valahogy így.. mert ha a párunk azt mondja, "jóó vagy így, mert én így szeretlek".. de tényleg azért fogyózunk, hogy másoknak mutassunk magunkból, hogy na akkor én most mégvékonyabb vagyok és még szebb mint a másik.. pedig az lenne az egészséges, ha magunkért és az egészségünkért fogyóznánk... de.. ezzel én sem így vagyok.. talán mostmár eljuttottam odáig, hogy azért figyelembe veszem az egészségemet is, és nem kínzom magam ilyen hülye diétákkal, mert szerintem azok hülyeségek (csak az én véleményem) de hogy magamért fogyózzak... deeeeee... akkor nem is fogyoznéék...!
9. Moncsi 1982 (válaszként erre: 6. - Manka25)
2007. jan. 31. 22:59

cia!

Én már próbáltam hízni minden féle formában. Kipróbáltam már vagy 30 féle hízókúrát de sajna nem történt semmi. Egyszer híztam a terhességem alatt :) de nem maradt rajtam 2dkg se.

8. Droma (válaszként erre: 7. - Brigo75)
2006. júl. 17. 15:08

Az a baj hogy nem is a férfiaknak akarunk megfelelni,hanem a nőknek.

Pedig szerintem az bőven elég ha a párunknak igy vagyunk tökéletesek ahogy vagyunk.Legalábbis én teljesen meg vagyok elégedve az ő véleményével.Nem kell hogy mások is azt gondolják.

2006. júl. 16. 15:03

Lányok, az az igazság,hogy tényleg a fejünkbe kell rendet rakni.Igaz,úgy elég nehéz,hogy a média folyamatosan nyomatja a "barbi ideált"!

A párunknak így tetszünk? akkor neki MI vagyunk az ideálja.Ne akarjunk mindenkinek megfelelni!Felesleges,sokat veszíthetünk.Akár a kapcsolatunk -egészségünk is rámehet.

Igaz nekem is azt mondja a családom,hogy megvagyok őrűlve, a folyamatos sport-fogyókúra "mániám" miatt.pedig tudom és mégis...

6. manka25 (válaszként erre: 4. - Debóra)
2006. júl. 13. 12:50
Olvastam valahol, hogy aki fel szeretne szedni pár kilót, annak kb 1-2 hétig keveset kell enni, mintha fogyizna, utána meg jó sokat mindenből, ugyanis a koplalós idő alatt a szervezet raktározási üzemmódba kapcsol, így talán így fel lehet szedni egy pár kilócskát...
2006. júl. 13. 12:40
Én láttam már valahol hogy van ilyen is.Megkeressem neked?
4. debóra (válaszként erre: 2. - 11111)
2006. júl. 12. 20:29
Szerintem ideális a súlyod. Én soványnak érzem magam. l67 cm magas vagyok és 50 kg. Nekem az a problémám, hogy nem tudok felszedni pár kilót. Én annyira szenvedek attól, hogy nem jön fel pár kiló, mint más a fogyókura miatt. Hizókura receptet nem tudtok adni?
3. Droma (válaszként erre: 2. - 11111)
2006. júl. 10. 20:26

Most engem kérdeztél?

Nincs fent kép rólad,úgyhogy nem láttalak,de nagyon sok mindentől függ hogy kin hogyan oszlanak el a kilók.

Szerintem örülj neki hogy a párod igy szeret ahogy vagy.Te is fogadd el és szeresd igy magad!

Hogyha pedig mégis szeretnél fogyni,akkor válassz valami egészséges diétát,és mozogj minél többet.

2006. júl. 10. 20:15
Sajnos én is küzködök a kilóimmal/152cm-50kg/férjem szerint a fejembe kellene rendet tenni.De én kövérnek látom magam!Szerinted?
2006. júl. 9. 13:23
Vajon mi miatt, vagy inkább helyett eszünk? Vagyis stílusosan: ’terítéken a túlsúly’, kevésbé könyörületes szóval a kövérség és azok a rejtélyes mozgatórugók, amik a szánkba lökik az ételt.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook