Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 éves lesz a fiam, és még mindig nem kívánom a szexet fórum

3 éves lesz a fiam, és még mindig nem kívánom a szexet (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. Magdalénia (válaszként erre: 87. - Frontember)
2016. nov. 4. 17:45
Valóban hosszú, ezért gondolok inkább a kezeletlen hormonzavarra.
87. Frontember (válaszként erre: 86. - Magdalénia)
2016. nov. 4. 15:05

Az utolsó mondatodra reagálva;

A három év túl hosszú idő,hogy ezzel magyarázzuk.

86. Magdalénia (válaszként erre: 85. - Giuseppino1)
2016. nov. 4. 01:43

Szerintem a frigiditás nem lehet olyan túl gyakori napjainkban, és annak mindenképpen komoly okai vannak.


Ha túl sokkal találkoztál, az egyéb kérdéseket is felvethet. Esetleg vonzod a pszichésen sérült nőket, akiknek benned van minden reményük, de csalatkozniuk kellett. ;)


A fórumindítónál szerintem szó sincs frigiditásról, sem arról, hogy nem szereti a férjét. Gondolom a szülést nem traumaként élte át és azóta sem érte erőszakos cselekmény, hiszen nem írta.


Attól, hogy más pasira vágyik egy nő, az sem befolyásol így egy házaséletet.


Elég sok cikk foglalkozik a szülés utáni csökkent szexuális vággyal, tehát ez egy létező probléma.

85. Giuseppino1 (válaszként erre: 46. - Keller Szilvia)
2016. nov. 3. 23:24
A férfiak erre biztosan nem tudnak válaszolni. Elég sok frigid nővel találkoztam, ami ugyanaz lehet mint nálad most. Ha nem rúgod le a férjed, akkor még nincs nagy baj, de szerintem más pasasra vágysz, csak nem mered beismerni.
84. Magdalénia (válaszként erre: 80. - 4705d7a6b8)
2016. nov. 3. 16:54

Sajnálom, hogy megbántottnak érezted magad.


Pedig amiről írtál nem újdonság. Szexuális életünket a hormonok szabályozzák az érzelmeken túl.

Van akinek több, van akinek kevesebb jut belőle. Akinek kevesebb, az is igyekszik a párja kedvére tenni. Miért is ne tenné?! A sógornőmet is igazán ritkán izgatta a szex maga, ennek ellenére szerették egymást, jó házassága volt és négy gyerekük.


Nincs olyan ember, aki ne térne ki előle életében, valamilyen okból, legyen az akár nő, vagy férfi.

Az életkort, a betegségeket sem lehet figyelmen kívül hagyni.

2016. nov. 3. 10:42
Nem akarok beleszólni a dolgokba,csak bátorkodom megjegyezni,hogy ha megkérdeznének engem,hogy kinek lenne szüksége segítségre,a Villanyszerelő Urat mondanám utoljára! De ez csak az én véleményem. Fel sem fogjátok,hogy miről beszél,annyira be vagytok szűkülve .
82. f1427bf217 (válaszként erre: 80. - 4705d7a6b8)
2016. nov. 2. 20:49

tudod dino, senkinek nem okoztál itt gondot. ez a "gond", a tiéd. és, h mennyire szükséges volt palástolnod, azt megintcsak magad válaszoltad meg a mozdulattal, mellyel törölted magad.

életviteled szoros tartozékává vált, h nem veszel tudomást okokról és okozatokról. megszokásaiddal mérsz magad körül mindent. saját értékrended áldozatává válhat így az is, ami szavak nélkül némán, ma is a tűzért kiált, ami valaha benned égett. de te nem érzékeled, mert módszeresen bélyegzel meg mindent, a lehetetlen fogalmával.

81. f1427bf217 (válaszként erre: 80. - 4705d7a6b8)
2016. nov. 2. 20:20

ezek a megoldóképletek juttatták oda a szexuális életedet, ahol tart.

érdemes homokba dugni a fejed.

kár a szívedre venned. mindenki sérült annyira, h valamit rosszul csináljon. sztem beszélgessd meg magaddal, oszt gyere vissza..! :-)

80. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 79. - Unom)
2016. nov. 2. 19:51
oké értem. biztos így jött le. töröltem magam a hoxáról remélem több gondot nem okozok senkinek itt
79. unom (válaszként erre: 78. - 4705d7a6b8)
2016. nov. 2. 19:43

Akkor rosszul fogalmaztál.

A hozzászólásaidból az jött le, hogy neked a szex "házastársi kötelesség", és jobban örülnél, ha nem lenne.

78. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 56. - Lapbarna)
2016. nov. 2. 19:40
én sem csacsogtam a sajátoméról, egyszerűen csak annyit próbáltam meg kifejezni (vicces formában a lefejezés és a kozmetikus hasonlattal) hogy nekem ez nem központi kérdés mert sok minden más dolog is van az életemben ami érdekel. ennyi. hát ha ez a szex kibeszélése hogy valakinek más fontos dolgok is vannak az életében a szexen kívül akkor bocs. kösz hogy ezért halálra cikiztek, állatira rosszul esett amellett hogy én senkit nem akartam megbántani csak elmondtam az én álláspontomat erről a témáról. de egyet megtanultam itt, ez volt az utolsó, hogy bármiről is elmondtam volna a véleményemet itt a hoxán. sziasztok
77. 6496c360f6 (válaszként erre: 76. - 388b941089)
2016. nov. 2. 15:41
Az tuti :\
76. 388b941089 (válaszként erre: 74. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 14:48
Sztem itt összetett lehet a problèma, amit nekik kell megoldaniuk.
75. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Keller Szilvia)
2016. nov. 2. 14:38

Már három éve és még nem voltál endokrinológusnál?! Nagy hiba! A hormonvizsgálat elengedhetetlen!


Ilyen esetben nekem nem a pszichológus, kineziológus jutna az eszembe, de még a párterápia sem.

74. 6496c360f6 (válaszként erre: 73. - 388b941089)
2016. nov. 2. 14:29
Erre nem is fogod megtalálni itt a választ, de nem is ez volt a kérdés, hanem, hogy jár-e még valaki ilyen cipőben. :)
2016. nov. 2. 14:23
Mièrt kell 5 oldalt átlapoznom a veszekedèsen keresztül ahhoz h vègre megtaláljam a választ arra h mièrt nem szexel a fórumindito?!
72. unom (válaszként erre: 66. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 13:17

Az egész nick nem ér annyit, hogy foglalkozz vele.

Ugord át amit ír.

71. f1427bf217 (válaszként erre: 69. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 13:12
rád nézve, sajnos nem az.
70. f1427bf217 (válaszként erre: 67. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 13:08
a rosszindulatot a hozzászólasaimba, magadból látod bele.
69. 6496c360f6 (válaszként erre: 68. - F1427bf217)
2016. nov. 2. 13:03
😂😂 vicc
68. f1427bf217 (válaszként erre: 63. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 13:01

elárulok egy titkot. valóban létezik intelligens ember. nem csak olybá tűnni lehet. nekem nincs szükségem rá, h tűnjek másmilyennek, mint amilyen vagyok.

az álarcot nem értem. az vádol azzal, h álarcot viselek, aki álarcot visel? nem hinném, h sablonos perspektívából, sablonokat zengek, mangaképek mögé bújok, és sejtelmes nickek mögé.

ma reggel is ezt hallottam: "szuper pasim van!" pedig szokásos reggelnek indult, szokásos ébresztővel. nekem nem szükségem, h tetszelegjek. de igényem lehajolni a másik emberért. és mert nem megd.gni akarok bárki más nőt, megengedhetem magamnak, h kimondjam, amit gondolok. nem mézes-mázas pancaikálni jöttem közétek, hanem valóban, észt osztani, ahogy mondod. látni, meglátni segíteni gondolkodásomon, kimondott szavakon keresztül azt, amihez ti magatok saját helyzetetekből adódóan "kevesek" vagytok.

persze, mindenrw nyilvánvaló, h nem tudok majd reagálni, de ahol találkozunk, ott találkozni fogsz boldog és gazdag gyermekkorommal és 126-os iq-mal. mindennel, ami én vagyok.

67. 6496c360f6 (válaszként erre: 65. - F1427bf217)
2016. nov. 2. 12:44

Hát vagy hülye vagy vagy hazudós ha a saját kommentedben nem látod azt a tengernyi rosszindulatot és gonoszságot.

(Nyugodtan lehet figyelmeztetni moderátorok, nem probléma. Sajnos ezt már nem tudta tolerálni az igazságérzetem)

66. 6496c360f6 (válaszként erre: 64. - Unom)
2016. nov. 2. 12:41
Tudom, ismerem, mint a rossz pénzt. Csak felb*ott, hogy mással ugyan azt csinálja megint. Miért lehetnek itt ilyen emberek?!
2016. nov. 2. 12:38

neked ezt árulja el, masnak mást.


senkit nem minősítettem se le, se fel. azt mindenki megteszi magával nélkülem is.

64. unom (válaszként erre: 63. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 12:34
Hagyd, ő így kompenzálja az impotenciáját. 😊
2016. nov. 2. 12:29
Nem vettem magamra, csak undorító amit csinálsz, ennek adtam hangot. Nem attól leszel férfi, hogy lehordod, leminősíted a nőket. És ettől a stílustól sem imtelligensnek tűnsz(tudom, azt várod), hanem álarc mögé bújsz csak sajnos rosszul. Persze nyomathatod még itt a cifra beszédet de sajnos az oltásaidtól van tele a Hoxa(már ahol mehfordultál) és az szépen elárulja rólad milyen személyiség is vagy valójában.
62. f1427bf217 (válaszként erre: 61. - 6496c360f6)
2016. nov. 2. 12:15

sajnálom, ha érintve érzed magad.

reakciód azok reakciója, akiktől távol áll az érteni vágyó gondolkodás. a szemedben mindig is szálka lesz az, aki hiányosságaidra mutat, v érinti azokat. számomra meg ez a szegényes hozzá állás, amit te produkálsz. nem a tangabugyi csinál nőt a vaginából, hanem az értelem.

2016. nov. 2. 11:39
Megint pofátlankodsz, sértegetsz valakit a magad kis mézes-mázos én segíteni akarok ne vedd magadra dumával ami mögé bújsz, csak mert úgy megvagy elégedve magaddal, a felelősséget, hogy valakibe beletiporsz meg nem tudod vállalni. Bocs de nem tudtam már szó nélkül hagyni. Ez a stílus és ez a személyeskedés egy olyan szintű undort tud kiváltani belőlem, mint semmi más. Hányinger komolyan. Téged ki kéne tiltani a közösségi oldalakról, egyértelműen látszik, hogy egy pszihopata vagy. Tessék után nézni, pontosan mit jelent utána pedig keresni egy jó orvost. Lehet, hogy te vagy a tökéletes pasi mintapéldája, de akkor inkább lennék leszbikus.
2016. nov. 2. 10:17

tök édi, ahogy magyarázza: de hát minden nap elővesszük a kredenc fiából a kulcsot, és minden nap beleillesszük kincsesladánk kulcsnyílasába, de hát minden nap elfordítjuk a kulcsot, de hát minden nap kattan a zár, de hát minden nap fenyitjuk a fedelét, de hát minden nap üres..!


nem tudja valaki, miért?


a szex iránti "igénytelenség" akkor alakul ki, amikor egy párkapcsolatban olyasvalakivel vagy összezárva, aki nem inspirál. nem elég varazslatos, nem tanult meg jatszani, működtetni valamit úgy, h az mindig élmény oldalát mutassa meg. olvasom dinót és borzongok. szegény, egy női "őskövület". akkor volt nő utoljara, amikor elvesztette a szűzességét. félreértés ne essék, nincs egyedül ezzel a világban. a szexualítás épp úgy művészet, mint szájjal, v lábbal festeni. a társadalmi normatívák, az erkölcsösségre nevelés megfojtja életünkből az erotikát. kirántja nő és férfi lába alól a szőnyeget. szűk mezsgyére tereli fantaziájukat, lehetőségeiket a téma valós megismerésében.

a beszűkült életrenevelés, olyan korlatokat állít fel emberekben, ami fiatal korukban megmérgezi őket.

nem őket hibáztatom, hanem azokat, akik az életre felkészítik őket. így masolódnak téveszmék, frusztració, a problémamegoldó készség, generációk között. az emberek nem az önmegvalósulás természetes útját élik, hanem a kordonok között terelgetett élet vegetációját, letargiáját. és az elégedettséget a kincsesladikó mindennapos kinyitasa valósítja meg számukra. semmi baj ezzel.

csak nem úgy hívják, h kincsesladikó.

ne hívják így ők se, és akkor nem lesz frusztráló, h üres!



ne hívják azt szexnek, amit művelnek, és akkor nem érzik problémasnak azt, h a szexualis életük, egy nulla.

és mint dínó, akinek életében a szex, az aktust magát jelenti, okkal tekint önmagára úgy, mint aki arra nem igazán fogékony.

leírja magát, egész nőiségét, mint egy kőzetbe zart fossziliat.

beletörődve abba, h ez a női sors.

de ebbe bele sem lát. elfogadja, h a jó pasikat csak a tv-ben mutogatják, h a gyönyörű szerelem Rómeói és Júliái is, csak papíron, v filmszalagon léteznek.

pedig értelmes nőként jól tudja, h barmi létezésének, sajat gondolatiságunk szab határt. életvitelét, begyakorlott mozdulatok, autodidakta módszerek rendszeres ápolasa, tölti meg szegényes perspektívát nyújtó életszemlélettel.

ha nem akad férfi az életedben, aki a hajadba markolva kitekerjen egy olyan pózba, mely minden emberi testtartás hatarait feszegetve, tesz kiszolgaltatottá, és végzi el szertartasosan, mégis éhes ragadozó-hévvel, ama test a testtel szembeni, nyársra húzó beavatkozast, nem is fog soha rád lelni az érzés, h úristen, darabjaimra szedtek!


"szal amikor apa esti tvzés közben rad fordul, majd néhany pulzaló mozdulat után lefordul rólad, és neked marad a szentségelés, h most mehetsz ki a fürdőszobába mosakodni, meg cserélheted a lepedőt, mert az az undorító izé foltot fog hagyni rajta, na az egy férfigyilkoló nőiség." a férfi az "ilyen nő" mellett elveszíti lényét. elveszíti vehemenciaját minden tetteiben és gondolkodásában. ami persze visszahatva a nőre, a végtelen víztől még távolabb veti azt a sziklás parton.

(ne vedd zokon lécci. nem rad húzni akarom ezt a kosztümöt. te meséled el a magad szavaival, anyagát, szabasát, gombjait azzal, ahogyan szemléled a vilagot. lehet, h szemérmetlenül ironizálok, de nem ellened iranyul, hnem érted.)


minden pillanatnyi állapot, egy folyamat része. előzmények hosszú sorának következménye.

lépjetek picit hátrébb a kialakult helyzettől, h meglassatok az utat, ami elvezetett ide.

59. 388b941089 (válaszként erre: 27. - F1427bf217)
2016. nov. 1. 21:45
👍
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook