Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Intimplasztika utáni szexuális élet

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egyéb sz&e témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. ambruckiri2016-12-11 21:17
Köszönöm a válaszokat,minden rendben volt/van! Most már nyoma sincs a műtétnek!

9. dinoszaurusz2016-10-31 07:27
szerintem ezt a dokiddal kellett volna megbeszélni, mert azért a műtét is megterhelő lehetett és az anyagi sem lehetett kevés és mindezt egy "korai"szexxel kockáztatni nem biztos hog érdemes

8. gribedli***2016-10-26 17:16
Bocs, fordítva, az eredeti topik egybeírva, a tied meg külön

7. gribedli***2016-10-26 17:15
Ebben a topikban érdeklődhetsz:

[link]

Egyébként nem értem, miért kellett ehhez új fórumot indítani. Az új fórum indításakor feltűnik egy kérdés, hogy:
Utánanéztél, hogy van-e már a témában fórum?

Gondolom, nem néztél utána, ezért indítottál egyet tök ugyanazzal a címmel, mint az eredeti: Intim plasztika különírva, te meg indítottál egyet intimplasztika egybeírva. Holott simán megkérdezhetted volna ott és válaszoltak volna. Igaz, még nem késő megkérdezni.
(válasz ambruckiri 1. hozzászólására)

6. ambruckiri2016-10-26 08:48
Szóval?Valaki a kèrdèsre? :)

5. Mortischa2016-10-25 23:46
Nem is értem... Rászánja az ember magát egy ilyen műtétre, feltételezem körbejárja a témát a neten, megbeszéli az orvossal, aláírja a hozzájárulást, amin gondolom rajta vannak az ilyen ajánlások, utasítások, kifizet egy nem kis summát, és minden után, miután már szexelt, kezd vakarózni, hogy talán ennek lesz valami következménye?

4. ambruckiri2016-10-25 23:45
Nekem nem fàjt.. csak be van dagadva...Ezèrt kèrdezem,hogy okozhat e elváltozàst?'

3. Mazsinka2016-10-25 23:34
Ezt most elképzeltem és fájt.

2. Mortischa2016-10-25 23:17
A kocka el van vetve, nem?
(válasz ambruckiri 1. hozzászólására)

1. ambruckiri2016-10-25 22:57
22 napja volt kisajak plasztikám,doktor ûr felszîvôdô varrattal dolgozott,a csiklôm körül mèg nagyon èrzèkeny,a kisajkak be vannak dagadva,lilàs tündöklès csak a csuklya rèszen virît...
Ma kipróbàltuk a szexet baràtommal.Szerintetek el tud deformàlôdni a korai szextôl?Lehet hülye kèrdès,de megköszönnèm a válaszokat! :)