Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Digital Therapy Mashine ST-688 "masszírozó" készülékhez hol találok használati útmutatót? fórum

Digital Therapy Mashine ST-688 "masszírozó" készülékhez hol találok használati útmutatót? (tudásbázis kérdés)


2023. aug. 11. 08:26

Annak ellenére, hogy a magyarországon forgalmazott termékekhez kötelező a magyar nyelvű használati utasítás, nem adnak hozzá! Csak indonéz nyelven. Legegyszerűbb a google kamerás fordítás.

Nem pontos, de egyszerűbb lesz használni.

8. Almi (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2021. dec. 22. 09:05
Szia! Ez engem is érdekelne! A link jó! Csak az nem használati utasitás!
7. Almi
2021. dec. 22. 09:03
Digital Therapy Machine! Tipusu készülék!
6. Almi (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2021. dec. 22. 09:02
Ugyan igy jártam! Köszönöm előre is a segitséget! Ha valaki tud egy jó tippet!
2016. okt. 26. 10:13

Nagyon köszönöm a segítséged, de ezeken már túl vagyok. A készülék leírása nem az én készülékemre vonatkozik, éppen az a problémám, hogy jóval több funkciója van, mint a z egyikhozzászólásodban említettnek. Az összes videót megnéztem,amit lehetett magyar fordításra állítottam, mit mondjak néha orbitális marhaságok jöttek ki, főleg ha nem angolt fordított. No, de ezeken csak a készülék összeállítása és az alapfunkciót, a masszázst mutatják meg, azt is csak hevenyészve. Az akupunktúrával nem merek kisérletezni.

Te használsz ilyen kütyüt ? Ha nem külön köszönet,hogy utánanéztél :))



Továbbra is várom, talán van valaki, aki ilyen masinát használ !

2016. okt. 25. 18:21

Ha a megfelelő pontokra lenne szükséged:


[link]

2016. okt. 25. 18:18

Ezt találtam neked:


[link]


De a kereső ha beírod ezt:Digital Therapy Mashine ST-688 kiad még videót is, körül tudsz nézni.

2016. okt. 25. 17:19

A készülék az elég széles körben ismert Tens készülékhez hasonló. A különmbség, hogy pl. akkupunkturás, stroke, köpölyözés,stb funkciók is beállíthatók az elektromos impulzusok módján, erősségén, idején kívül.

A neten található ismertetők nagyon szűkszavúak, amelyik bővebb az az akupunktúrás pontokat tünteti fel és fűz hozzá némi magyarázatot kínaiul.

Azt hiszem, hogy ha rossz ponton, rossz beállításut elektromos stimulációt állítok be, esetleg árt, ahelyett, hogy használna.


Kérdésem, használ valaki ilyen készüléket, van magyar nyelvű használati utasítása,ha igen tudna nekem hasznos gyakorlati tanácsot adni ?

2016. okt. 25. 17:10
Digital Therapy Mashine ST-688 "masszirozó" készüléket kaptam használati utasítás nélkül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook