Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon tetszik az egyik kollégám. fórum

Mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon tetszik az egyik kollégám. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. viva70 (válaszként erre: 2. - Laura0923)
2016. okt. 29. 22:36
Ha független a férfi, akkor viselkedj kedvesen, természetesen vele, hagyd hogy alakuljanak maguktól a dolgok. Kölcsönös vonzalom esetén előbb-utóbb kezdeményzeni fog. Ha viszont nős/kapcsolatban van, akkor kár bármit is tenni.
2016. okt. 29. 22:23

Nemrég kezdtem el dolgozni egy helyen, ahol van egy nálam körülbelül 10 évvel idősebb férfi. Nagyon tetszik, furcsa, de régebben nem figyeltem fel rá, csak most, hogy többet kell beszélnünk a munkánkból adódóan.

Hogyan lehetne nála kezdeményezni? Vagy egyáltalán felhívni magunkra a figyelmet? Annyira gyerekesen viselkedek vele, néha csak úgy megakad rajta a tekintetem, ha nincs bent a cégnél szomorú leszek, illetve egy csomót beszélek róla és kérdezek felőle a munkatáraimtól. Ezért, hogy ne legyek túlságosan feltűnő, máskor ok nélkül vagyok bunkó vagy hűvös a férfival.

2016. okt. 29. 22:23
Mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon tetszik az egyik kollégám.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook