Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész) fórum

Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész)

1 2
2016. okt. 26. 15:08

Egyébként néha bulizhat és eljárhat, gondolom a nagymamára tudja hagyni a gyereket. Az sem jó ha szemellenzősen és mindent feláldozva csak a gyerek.

Ebben is meg kell találni a helyes és okos, mindenki számára megfelelő egyensúlyt.

19. csikil4ny (válaszként erre: 17. - 31bc25d879)
2016. okt. 26. 14:54
Hű, én hogy örülnék most, annak hogyha fiatalon szültem volna. :) Mindennek megvan a maga szépsége. Viszont az is igaz, hogy ha valaki gyermek mellett bolondul meg és kezd futni a pasik, bulizás után - az már régen rossz.
18. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - C73db520ef)
2016. okt. 26. 14:49
Igen, van benne valami, én is hasonlóképpen gondolom: első a gyerek...de kicsit nyersen fogalmaztál:)
2016. okt. 26. 14:48

Hiszem, hogy a szerelem meg fog találni. Mindenkinek meg van a párja valahol. Járj nyitott szemmel, légy nyílt a nagy világra és értékeld a hétköznapi örömöket, még ha apróságok is.


És igen, addig is nagyon nagyon örülj a kislányodnak, mert ő egy / az igazi ajándék!

16. csikil4ny (válaszként erre: 14. - C73db520ef)
2016. okt. 26. 14:45
Sokan pont úgy gondolják, ahogy írtad az utolsó mondatodban. Én viszont megfordítanám: csak egy boldog nő tud boldog gyermeket nevelni, mert a gyermek a mintát veszi alapul, ha azt látja, hogy szülőként meg kell feszülni, akkor ő is úgy fog élni, vagy legfeljebb nem vállal majd gyermeket. Persze az a kérdés, hogy mitől lesz az a nő boldog? Egy biztos, nem attól, hogy várja a sült galambot. A párok jönnek-mennek a mai világban, de egy valakivel él az ember szimbiózisban 0-24-ig, saját magával.
2016. okt. 26. 14:30

32 éves leszek, van jó állásom, lakásom. Jó igaz, volt némi szülői segítség is, de amennyi segítség volt, legalább ugyanannyi a negatív dolog is az életemben a szüleimtől. Míg mások buliztak, nyaraltak, én tanultam, munka mellett is. Boldog vagyok, és úgy tudok magam mellé párt választani, akit el tudok képzelni gyermekeim apjának, akivel életem végéig együtt maradhatok. Tudatosan élem az életemet, teszek a céljaimért, mégha átmenetileg lemondással is jár. Ez az én utam. Nincs még gyermekem, néha hiányzik, de így alakult.


A gyerekvállalás a legnagyobb felelősség a világon, szeretnék mindent megadni a gyermekeimnek, anyagilag is. A lényeg, sajnos a jelenlegi helyzet a Te döntésed, Neked kell változtatnod, tenned azért, hogy jobb legyen a helyzeted.

2016. okt. 26. 14:23

Senkinek nem jar semmi, nem erdemel meg semmit.

Te 15 evesen eltel ugy, mint sokan 25-35 evesen.

Felnott akartal lenni gyerekkent, akkor most alld a sarat, edd, amit foztel. Ettol kezdve nincs reklamacio, hogy te nem igy akartad.

Elso a kotelesseg, a gyereked, utana jossz te.

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Idhikai)
2016. okt. 26. 13:20
Ez igaz. Előbb magunkban kell megtalálnunk a boldogságot, és nem arra várni, hogy majd valaki megadja nekünk.
12. Idhikai (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 26. 13:18

Nem a szerelemtől lesz valaki boldog vagy boldogtalan! Amíg attól várod, bizony zátonyra fognak futni a kapcsolataid!

Szeresd meg az Életet, a sajátodat... nézd meg, mit adott, egészséget, gyermeket... és még szerelmes is voltál már... biztos tudnád folytatni a listát!

2016. okt. 26. 12:47
Na, most ez a dal fog a fejemben menni :D
10. túrógombócka (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 12:14

mert nekem szólt, arra válaszoltam.

de eredetileg a fórumindítónak írtam.

9. csikil4ny (válaszként erre: 8. - Túrógombócka)
2016. okt. 26. 12:13
A 6. hozzászólás nekem jött. :)
8. túrógombócka (válaszként erre: 7. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 12:10
csak a fórumindítónak válaszoltam.
7. csikil4ny (válaszként erre: 6. - Túrógombócka)
2016. okt. 26. 12:08
Na jó, ne menjünk bele filozófiai fejtegetésbe, én beérem szeretetkapcsolattal is, a "nagy szerelem" nagy huppanásokkal jár együtt. Én meg a békét szeretem. :)
6. túrógombócka (válaszként erre: 5. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 12:03

a "nagy szerelem" szerencse kérdése.

az más kérdés, hogy sokan beérik kis szerelemmel is :)

5. csikil4ny (válaszként erre: 4. - Túrógombócka)
2016. okt. 26. 12:01
Erre felénk azt mondják, hogy "járni jár, csak nem jut". Én nem hiszem, hogy csak szerencse kérdése.
4. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 26. 11:56

nem "jár".

vagy szerencsés vagy, vagy nem. ha nem, akkor ez jutott.

amúgy esetedben, ha jól értem, a baj az, h együtt élsz valakivel muszájból, akivel már nem szeretitek egymást. tehát lakótársak vagytok. ez nyilván átmeneti, majd valamelyikőtök elköltözik előbb-utóbb.

3. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 26. 11:52

Nem értelek: azt írod, hogy megismerkedtél valakivel, akivel kapcsolatban vagy és mégis keresed a szerelmet? Miért nem költözöl össze vele?


Mindenki azt érdemli, amivé alakítja az életét. Könnyű a sorsot, Istent, az univerzumot hibáztatni, nehezebb a saját felelősséget hangoztatni és még nehezebb irányítani az életet. Én személy szerint nem szeretem, ha az élet él engem. Persze nem vagyunk egyformák...

2. syria (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 26. 11:24

Igen, létezik. De az nem úgy kezdődik a mai világban – régen talán úgy volt –, hogy szülök egy gyereket a semmire.

Munka-tanulás-munka-tanulás. Ezzel lehet megalapozni azt, hogy a magad életét éljed, s ne függj másoktól.

Ahogy a soraidat olvasom, 23 évesen ott állsz a semmi közepén szerelemre éhesen. Becsüld meg azt az egyetlent, ami boldogságot jelenti most neked, koncentrálj arra, hogy neki mindent megadj! A többi majd jön magától, mert a szerelem nincs életkorhoz kötve.

Kapásból nem tudok olyan dolgokat felsorolni - a szánkon kívül - ami jár mindenkinek. A legtöbb dolgot, jót is és rosszat is bizony ki kell érdemelni.

2016. okt. 26. 10:51
Létezik egyáltalán ilyen? Van olyan, hogy nagy szerelem? Esetleg igazi szerelem? Egy szerelem van vagy több? Jár mindenkinek? Vagy ki kell érdemelni?

Ugrás a teljes írásra: Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook