Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadásnál vásároltatok előre valamit az érkező babának? fórum

Örökbefogadásnál vásároltatok előre valamit az érkező babának? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 31. 21:57
Köszönöm a hozzászólásokat.
2016. okt. 31. 08:53
Szia.mi most várunk 16 hónapja,és először nem akartam venni semmit,de a úgy alakult hogy sógornőm szült közben,és nagyon nekünk szán sok mindent,amit menet közben kinőnek,így barátkoztam a gondolattal,most már ott tartok hogy egy két apróságot veszegetek is havonta mellé.
3. ancsuszmaci (válaszként erre: 1. - Endris)
2016. okt. 31. 08:40
Szia! Nekünk titkos örökbefogadás volt. Nem jelöltük meg a baba nemét ,mert mindegy volt. Egyik percről a másikra kellett döntenünk,hogy megnézzük -e és szeretnénk -e az újszülött babát. 3 napunk volt bevásárolni és ebben volt egy vasárnap is,amikor az üzletek zárva voltak.Illetve minden nap mehettünk etetni és ismerkedni a kisfiunkkal és az is kivett jó 4 órát a napunkból :) :)De sikeresen meg tudtunk mindent venni,igaz volt olyan amiből nem az elképzelésünknek megfelelőt szint kaptunk,mert az nem volt azonnal elhozható az üzletből,de összességében ,ha anyagilag is készülsz az örökbefogadásra 2 nap alatt simán be lehet szerezni mindent.:) :) :)
2. dee
2016. okt. 31. 00:52
Én tudtam mikor születik a baba, hisz nyílt örökbefogadással került hozzánk a kisfiam. 3 naposan mi hoztuk haza. Mindent előkészítettem. Már vittük a cuccot a kórházba magunkkal. :)
2016. okt. 30. 23:23
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, ahhoz akit érint az örökbefogadás témája, hogy Ti vásároltatok e valamit a babának a várakozás alatt, vagy csak akkor, ha már haza vihettétek a picit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook