Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész) fórum

Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol vagy, nagy szerelem? (II.rész)

1 2
2016. dec. 21. 08:45

Igen létezik szerelem... Nagy is igazi is és nagyobb lángok is....Ez az érzés jön és nem érdemi kérdés...

Igaz emberek igaz szívvel élik meg minden apró pillanatát és mindent megtesz azért hogy el ne veszítse ezt az érzést amit szerelemnek hívunk...

Vannak akik játszanak ezzel és nem érdemesek ezen keresztül az igaz szív szerelmére...

Persze olykor ők is szerelembe esnek és megélik mind azt amit ők tesznek másokkal olcsó játékukkal...

Van hogy az ember többször is szerelembe esik hisz társas lények vagyunk ás vágyjuk hogy szerethessünk és szeretve legyünk...

Ha szépen és tisztán bánunk vele egy életre szólhat ez a gyönyörű csoda.... Ha eljön vigyázzunk rá és figyeljünk is rá mert ha nem tesszük sok sok fájdalom az ára...

2016. dec. 7. 09:32
elmúlik mint mindenmàs.....
2016. dec. 2. 18:35
Létezik szerelem, mindenki életébe bekopogtat 1x majd.. kinél előbb, kinél utóbb.. idő kérdése. Erőltetni sem jó a dolgot
2016. okt. 30. 18:41

Nagyon sokan felreertettek! Koszonom a pozitiv illetve negativ kommenteket is :)

Nem szorol szora kell ezt a "hol vagy nagy szerelmet" erteni ...en csak kivancsi voltam a velemenyekre,eletekre,tapasztalatokra,amiken eddig atmentetek .. elnezest kerek, ha barkit is "felre vezettem". Meg vagyok elegedve az eletemmel, ahogyan irtatok van egy gyonyoru,okos gyermekem,van munkam,van hol laknom es kepzeld el kedves hozza szolo, hogy tudok oromet lelni pl egy konyvben vagy akar egy filmben is . Tehat ugy gondolom, azert mer szeretnek egy kapcsolatban elni,ahol NOKENT tekint ram a masik fel ezert nem gondolom hogy bennem lenne a hiba, ha megis akkor csak annyit tudok mondani,hogy senki sem hibatlan!

Tehat megegyszer: A CIKKET NE A SZO SZOROS ERTELEMBE RAKTAROZZA SENKI! KOSZONOM !!:)

46. mogesz
2016. okt. 30. 07:19
Köszönöm! Ezt a fórumot linkelem, ha valaki megkérdezi, hogy miért ne vállaljon 16-18 évesen gyereket. Mindenkinek utólag kell rájönnie, hogy nem is élt, csak létezett?
2016. okt. 29. 20:13
van ilyen. mi 30 éve szerettünk egymásba a férjemmel . nyilván ma már nem hívjuk egymást telón ötször és teljesen más a témavilágunk mint anno mert ugye gyerek, család, háztartás munka stb. de ma sem tudnánk egymás nélkül élni. hát ha ezt nevezhetjük nagy szerelemnek, akkor ez talán az. de több ilyen ismerősöm is van, nem egyedi eset ez.
44. Anyagi
2016. okt. 29. 19:31

Háááát, nem is tudom....


Szerintem azt kellene elfogadnod - előszöris - hogy a szerelem nem folyamatos, mindég lángoló s örökké tartó! Szóval nem egy film!!!

Vannak hullámhegyek és völgyek is persze!

És nem szabad feladni a nehézségek időszakában sem.

Nagyszüleink együtt élték le az egész életüket, egy célért dolgoztak, harcoltak, gyerekeket neveltek és megbízhatóan segítették egymást ha szükség volt rá.

Ezen kívül megtanulták értékelni az életet és örülni az apróságoknak is!!!


Szóval kár, hogy a mai lányok annyit néznek romantikus filmeket!

43. c73db520ef (válaszként erre: 41. - Unom)
2016. okt. 28. 15:09

Nem cikizem.

Jon a nagy beteljesules, utana a + teszt.

A sors ismetli onmagat.

42. ~Fluttershy (válaszként erre: 14. - C73db520ef)
2016. okt. 28. 15:03
ott a szó!
41. unom (válaszként erre: 40. - C73db520ef)
2016. okt. 28. 14:47

Egészséges fiatal nő, persze, hogy hiányzik.

60 év múlva nem fog, akkor majd ő cikizi a fiatalokat.

40. c73db520ef (válaszként erre: 39. - _Berry_)
2016. okt. 28. 14:42
Csak egy ferfi testresz hianyzik a boldogsaghoz. :D
2016. okt. 28. 14:22
Nézzük csak: van munkád, van gyereked, van hol laknod, arról nem írsz, hogy egészségileg gondotok lenne vagy nem lenne mit enni naponta, tulajdonképpen fiatal vagy és előtted az élet is. Bocs, de ha ennyi mindened van és a gyereken kívül semmiben sem találsz boldogságot -egy jó könyvben, egy jó filmben, a napsütésben, egy kellemes beszélgetésben stb.- és csak azon keseregsz, hogy a pasid kilométerekre lakik, akkor a hiba bizony benned van.
2016. okt. 28. 11:05
Ilyen a viszonzatlan szerelem...mertha vkitszeretsz az tuti,h nem viszonozza úgyan úgy.
37. fincsi5 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2016. okt. 28. 07:56
Nagyon jó, tárolom is.:))
36. féknyom (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 27. 20:54
Igen, igen, igen, több, passz, passz.
35. Incó
2016. okt. 27. 14:27

Szerintem nem jár mindenkinek a szerelem. És ez jól is van így. Nagy önismeret kell ahhoz és igen magas érzelmi intelligencia, hogy jól tudjon valaki választani. Én azt hiszem, hogy akiben ez nincs meg, az elmegy a nagy szerelmek mellett...

Valahogy kissé méltónak kell hozzá lenni emberileg és emberségből is jól kell vizsgázni egy tartós (talán végtelen) szerelmi kapcsolathoz.

És még ott van a szerencse is. Sok komponensből áll ez az egész.

2016. okt. 27. 10:07

15 evesen felnottesdit jatszott, 10 (-15) ev mulva kiegve, megfaradva "elni akar".

Mintha valaki nulla edzessel akarna indulni a marathonon.

33. Miss Jane (válaszként erre: 26. - Csikil4ny)
2016. okt. 27. 09:47
Ezzel és a korábbi hozzászólásaiddal is egyetértek! :)
2016. okt. 26. 22:11
Kevés embernek jut igaz szerelem.Sajnos mivel fiatalon szültél sok nehézséged lesz még.Tapasztalatból mondom,én nem bántam meg,csak nekem is volt hasonló problémám.Igaza van parinoush-nak a saját lábadra kell állnod.A szerelem az attól még jöhet.
2016. okt. 26. 20:57

Csak annyi jar az eletben az embernek, amiert megkuzd, kiharcol, verejtekezik, megdolgozik.

Tanulni, dolgozni, lemondani, fejlodni, megbecsulni, elfogadni, stb.

2016. okt. 26. 20:11
Nagy szerelem...nagy Ő...létezik-e,vagy talán egy nagy szalmaláng...A hosszabb távú együttélés többek között egy nagy,életre szóló kompromisszum,valamit valamiért,mit...egymásért kompromisszum.
2016. okt. 26. 18:12

Egyébként nem jár mindenkinek, ez nem olyasvalami, ami jár.


A gyerekedért felelsz elsősorban, akkor is, ha kamaszként szülted. Az energiáidat arra kellene koncentrálnod, hogy megteremtsd az életet a saját lábadon, a gyerekedért, nem arra, hogy egy kamaszfiúval flörtölj. Mi a terv? Majd eltart titeket legalább félig vagy hogy képzeled?


Komolyan kérdezem. Az emberek nagy része itt a fővárosban nem hivatkozik arra, hogy "nincs itt semmilyen rokonsága", hanem megteremti a maga életét.

Igen, nehéz. De a te dolgod, hogy megoldjad ezt: felelős vagy a lányodért.

2016. okt. 26. 18:08
Egy 18 éves, éppen érettségizett, végzettség nélküli srác a "szerelmed", akivel neveltetni akarod az óvodás korú gyereked? Ez komoly?
27. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2016. okt. 26. 17:57
Teljesen igazad van. Szerintem sem csak a szerelemben lehet kiteljesedni.
26. csikil4ny (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2016. okt. 26. 17:47
Az egész Maslow piramis kell. :) Kezdve azzal, hogy az ember ha jól érzi magát a saját testében, sportol valamit, már jobb a közérzete.
2016. okt. 26. 17:44

Nem hiszek abban, hogy a boldogság oka a szerelem. Az csak egy kicsi szelet az egészből.

A gyerek, a harmonikus családi és baráti kapcsolatok, az olyan munka, ami megelégedéssel tölt el, mert hasznosnak ítéled, az igényeidet fedező anyagi helyzet mind szükséges hozzá. És ezeket neked kell megteremteni,neked kell megdolgozni értük.

2016. okt. 26. 16:34
Igen, a "nagyszerelem" beut egyszer-ketszer az ember eletebe.
23. csikil4ny (válaszként erre: 20. - 31bc25d879)
2016. okt. 26. 15:32
Persze, csak akkor van baj ha mindennap csak az jar az eszeben.
22. ironizáló (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2016. okt. 26. 15:16
Van szerelem, van igaz szerelem, de nem jár. Szerintem az sokkal fontosabb lenne, hogy megtanulj egyedül élni, boldogulni. Ennek alapvető feltétele az önbizalom. Azt munkával lehet megszerezni, kemény munkával. Amint megtalálod magadban a boldogságot, akkor lehetsz mással is boldog. Addig minden párkapcsolatod vegetálás lesz.
21. ironizáló (válaszként erre: 7. - Csikil4ny)
2016. okt. 26. 15:09
Férjem mamájának a mondása: nagy szerelemnek nagy szar a vége :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook