Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon tetszik az egyik kollégám. fórum

Mit tennétek ebben a szituációban? Nagyon tetszik az egyik kollégám. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. gyöngy:) (válaszként erre: 29. - 55d214a787)
2016. okt. 30. 17:19
Már a századikat.
32. 3d787b167a (válaszként erre: 29. - 55d214a787)
2016. okt. 30. 17:14
😄😄😄😄
31. 6496c360f6 (válaszként erre: 29. - 55d214a787)
2016. okt. 30. 16:40
😂
30. csikil4ny (válaszként erre: 29. - 55d214a787)
2016. okt. 30. 16:35

:DDDD



Szerintem csaknem mindenkinek van hasonlo tortenete. :)

2016. okt. 30. 16:33
Természetesen fórumot nyitnék róla...
2016. okt. 30. 15:53
Az elettapasztalathoz hozzatartozik a munkahelyi l'amour is.
27. massalhangzo (válaszként erre: 25. - 1fff5a8042)
2016. okt. 30. 13:40

az azert nem a lilakod kategoria, hogy valaki nagyon tetszik a munkahelyen, akivel gyakori kontaktban vagy, talalkoztok rendszeresen, beszelgettek. erzeni a masikon, ha tetszunk neki, a beszelgetesek, kommunikalas is ugy alakul.


de ha nincs megerosites, nem latni, hogy a masik is vonzodik erosen, nem kezdemenyez szavakkal, mosollyal, invitalassal, akkor megis mit lehet tanacsolni? tolja le a bugyit es terpesszen be ele? azt talan ki lehet eroszakolni, hogy megfektesse egy ferfi, de azt nem, hogy erdeklodjon komolyabban iranta, mutasson tetszest, akarja megismerni


az pedig a tini kategoria, hogy tetszik nekem, ezert bunkoskodok vele. vagyis ovis kategoria. felnott nokent? nem az lenne a cel, hogy tetsszen neki, jol erezze magat a ferfi az o tarsasagaban?

2016. okt. 30. 13:21

Én írtam egy hasonló kérdést még korábban, de hú mit kaptam érte. :))) Még egy másik fórumban is kitárgyaltak, pedig nem történt semmi, csak tetszett az illető. Azt a sok rosszindulatú beszólást, amit kaptam...valószínűleg ezek a nők eléggé megkeseredettek voltak.


Priviben pedig kaptam hasonló történeteket, amiket pont az ilyen emberek mmiatt nem akartak kiírni...

25. 1fff5a8042 (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2016. okt. 30. 13:02
Mert mindegy tini korba vagy felnöttként jön el a lilaköd akkor az ember nem tud reàlisan gondolkodni és màshonnan vàr megerösitést -persze kap helyette oltogatàst..tapasztalat..tiszta fejjel könnyebb màr helyes döntéseket hozni..a poén ha a màsik félnis olvassa a kiirt kérdést :) én igy jàrtam Bélàval..
24. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Laura0923)
2016. okt. 30. 12:39
szerintem ne csinalj magadbol nagyobb hulyet. ha ok nelkul viselkedsz vele huvosen es bunkon, valoszinuleg nem azt gondolja, milyen jo lenne kozelebb kerulni. mar ugyis tudja mindenki, hogy bejon neked a pasi, ha uj letedre sokat beszelsz rola es faggatod a tobbieket. o is tudja, hogy odavagy erte, ha tetszel neki, akkor kezdemenyezni fog. ha nem, akkor meg nagyon ciki mar ezeken tul barmit csinalni
2016. okt. 30. 11:45
Nálunk a cégnél is sok pár és házaspár van akiknek még gyerek is született és itt jöttek össze. Meg sok kavarás volt szex futó kaland.
2016. okt. 30. 11:40
Ez egy jó kérdés ez nálam is probléma :(
21. ina87
2016. okt. 30. 11:23
próbálkozz be nála azt viszont ne feled h rosszul is el sülhet a dolog és mint munkatárs csak ott fogtok együtt dolgozni...
2016. okt. 30. 10:58
Ha betartom a házinyulas szabályt, most nem lenne férjem. :) De egyébként ez egy tipik olyan dolog, hogy majd az idő megoldja, kialakul, ha ki kell. Én csak várnék, kedves lennék, csinosan öltöznék, hagynám, hogy levadásszon :p Végülis akkor csinlod jól, ha az illető azt hiszi ő pedálozik érted, de igazából te hálóztad be. :D A pasizás művészete :p
19. csikil4ny (válaszként erre: 18. - Jucika33)
2016. okt. 30. 08:18
Ezt nem tudom milyen, de tanulható, igaz, sok-sok gyakorlás kell hozzá. Nem is muszáj érezni, elég ha figyel. ( (Szak)kommunikációt is tanítok. :) )
18. jucika33 (válaszként erre: 17. - Csikil4ny)
2016. okt. 30. 08:07
Ez pontosan így van. Sokat beszélgetni, barátkozni, aztán egészségesen alakul a dolog. De azért ez is, mint minden, egyfajta tehetség is. Van, aki megérzi, hogyan kell, milyen a másik, mások meg nem. És sajnos, nekik semmilyen tanács nem segít, mert egyszerűen nem érzik, hogy a másik reakciói mit jelentenek. És hiába mondjuk, hogy kommunikáció, vagy dekoltázs, esetleg kerülje el azon az alapon, hogy munkahelyi ismerős, nem tud jól dönteni, mert nem ÉRZI. De drukkolok a kérdezőnek, hogy ő érezze, mit kell tennie.
17. csikil4ny (válaszként erre: 16. - Jucika33)
2016. okt. 30. 07:58

Nem ezzel van a baj, s nem is ítélkezek, csak maga a tény: sokan nem tudják, hogyan ismerkedjenek, hogyan viselkedjenek a másik neműekkel. Itt a neveléssel vannak gondok, pontosabban a nevelés bizonyos szegmenseinek hiányával, a sztereotípiákkal (a férfiak ilyenek, a nők olyanok).


S hogy a fórumindító kérdésére is válaszoljak: kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció. Először többet kellene beszélgetni vele, meg kellene ismerni, s csak azután beleszerelmesedni, mert attól, hogy tetszik a szeme, az alakja, még lehet, hogy számodra nem ideális partner. Beszélgetés során nyilvánvalóvá válik, hogy kölcsönös-e a szimpátia.


Felnőtt emberek között nem okoz gondot, ha időközben rájönnek, hogy mégsem illenek össze, de ahhoz két lelkileg is felnőtt emberre van szükség....

16. jucika33 (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2016. okt. 30. 07:49
Nem tudom, hány éves a kérdező, de lehet, hogy nagyon fiatal, lehet, hogy kevés kapcsolata volt, lehet, hogy ezen a téren kevés a tapasztalata. De tény, hogy helyette nem tudjuk megválaszolni, hogy az adott helyzetben mi lenne a "megoldás". Nem ismerjük őt, a férfit, a munkahelyet. Mindannyian csak a saját életünkből tudunk kiindulni, és a tapasztalataink alapján szögegyenesen más tippeket tudunk adni. Kíváncsi lennék, mit kezd majd vele.
15. c73db520ef (válaszként erre: 13. - Jucika33)
2016. okt. 30. 07:48
Egy ideig nagyon jo. Ha megse egyeno a dolog, aztan jon a feltekenykedes, szakitas. Aztan pedig a szenvedes. Es rendszerint a no huzza a rovidebbet.
14. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Jucika33)
2016. okt. 30. 07:44
A szomorú csak az, hogy felnőtt nők tesznek fel ilyen és hasonló jellegű kérdéseket. Miért? Ezek kamaszkorban talányok.
2016. okt. 30. 07:41
Nem kell új munkahelyet keresni emiatt. Az emberek ismerkednek egymással munkahelyen, iskolában, közértben, szomszédban. Ez a normális. Az ismeretségek sokfelé haladhatnak. Lehet barátság, szerelem, meg el is halhat az ismerkedés, ha mégsem passzolunk. Nincs akkora jelentősége. Ha csak nem egy igazi pszichopatával hozza össze a sors, nem kell ennek munkahelyi következményekkel járnia.
2016. okt. 30. 07:25
Lassan kereshetsz majd uj munkahelyet is.
2016. okt. 30. 06:46

Szerintem is butaság a házinyulas dolog, nekem is sok ismerősöm jött össze munkahelyen.

A problémát abban látom, hogy a kollégáktól érdeklődsz felőle..arra nem gondolsz hogy visszajut hozzá és esetleg elriasztja? Lehet nem is vagy az esete.

Mennyi idős vagy? Mióta dolgozol ott?

2016. okt. 30. 06:19

Nem tudom manapság, hogy mennek a dolgok....

A férjem ennyivel idősebb nálam. Nem kellett miniszoknyában lennem, szempillát rebegtetnem, nem volt mély a dekoltázsom sem, sőt! kedves sem voltam vele. Azt hiszem egyszerűen megtetszettem neki és elkérte a telefonszámomat...


Hogy te mit tegyél nem tudom. Ha tetszenél neki, csak észrevetted volna, nem?

Lehet, hogy nem érdekled és akkor kár bármit tenni.


A házinyulas dolog szerintem nem számít, van sok ismerősöm, akik a munkahelyen találtak egymásra. Azt hiszem ez inkább a baráti társaságra értendő és nem munkahelyre, hiszen hol ismerkedjen az ember a szórakozóhelyeken kívül?

2016. okt. 30. 05:46
Ez a "házinyúlra nem lövünk" mondás azért rendesen megnehezíti az életünket :-). Már annak, aki elhiszi. A házinyúl az, akit meg tudsz ismerni, mielőtt felelőtlenül elkezdenél vele szemezni. Ő iránta lehetnek érzelmeid, mielőtt még feleslegesen randizgatnál vele, csak mert szép a szeme. Teljesen logikus, hogy az embernek az tetszik meg, akit ismer. Az meg csak házinyúl lehet. Nekem szinte még csak ilyen kapcsolatom volt és soha nem volt ciki vagy kellemetlen a szakítás. Egyébként bőven elég-tapasztalatom szerint- ha kedves vagy, mosolygós és érezteted finoman, hogy szeretsz a közelében lenni, beszélgetni vele. A többi az ő dolga. Vagy veszi a lapot, mert tetszel neki és lép, vagy nem történik semmi. Erőltetni úgysem lehet, csak finoman ráutaló magatartással élni.
8. bc681dac13 (válaszként erre: 2. - Laura0923)
2016. okt. 29. 23:13
Mély dekoltázs, miniszoknya, búgó hang, pilla rebegtetés. Aztán mikor csúfos szakításba fordul az egész, égés.
2016. okt. 29. 22:44

Semmit. El fog múlni. Minél kevésbé keveredsz bele a dologba, annál fájdalommentesebben.

Házinyúlra nem lövünk (csak ha támad), mert ha mellétrafálunk, az vérciki tud lenni.

2016. okt. 29. 22:42
Pár hónappal ezelőtt szakított a barátnőjével, azóta független. Nincs felesége, gyereke.
5. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Laura0923)
2016. okt. 29. 22:42

Pont ezekkel vagy feltűnő szerintem...

Azt tudod van -e valakije? Észlesz -e rajta valamit , ami esetleg arra utal, hogy ez kölcsönös?

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 2. - Laura0923)
2016. okt. 29. 22:40
Azt már tudod, hogy van-e felesége, családja ??
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook