Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata az alábbi HPV fertőzéssel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata az alábbi HPV fertőzéssel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


13. Zzitus (válaszként erre: 8. - BananaManana)
2016. nov. 2. 13:31
Nekem is volt vírusom és meg is műtöttek! Leégettek egy kis darabot a méhszàjamrol de semmi fájdalom !a műtét óta kétszer voltam kontrollon azóta semmi probléma!
12. NomNom (válaszként erre: 11. - 6f26b4d1ae)
2016. okt. 25. 15:45

Ez mondjuk így nem igaz, mert nem csak szexuális úton terjed, de tény, hogy az a gyakoribb.

Borzasztó felelőtlenség egy felnőtt embertől, hogy nem hajlandó orvoshoz menni és vérképet csináltatni. Tudom, hogy van aki fél a tűtől, a párom is fél gyermekkori trauma miatt de nem csecsemő már így amit kell megtesz az egészségéért. Meg az enyémért persze.

Ki tudja mióta adogatja át neked a vírusait. :/

11. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 3. - BananaManana)
2016. okt. 25. 15:35

A hpv virusát mindig a férfiak passzolják át a nőkre de több évig is tünet mentes lehet a fertőzéstől számítva. Náluk igazán tüneteket nem nagyon okoz, de a nőknél többnyire valamilyen formában kijön.

Anyámnak volt méhnyakrákja, megműtötték, de neki kivették az egész méhét, petefészket bent hagyták a hormon termelés miatt.

Kapott kezelést, már P4-es eredménye volt, félévet adtak neki az orvosok. Azóta már több mint 10 éve, és nagyon is jól van.

Szóval nyugalom, nem fogsz bele halni.

Ha már diagnosztizálták és mész orvoshoz, rendeződni fog hidd el. Rendbe jössz majd, bármelyik kezelési módot is igényli az állapotod.

A párod meg felelőtlen, hogy betegsége van és nem képes a te és saját érdekében kezeltetni magát.

Szépen ping-pongozza össze-vissza az akármilyen gombás vagy bakteriális fertőzést, miközben téged meg tönkre vág.

A canesten is csak bizonyos gombás fertőzések esetén jó. Meg lehet nem is gomba az. Orvosnak kell megnéznie mi az, mert lehet komoly nemi betegség is, amire hatástalan a vény nélküli gomba elleni krémek.

Ha ő nem képes elmenni kezeltetni magát, addig le ne feküdj vele!

Te pedig kérj nemi betegségekre szűrést, kenet vétel és vér vételt, hogy kiderüljön van-e valami más is a szervezetedben, amivel ő fertőzött esetleg le, vagy korábban lappangott benned.

Azt kezelni tudják, de amíg ő nem tünet mentes, addig ne éljetek nemi életet, mert rosszabb lehet a te eredményed, ha még valami plusz kórokozó is ott van.

10. Ageeca (válaszként erre: 3. - BananaManana)
2016. okt. 25. 14:39

7 hetes terhességem akarta megszakítani egy főorvos, papír alapon, kódok alapján. Elmentem egy dokihoz, punch biopsziát csinált, teljesen negatív minden!


Senkinek nem kívánok amit átéltem 16 hétig... Többet sírtam mint ettem!


És most itt szuszog a szerelmem, aki 12.--én született!!!


Nem feladni, tessék addig menni míg egy normális dokit nem talál!

Neten diagnózist bárki fel tud állítani, de nem szabad! Csak szakember!

2016. okt. 25. 14:33
Lehet-e, hogy megcsalt a ferjem es igy kaptam el? Nem surun jar el. Igazabol csak a munkahelyen vagy amikor masik varosokba jar trainingre vagy meetingekre tudna megcsalni. De o allitja, hogy soha es nem tole van. Higy lehet a hpv virust megkapni?
2016. okt. 25. 14:31

Igazabol tapasztalatok erdekelnenek.

Meg, hogy van-e akinek ugyanez van, tulelte, vagy tud valakit aki, orvos-termeszet tudomanyban jartasok.

7. BananaManana (válaszként erre: 5. - Aniju)
2016. okt. 25. 14:27

Amit leirtam az mar az elso leletek egyike ami megvan. Tehat ez biztos. Emelett verszegeny meg sulyosan vashianyos vagyok es pajzsmirigy tultengesem is van mint kiderult.


Hat igen, nem tudom en sem miert nem megy el... Illetve egyszer elmondta a hazi orvosnak, de semmi nem lett belole nem ment ver tesztre sem mert fel a tuktol.....

De mint mondtam tesztelve lettem ilyen nemi betegsegekre meg hasonlok terhesseg elott is meg szules utan is egyszer, tehat ez uj keltu dolog.

2016. okt. 25. 14:26

Amit leirtam az mar az elso leletek egyike ami megvan. Tehat ez biztos. Emelett verszegeny meg sulyosan vashianyos vagyok es pajzsmirigy tultengesem is van mint kiderult.


Hat igen, nem tudom en sem miert nem megy el... Illetve egyszer elmondta a hazi orvosnak, de semmi nem lett belole nem ment ver tesztre sem mert fel a tuktol.....

De mint mondtam tesztelve lettem ilyen nemi betegsegekre meg hasonlok terhesseg elott is meg szules utan is egyszer, tehat ez uj keltu dolog.

2016. okt. 25. 14:15

Először is. Nem igen értem, mi az, h nem hajlandó orvoshoz menni?! Mikor bármi baja van, átviszi rád.


Másrészt. A 'meg fogok halni' azért eredmények nélkül nincs borítékolva. És tök fölösleges a neten állítani diagnózist.... várd meg mit mondanak a dokik. Addig nem kell paráztatni magad....

4. BananaManana (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. okt. 25. 13:58
Nem engedett hosszabb kerdest irni, kommentben irtam a tovabbiakat.
2016. okt. 25. 13:58

HPV 31, 33, 35, 39, 51, 52, 56, 58, 59, 66 es 68- al diagnoztizaltak... ultrahangon felvettek valaminek a meretet es biopszia+ vmi mas teszt. Szoval zemolcsot sehol, kivul belul nem talaltak viszont azt hiszem tumort talaltak a mehemben/mehnyakamon ultrahanggal. De meg nem akar semmit mondani az orvosom, hogy mennyire sulyos, tobb vizsgalatra kuld biopszia meg meg tobb kenet, masik vizsgalatok nem tudom elolvsni a kezirasat. Franciaorszagban elek, nem tudom itt, hogy mennek ezek a dolgok.

De a doktorno nem tudik tul boldognak inkabb nagyon stresszesnek...

Fiatalon megeroszakoltak, de nem volt sok szexualis kapcsolatom es egyaltalan nem valtogatom a partnereim. Kisebbik lanyom 17 honapos es szules elott utan volt mindenfele ilyen tesztem es mind negativ volt.. igazabol nem is nagyon eleg szexualis eletet mert a ferjem kisse aszexualis vagy nem tudom.. havonta 1 max 2 alkalommal..

viszont neki van valami a peniszevel ami nem normalis... viszket neki es piros miota megismertem. Probalt mar canesztent , de nem segitett neki. Orvoshoz nem hajlando elmenni. Illetve igergeti, de evek ota nem ment el... eddig nekem nem volt tole semmi bajom, tesztek is igazoltak. Nem tudom mitol lehet nekem HPV-m...?

Meg fogok halni? Azt irjak az ilyen daganatos oldalak, hogy ennek a legmagasabb a halalozasi szama otthon.. mindenre kivancsi lennek a betegseggel kpcsolatban.. tapasztalatok?

2016. okt. 25. 13:51
??
2016. okt. 25. 13:48
HPV 31, 33, 35, 39, 51, 52, 56, 58, 59, 66 es 68- al diagnoztizaltak... ultrahangon felvettek valaminek a meretet es biopszia+ vmi mas teszt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook